کد خبر: ۳۰۱۸
۱۱۰ بازدید
۳ دیدگاه (۳ تایید شده)

مسکن مهر یکی از اهداف اصلی دولت اصولگرا در جهت تحقق شعار عدالت است.

۱۳۸۹/۱۲/۱۲
۲۳:۰۹

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان میانه با بیان اینکه  پروژه مسكن مهر يكي از بركات دولت كريمه و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است كه با اجراي آن در دولت خدمتگزار حل مشكل مسكن اقشار كم درآمد از جمله جوانان  و همچنين كنترل قيمت مسكن را شاهد شده ایم افزود: مسکن مهر یکی از اهداف اصلی دولت اصولگرا در جهت تحقق  شعار عدالت است. 
قهرمان باقری  در جلسه بررسی مسائل مسکن مهر سایت 48 هکتاری میانه گفت : باید کلیه سازمانهای مربوطه  اعم از تعاون و مسکن و شهرسازی با انجام امور در اسرع وقت و روانتر کردن  روال کاری مسکن مهر بر سرعت احداث آن بیافزایند زیرا اگر به همین ترتیب پیش رود نخواهیم توانست در 6 ماهه باقیمانده  از زمان مقرر آنها  را تحویل دهیم .
وی مسکن مهر را هدفی والا و مقدس خوانده افزود: تلاش در جهت رفع موانع و مشکلات از سوی تمامی ارگانها موجب خشنودی خدا خواهد شد زیرا خشنودی خدا در گرو خشنودی مردم است.
همچنین در این جلسه میر قادر موسوی رییس مسکن و شهرساری شهرستان  میانه مشکل سایت 48 هکتاری مسکن مهر را در حل مشکل تعاونی مربوطه از سوی اداره تعاون و تعاونیهای مسکن مهر خواند و افزود: مسکن و شهرسازی نیز آماده پاسخگویی برای هر قصوری در این راستاست چون ما خود را عضوی از شرکت تعاونیها می دانیم .

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

۸۹/۱۲/۱۸ ۱۴:۵۳
ممنون مهندس درست می فرمائید. این مسائل هست. از زبان مدیر عامل تعاونی شنیدم که سازمان مسکن و شهرسازی استان در این موارد نظر داده و اجبار کرده.
۸۹/۱۲/۱۷ ۰۹:۳۶
جناب اقای مختاری ممنون که اعتراض بنده را بی پاسخ نگذاشتید غرض من ازاینکه پیلوت حذف شده ، اعتراض به حذف پارکینگ نبود اگر از ابتدا به این فرم طراحی میشد ،مهندسان مربوطه فکر دیگری میکردند و مسئله دید بیرون به داخل ،فاصله بلوکها ،تغییر کد ارتفاعی کف را در نظر میگرفتند در ضمن خیلی هم ارزان حساب نشده شما الان اپارتمان اماده توی اندیشه با 10 میلیون نقدو 15 وام مهر فراوونه حالا اینا کی اماده شن(به وام 20 تومنی هم نمیرسه) در ثانی مارک مهر هم روشه یعنی هر کی بره اونجا نداره نداری عیب نیست ولی مردم دید درستی نخواهند داشت در حالیکه خیلی ها با همین وام مهر توی شهر خونه دار شدند
۸۹/۱۲/۱۶ ۱۴:۲۶
مهندس : 1389/12/16 - 09:50:50 جناب اقای فرماندار و کلیه دست اندرکاران بر پایی مسکن مهر شهرستان میانه احتراما : شما که با افتخار این پروژه عظیم را افتتاح خواهید کرد ، حتما تشریف بردید و سایت را از نزدیک دیده اید ایا دست اندرکاران این مجموعه فکری هم برای دسترسی به این سایت کرده اند؟ فکر نمی کنید مکان یابی سایت اشکال داشته ؟ ساکنان اینده این سایت افرادکم بضاعتی خواهند بود که حتما ماشین ندارند و هزینه حمل ونقل هم فکر نکنم برای شان صرف کند. در ضمن تبدیل همکف با کاربری پیلوت در جهت کاهش هزینه پیمانکار کار اشتباهی بود و کیفیت کار را بسیار پایین می اورد. دقت کنید ============== مختاری : با منابع محدودی که وجود دارد آیا بهتر از این می شده کاری کنند؟ مثلاً کجا زمین دولتی چندین هکتاری نزدیک شهر وجود داشت که می توانستند برای پروژه مسکن مهر اختصاص دهند؟ نمی شود هم خدا بخواهیم هم خرما. هم ارزان باشد. هم با کیفیت هم پارکینگ داشته باشد هم ... از یک طرف پارکینگ می خواهیم و از طرف دیگر می گوییم افراد کم بضاعتی خواهند بود که حتماً ماشین ندارند. تعاونی 6 پارکینگ را در فضای باز در نظر گرفته که احداث کند. و در عوض 6 طبقه با آسانسور در نظر گرفته است. هم اسمش مسکن مهر باشد و با دو سه میلیون آورده ی اعضا و 20 میلیون وام دولت به نتیجه برسد و هم مثل برجهای فرهنگیان باشد! تناقض نیست؟! اکثر اعضای تعاونی ها توانایی پرداخت هزینه های اضافی را ندارند و باید بهترین گزینه را انتخاب می کردند. موفق باشید.

اخبار روز