کد خبر: ۵۵۳۲۱
۱۹۱۲ بازدید
۲۴ دیدگاه

عرض تبریک به مردم میانه و منتخبین آنها

۱۳۹۴/۱۲/۹
۰۰:۳۶

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و احترام و ادب

خلق حماسه بزرگ 95 هزار نفری مردم میانه در روز 7 اسفند 94 در تاریخ میانه ثبت خواهد شد از دو نظر:

1 ـ بی نظیرترین و پرشورترین حضور از نظر آماری

2 ـ اثبات شعور فوق العاده بالای مردم میانه که فریب کباب و کتانی و چادر و پول را نخوردند و به 3 نامزد با هزینه های میلیاردی و وعده اشتغالهای چند هزاری، درس عبرت و ادب یاد دادند تا به شعور آنها اهانت نکنند. 

بدینوسیله دو انتخاب آقایان دکتر فرمند و دکتر شیویاری را به مردم میانه و منتخبین تبریک عرض می کنم و امیدوارم چهار سال آتی به دور از تنش و اختلاف و در مسیر اعتلا و ارتقای میانه باشد. 

محمدصادق نائبی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۲/۱۵ ۱۸:۲۰

آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است؟شهر میانه ... به یمن نمایندگان پر تلاش ادوار گذشته و حال حرف اول را در زمینه درصد بیکاری و معتادین در استان می زند. باید خوشحال بود چرا که نه؟

۹۴/۱۲/۹ ۰۰:۵۷

عقل جمعی هرگز اشتباه نمیکند و ماهم همیشه اصلح ترین را انتخاب کرده ایم
..............
کی این اشتباه رو انداخته مغزتون؟ توی کلاس 31 نفره چند تا زرنگهارو مبندازند بیرون، نمره 10 حتی زیر 10 میشه شاگرد اول کلاس. آیا این درسته؟

باور نمیکنی امتحان کن ببین در شرایط عادی باز هم مردم چنین انتخابی می کنند؟

۹۴/۱۲/۸ ۲۲:۱۲

از نمایندگان درخواست داریم تا حضور غیاب در مجلس و رای های خود و طرح های ارائه شده توسط آنها را در یک سایت قرار دهند. وگرنه با این سیستم بسته ی غیر شفاف مجلس که از مجلس جزیره ی بحرین هم عقب مانده تر است راهکاری برای قضاوت در باره ی نماینده وجود ندارد. http://www.europarl.europa.eu/portal/en سایت پارلمان اروپا که هم صوت به 16 ظبان هم فیلم هم آرا هم حضور غیاب و . .. . رو گذاشتن.

۹۴/۱۲/۸ ۱۹:۴۹

با سلام و عرض تبریک به هر دو منتخب مردم؛ عقل جمعی هرگز اشتباه نمیکند و ماهم همیشه اصلح ترین را انتخاب کرده ایم اما پس از 4 سال باتوجه به ارتقاء مطالبات مردم، نمایندگان را به کم کاری متهم میکنیم و همچون مهندس حسینی و حاج مددی با آنان برخورد می نماییم که آن بی انصافی محض است. بدانیم که رفتارهای اجتماعی متغیر است.

۹۴/۱۲/۸ ۱۶:۴۹

بی نظیر است به 2 دلیل:

1 ـ جمعیت کنونی میانه 185 هزار نفر است و جمعیت آن زمان بیش از 200 هزار نفر. یعنی جمعیت ما بیش از 10% کاهش یافته لذا بجای 95 هزار رأی کنونی، باید 105 هزار رأی می داشتیم.

2 ـ حداقل سن این دوره 18 سال است لیکن در آن ادوار با 15 سال سن نیز رأی می دادیم لذا بجای 105 هزار رأی باید 120 هزار نفر رأی می دادند!

۹۴/۱۲/۸ ۱۶:۴۲

ببخشید من نمی توانم با یک فاقد هویت وارد بحث شوم که فردا صاحب بحث بگوید: اشتباه نوشته! لطفا با هویت وارد شوید تا بحث کنیم وگرنه در تاریکی شب از بالای بام حرف زدن منتی ندارد. اگر خطایی ندارید و دروغی نگفته اید با شهامت و هویت وارد شوید و بحث بفرمایید.

