کد خبر: ۱۵۲۰
۲۲۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

فرماندار شهرستان میانه :

رضایت مندی مردم در بخش تولید نان باید از اصلی ترین دغدغه های فکری مسئولین باشد.

۱۳۸۹/۱/۲۶
۱۱:۳۵

                                                            بسمه تعالي                                          26 /1/89
فرماندار شهرستان میانه : رضایت مندی مردم  در بخش تولید نان باید از اصلی ترین دغدغه های فکری مسئولین باشد.
     فرماندار شهرستان میانه با اشاره به اینکه باید درنحوه پخت و تهیه نان مرغوب از سوی نانوایان دقت و سعی کافی بعمل آید تا نان تولیدی به صورت مناسب به دست مصرف کنندگان برسد گفت: رضایت مندی مردم در بخش تولید نان باید از اصلی ترین دغدغه های فکری مسئولین باشد.
     سید حمید یزدانی در جلسه کمیسیون تعزیرات آرد و نان شهرستان میانه با تاکید بر اینکه سال هشتادو نه ، سال افزایش کیفیت نان در شهرستان خواهد بود افزود: در حال حاضر درسطح شهرستان به کمیت نان توجه شده اما از لحاظ کیفیت به توجه بیشتری نیاز است بطوریکه اگر لازم باشد باید نانهای دیگر شهرها را آورده و مطابق نمونه بهتر البته با آموزش نانوایان به کیفیت نان شهرستان افزود.
      رییس کمیسیون تعزیرات ویژه آرد و نان شهرستان ضمن تاکید بر برخورد جدی با فروشندگان متخلف آرد از سوی عوامل ذیربط گفت: در سال گذشته سه جلسه کمیسیون تعزیرات آرد و نان تشکیل شده و شصت و سه فقره رای صادر شده و در این راستا بیش از هفتادو شش میلیون ریال جریمه از نانوایان متخلف اخذ و به خزانه دولت واریز شده است.
      یزدانی در پایان با اشاره به اینکه در سطح شهرستان میانه یکصدو پنجاه و شش واحد نانوایی داریم که هفتادو شش واحد آن روستایی می باشد و کل سرانه آرد شهری و روستایی ماهانه یازده کیلو و ششصدو شصت و هفت گرم برای هر نفر می باشد افزود:در طول سال گذشته  بیست و شش هزارو هفتصدو هشتادو دو تن آرد در سطح شهرستان توزیع شده است.
      گفتنی است در  جلسه امروز  به تخلفات هشت واحد نانوایی و پرونده کشف آرد رسیدگی و رای لازمه برابر آیین نامه تعزیرات صادر گردید.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

اخبار روز