کد خبر: ۲۹۷۵
۳۸۱ بازدید
۵ دیدگاه (۵ تایید شده)

پیگیریهای روابط عمومی فرمانداری برای درخواست متن شماره ی 3060 صدای میانه

۱۳۸۹/۱۲/۶
۱۵:۰۲

پیرو درخواستی که در متن شماره ی 3060 ((صدای میانه)) از روابط عمومی محترم فرمانداری شهرستان میانه درباره ی حفاری های بی دلیل در سطح شهر شد .

آقای ((زرین)) طبق معمول با جدیت دنبال این قضیه را گرفتند و در تاریخ 5/12/89 به همراه آقای ((خانی)) رییس آب وفاضلاب شهرستان میانه و کارشناسان امور عمرانی از فرمانداری و شهرداری در محل یعنی خیابان شهید نوری حضور یافتند و سوالاتی پیرامون شکایت مطروحه انجام دادند پس از جمع بندی سوال و جواب ها، آقای خانی با پیگیری های خود پاسخ دادند که:

((به دلیل پوسیدگی لوله ها و این که نشتی دارند ، تصمیم بر این بوده که لوله های پلیکای قدیمی با لوله های پلی اتیلن تعویض شود )).

آقای خانی با استماع صحبت های یکی از همسایگان مبنی بر اینکه هیچ لوله ای جایگذاری نشده با پرس وجوهای مربوط خود با اداره ی متبوع ،گفتند:

((برخی از همسایگان با این کار مخالفت کرده اند و همین امر باعث تعلل در کار شده است و قول انجام این کار (تعویض لوله ها ) را برای بعد از عید نوروز دادند که همراه با نامه ای از دادستانی خواهد بود )) .

 حفاری ها در فصول بارانی و برفی  چهره ی شهر را بسیار بد می کند ، که این هم بیشتر بر می گردد به اینکه در این فصل از سال دستمزد کارگر پایین است که اگر این استدلال مد نظر باشد اشتباه است ،چرا که روزها در این فصول کوتاه هستند ودر نتیجه ساعت کاری و بازدهی کم است . 

  سر درخواست قبلی خود مبنی بر حفاری های بی مورد هستم ،زیرا که که پیاده روی این قسمت به همان شکل باقی ماند  و نیز بی احترامی های سرکارگر .

 جدای از همه ی این پیگیری ها ذکر این نکته ضروری است که باید از آقای زرین ،مدیر محترم روابط عمومی فرمانداری میانه تشکر کرد که به محض دیدن در خواست در سایت نسبت به این مسئله واکنش نشان داده و اقدام کردند  واین جای بسی تشکر و قدر دانی دارد که به نوبه ی خود این کار را انجام می دهم .

 

لینک خبر اعتراض به حفاری: http://www.vom.ir/mayana/44

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

با سلام از تمام دوستان و عزیزانی که حقیر را مورد لطف و عنایت قرار داده اند سپاسگزارم
۸۹/۱۲/۷ ۰۰:۵۲
دست آقای زرین درد نکنه .
۸۹/۱۲/۶ ۱۹:۰۲
فجر هم یادتون نره چند بار بگم اسفالتتتتتتتتتتتتتتتتتت
۸۹/۱۲/۶ ۱۷:۱۷
بیزیم بو آقای زرین نن تاپیلمازکی.
۸۹/۱۲/۶ ۱۷:۰۰
بی خود نیست که روابط عمومی فرمانداری میانه به عنوان بهترین انتخاب می شود .

اخبار روز