۹۴/۱۲/۸ ۱۶:۲۶

آقای فرمند تا آنجا که بنده اطلاع دارم پنجمین بار بود که نامزد انتخاباتی شد و از آن جائیکه بنده بیش پنجاه بار پای سخنان ایشان نشسته ام نه برای اقتصاد کشاورزی میانه و نه برای اقتصاد صنعتی میانه طرح و برنامه دارند فقط قربونش برم زمانی که معاون جاسبی بودند برای جلب توجه دانشجویان میانه ای تخفیف می دادند و یقین دارم که بعد از این فاتحه ی توسعه ی زیربنایی میانه خوانده شد ... انتقادی نیز برای شما دارم در بند یک مرقوم فرموده اید بی نظیر ترین حضور آماری ! اگر به آمار دوره های پنجم و ششم نگاه کنید خواهید دید که به ترتیب 97596 و 95279 شرکت کننده داشتیم در حالی که آمار جمعیت حائز شرایط هم کمتر از امروز بود .

۹۴/۱۲/۸ ۱۶:۲۵

مردم بهترین هارو انتخاب کردن، انشاالله تو کارشون موفق شوند و موجب پیشرفت و آبادانی میانه شوند.

۹۴/۱۲/۸ ۱۶:۲۱

گزينه 2 رو خوب اومدي مهندس!!!

۹۴/۱۲/۸ ۱۶:۱۲

جناب مهندس باتشکر ازبزرگواریتان که به آیه >عمل میفرمایید.بنده در فضای انقلاب اسلامی به کمال رسیده ام . اطلاعات ضروری و به دوراز حاشیه را دارم وخودرا وکیل وقیم کسی نمی دانم.

۹۴/۱۲/۸ ۱۵:۵۵

دوست داشتم امروز در این کامنت موفقیت شما رو تبریک بگم ولی...

آرزوی موفقیت روزافزون و آینده ای روشن برای منتخبین مردم را دارم.

۹۴/۱۲/۸ ۱۵:۴۸

بازنشسته عزیز! اگر اطلاعات لازم و وکالت لازم را دارید لطفا با هویت وارد بحث شوید تا پاسخ را هم بشنوید وگرنه سکوت اختیار فرمایید و بدون هویت، تنش ایجاد نکنید.

۹۴/۱۲/۸ ۱۵:۴۵

جناب دکتر جمشیدی به منتحبین مردم با شعور وولایتمدارمیانه توصیه نموده اند که به دور از حاشیه و...آیا ایشان در هنگام تبلیغات با نشر مطالب مغرضانه از جمله خواص فریبی که بعدا صدای میانه مسوولیت نشر آن را پذیرفته سعی در ایجاد حاشیه به نفع بعضی از فضلا و از مابهتران نبوده اند.

۹۴/۱۲/۸ ۱۵:۲۴

شهر برج و بارو نیست، قلب‌های نازک تپنده است

۹۴/۱۲/۸ ۱۵:۱۳

عجب
اینا همونن که واسه پروفسور شایعه پراکنی میکردند

۹۴/۱۲/۸ ۱۵:۰۷

مردم ميانه همين اخلاق شمارو دوست دارند ...از شما انتطاري جز اين نميتوان داشت...مطمئنم آقاي مهندس حتي به عزيزان منتخب هم كمك فكري خواهند كرد...احسنت...

۹۴/۱۲/۸ ۱۵:۰۶

عرض تبریک به منتخبین ، یکی از مهمترین خواسته ها از نمایندگان جدید وحدت است.

۹۴/۱۲/۸ ۱۴:۵۸

فرمند بهترین‌انتخاب بود .مطمین باشید همه ما را رو‌سفید خواهد کرد

۹۴/۱۲/۸ ۱۴:۵۳

ضمن عرض تبریک به هر دو نماینده منتخب محترم، امیدواریم به دور از حاشیه و با همبستگی و نیز اجتناب از اختلافات معمول، فقط به فکر اعتلای این شهر و کشور عزیزمان باشند. 

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز