کد خبر: ۱۶۹۱
۲۶۴ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

مهندس حاجي اصغري :

شهرستان ميانه مي رود تا عنوان پايتخت قهرماني كشور را به دست آورد.

۱۳۸۹/۳/۲۳
۰۷:۴۲

مهندس حاجي اصغري : شهرستان ميانه مي رود تا عنوان پايتخت قهرماني كشور را به دست آورد.
حاجي اصغري با بيان اين مطلب در كميته  ورزشي شهرستان ميانه گفت: برنامه پنجم توسعه  درحال  تدوين است و مي رود كه در مجلس كليد بخورد ، لازم به ذكر است كه  قانوگذاري از روز يكشنبه شروع شده و من به عنوان هيئت رئيسه فراكسيون ورزش مجلس تلاش خواهم كرد تا در برنامه پنجم و فراكسيون ورزش ، ورزش را كه در قالب فرهنگ آمده در اولويت قرار دهم.
نماينده مردم ميانه در مجلس گفت : همه بايد تلاش كنيم تا ورزش را احياء  و ساختار ورزش را با مهندسي جديد طوري طراحي كنيم تا ورزش در اولويت اول كشور قرار گيرد .
وي  افزود: حدود 4 ماه پيش با توجه به حضور بسيار خوب و چشمگير ورزشكاران ميانه در رشته هاي مختلف در عرصه هاي بين المللي و كشوري و مدال آوري هاي قهرمانان اين خطه پيشنهاد داده ايم تا ميانه را به عنوان پايتخت قهرماني كشور ، همانگونه كه شهر اصفهان به عنوان پايتخت فرهنگي و معنوي كشور است ، معرفي كنند و اين امر دور از انتظار نيست چرا كه مديريت ورزشي شهرستان ميانه به صورت فعال در صحنه حضور داشته  و درخشش بيش از پيش ورزشكاران اين شهرستان  درمیادین ورزشی جهانی و کشور دلیل زنده براین گفته است .
حاجي اصغري در پایان از تمامی دست اندرکاران عرصه ورزشی استان و بویژه شهرستان میانه و در راس آنها تلاش  بی وقفه ورزشکاران و قهرمانان شهرستان میانه تقدیر کرد .

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

۸۹/۳/۲۴ ۰۷:۱۲
شماها ببخشید ایشون فقط حرفی زده . . . جدی نگیرین
۸۹/۳/۲۳ ۱۰:۲۱
لازمه این کار این است که حداقل سالی یکبار مسابقاتی مثل انتخابی تیم ملی در رشته تکواندو در میانه برگزار شود . والا نام خالی رو یدک کشیدن که هنر نیست . تو این چند ساله در این رشته ورزشی یا کشتی و هر ورزش دیگر چه مسابقاتی در حد کشوری ونه بین المللی ،برگزار شده که داعیه پایتخت بودن را می کنیم . دلیلش روشنه اجازه ی همچین کاری رو نمی دهند هیچ ،بلکه تنها مسابقات بین المللی را که در سطح منطقه ای برگزار می شد ونامی از میانه در آن بود را نیز حذف می کنند ، چون زمانی به مدد رییس فدراسیون وقت دوچرخه سواری،نام میانه را به آن گنجانده بودند . بهتره کمی واقع بین باشیم ، استانهای شمالی همه ساله مسابقات مختلف کشتی برگزار می کنند ودر واقع قطب کشتی کشور شده اند. ولی ما نمی توانیم مسابقه ای در حد منطقه ای برگزار کنیم انتظار هم داریم پایتخت باشیم . پایتخت بودن زیرساخت ورزشی می خواهد ،حرف های شما عین اینه که ایران بخواد با این امکانات مسابقات جام جهانی فوتبال برگزار بکند. گلایه ورزشکاران میانه ای این است که مسئولین شهر ما به ما اهمیت نمی دهند وامکانات لازم را در اختیار ما قرار نمی دهند(به علت بودجه کم ) و فقط از نام ما استفاده می کنند. خیلی حرف ها هست که می شه گفت ولی وقت و شرایط نیست که گفته بشود. انشالله که موفق باشیدو ما هم پایتخت نشین.
۸۹/۳/۲۳ ۰۸:۰۹
ببخشید من دو بازدید از این مطلب داشتم اشتباه شد تو آمار وارد نکنید.
۸۹/۳/۲۳ ۰۸:۰۹
تو چرا شهرتو با اصفهان مقایسه می کنی بهتره با سیستان و بلوچستان مقایسه کنی.

اخبار روز