کد خبر: ۳۵۲۵
۲۱۹ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان میانه بر پیگیری موضوع جهاد اقتصادی و پیشبرد آن از سوی اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان تاکید کرد.

۱۳۹۰/۳/۱
۱۴:۲۹

معاون سياسي اجتماعي فرمانداري شهرستان ميانه از اعضای شوراي آموزش و پرورش شهرستان خواست تا با پيگيري موضوع جهاد اقتصادي و انتقال نظرات و پيشنهادات خود در حيطه آموزش و پرورش به پيشبرد اين هدف عظيم كمك كنند.
قهرمان باقری در نشست شورای آموزش و پرورش منطقه میانه با  اشاره به اينكه فن آوری اطلاعات و ارتباطات در مدت زمان كوتاهي توانسته است تغييرات فراواني در نحوه زندگي بشر بوجود آورد، ورود  فن آوري روز را از ضرورتهاي مهم در راستاي كيفيت آموزش و پرورش خواند.
وی در ادامه با بيان همبستگي مثبت تكنولوژي و آموزش، تكنولوژي آموزشي را سبب حركت به سمت اصلاحات آموزشي عنوان كرد و گفت : در اين راستا سواد تكنولوژي آموزشي براي معلمان از ملزومات است.
باقری همچنین بر گسترش مدارس فني و حرفه اي براي كسب مهارتهاي لازم در دانش آموزان ، برنامه ريزي و بهره بردن از تمامي امكانات براي اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان ، تقويت تعاوني فرهنگيان با گماشتن قوي ترين نيروهاي فرهنگي در آنجا و نيز افزايش خدمات رفاهي و معيشتي كاركنان آموزش و پرورش تاكيد كرد.
معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري شهرستان ميانه در پايان در خصوص برگزاری اردوهاي تفريحي براي دانش آموزان به لحاظ مسافت زیاد شهرستان با مركز استان و شهرستانهای ديگر همچنین خطرات جاده اي ، خواستار برگزاري اين اردوها در خود شهرستان شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

اخبار روز