کد خبر: ۳۷۱۶
۳۸۸ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

جلسات علنی شورا روز های شنبه هرهفته راس ساعت 18

 براساس تصمیم شورا جلسات علنی شورا روزهای شنبه هر هفته راس ساعت 18 برگزار مي گردد و شهروندان محترم جهت اطلاع از تصمیمات شورا میتوانند در جلسات فوق شرکت نمایند و به عنوان مستمع آزاد در جريان كم و كيف مصوبات شورا قرار گيرند مگر در موارد خاص که با تصمیم شورا مصوب شود که جلسه شورا بصورت غیرعلنی برگزار شود. در اینصورت خبر مربوط به تصميم شورا مبني بر غيرعلني بودن جلسه، باید توسط شورا به اطلاع عموم برسد.

از عموم شهروندان محترم و حساس به سرنوشت خود تقاضا مي شود تا حد ممكن در جلسات شوراي شهر حضور فعال داشته باشند و از نزدیک شاهد تصمیم گیری های شورا باشند. درصورت حضور همشهریان عزيز خصوصاً فعالان اطلاع رساني در جلسات شوراي شهر، بي ترديد شاهد بهترين و كم نقص ترين تصميمات  شوراي شهر خواهيم بود و همشهریان عزيز از نزدیک مسائل مربوط به امورات شهری  و مشکلات را پیگیری خواهند نمود.

همشهریان عزیز در پایان جلسه نیز  میتوانند پیشنهادها و انتقادها ی خود را به شورا ارائه نمایند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

۹۰/۳/۲۸ ۱۷:۴۱
قدم مبارکی است که توسط شورا برداشته می شود ، و امید می رود که جلسات غیرعلنی غالب بر جلسات علنی نشود . از شما،آقای عبادی،هم که اطلاع رسانی می کنید کمال تشکر را می کنیم . گذاشتن شرط "مگر در موارد خاص که با تصمیم شورا مصوب شود که جلسه شورا بصورت غیرعلنی برگزار شود". کمی کار را دچار تردید می کند ،می توانستید جلسات غیرعلنی را در ساعت یا روز دیگر برگزار کنید . حتماً حتما ً از هفته ی آینده مزاحم شما عزیزان خواهیم شد،در این صورت است که معلوم خواهد شد چه کسی درآن شورا درد مردم را می گوید؟و کدام یک به عنوان مستمع واقعا آزاد در شورا حضور دارد،بلکه فرجی حاصل شود و مردم اینها را بدانند تا دیگر تکرار اشتباه نشده و یک عده خائن را به عنوان نماینده وارد ساختمان شورا نکنند ،مطمئنا ً خیلی کارها عیان خواهد شد.
۹۰/۳/۲۸ ۱۳:۲۲
ممنون از اطلاع رسانی شفاف آقای عبادی ، برخی از سایر اعضای شورا چنان برخورد داشته و پرستیژی برای خود بصورت کذایی درست کرده اندکه گویا جلسات غیر علنی شورای امنیت سازمان ملل را دارند پشت درهای بسته طی می کنند !

اخبار روز