کد خبر: ۲۹۷۴
۳۴۶ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

ولخرجی و هدایای نقدی دو نماینده میانه!

۱۳۸۹/۱۲/۶
۱۴:۰۴

پیشتر شنیده ها حاکی از این بود که سیاستمداران و مخصوصا ً کسانی که دستی در اقتصاد وتصمیم گیری های کلان دارند ، افرادی خسیس هستند وپولشان را کمتر حیف ومیل می کنند ، ولی عکس هایی یافت شد که دو تن از نمایندگان شهر ما در مجلس شورای اسلامی ریخت وپاش هایی به پا کرده اند و از کیسه ی خودشان بخشیده اند و این خود جای تعجب دارد که این بذل وبخشش ها از سوی نمایندگان شهر ما باشد ، چون این عزیزان پولشان را کمتر خرج می کنند ،البته این را هم عارضم که معلوم نیست کدام نماینده ی ما به تبعیت از دیگری دست به این ولخرجی و شل کردن کیسه  زده است و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد!!

به رسم کسوت اول عکس مهندس هاشمی آورده شده ،که این بار هم سیاست بازی کرده و1000 تومانی را جلوی دوربین گرفته تا همه کرامات نماینده ی ما را ببینند .

دومین عکس هم مربوط به دیگر نماینده مان مهندس حاجی اصغری است که ولخرجی کرده و  مراسمی همراه با گل رز ،شیرینی ،کتاب و پول به پا کرده البته به شکل مشارکتی.

بعد از دیدن تصاویر، توضیحات بعد از تصاویر را هم بخوانید:

مهندس هاشمی با عیدی 1000 تومانی در دست

 

اهدای عیدی مهندس حاجی اصغری طی مراسم ویژه

 و اما توضیح در مورد عکس: این عکس متعلق به روز عید غدیرخم هست که بنا بر رسم سنتی و مذهبی بین ما ایرانی ها، سادات مکرم باید به دیگران عیدی بدهند و چون هر دو نماینده ما از سادات هستند در مجلس شورای اسلامی به نمایندگان غیرسادات هدیه می دهند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

۸۹/۱۲/۸ ۱۸:۰۳
من دو هفته پیش این عکسها رو از سایت مجلس شکار کردم و دنبال این بودم که این حرفای جنجالی برادرت از آب و تاب بیافته تا بزنم تو هم که عین همیشه دستمو توی حنا گذاشتی. ------------------------------ طاهر نائبی : دیل آجی جان ما در این مکتب شاگرد شماییم و از این به بعد سعی می کنم دیگه عکس نزنم و مطلب بزارم .
۸۹/۱۲/۸ ۰۱:۱۸
تا آخرين بند را نخوانده بودم گيج بودم كه اين تيتر و اين دو تصوير چي هستند؟
۸۹/۱۲/۶ ۱۸:۵۹
برگ سبزی ست تحفه ی درویش-چه کند بینوا ندارد بیش. یا به قول آذری ها:بیله نه،بیر تیکه!بیلمی ینه مین تیکه ده ورسن بیلمیاجاخ.
۸۹/۱۲/۶ ۱۶:۵۴
چشم نخورند ، با این ولخرجی هاشون ،پس کی به ما عیدی می دهند؟

اخبار روز