کد خبر: ۳۵۳۶
۸۹۰ بازدید
۲۴ دیدگاه (۲۴ تایید شده)

اعلام آمادگی برای تصدی مدیریت سایت صدای میانه

۱۳۹۰/۳/۲
۲۱:۳۲

اینجانب طاهر نائبی متولد 1365 در شهر میانا ، دانشجوی ترم آخر رشته ی کارشناسی اقتصاد صنعتی با اجازه از اساتید و بزرگوران دنیای سایبری رسما آمادگی خود را برابر برعهده گرفتن مدیریت سایت صدای میانه اعلام می کنم .

دوستانی که در این مدت اینجانب را مورد نقد یا تشویق خود قرار داده اند ،با آرای خود شریک تحولاتی اساسی در سایت صدای میانه چه به لحاظ کیفی و چه کمی باشند.

حاصل همکاری پنج ساله با سایتهای میانه دات کام ،میانج دات کام و بالاخره صدای میانه مشتمل بر 200 مطلب تحلیلی پیرامون مسائل شهرستان میانه بوده است که حقیر آنها را پس از تحقیق به رشته ی تحریر در آورده ام  و در مورد مسائل روزمره همواره سعی ام بر این بوده که بعنوان خبرنگار افتخاری برای همشهریان عزیزم کار کنم.

هرچند این مقالات گاهی عده ای را شاد و عده ای را از کوره به در کرده لیکن حب و بغضی در دل نبوده است. هدف از نوشتن یا دایر کردن فضای سایبری تحلیل موقعیتها و اشخاص است والا دشمنان دوست نما اطراف ما بسیارند و مسئولین می بایستی بتوانند دوست و دشمن را تشخیص دهند ، و خود را برای بالا بردن آستانه ی انتقاد پذیریشان آماده کنند .

هم چنین به عنوان عضو هیئت تحریریه ی مجله ی اقتصادی ـ اجتماعی (دانش اقتصادی) همکاریهایی پیرامون اقتصاد شهرستان میانه داشته ام.

دستیابی به صدای میانه ای نوین همکاری شما دوستان را می طلبد و برای رسیدن به این هدف کارهایی که توسط بنده صورت خواهد گرفت عبارتند از :

 

  • راه اندازی رادیو میانه و رسیدن به آرزوی دیرینه رادیوی اختصاصی میانه

راه اندازی رادیو میانه از آرزوهای دیرینه ما بوده است که اکنون برخلاف مراغه از آن محروم هستیم. این امکان اگر چه از طریق سازمان صدا و سیما ناممکن بوده و دیگر متوقف شده است اما از طریق برنامه های اینترنتی این امکان وجود دارد که "رادیو میانه" را راه اندازی کنیم. این امر مستلزم حمایت جدی دو نماینده محترم مردم میانه و فرماندار عزیز میانه می باشد تا با حمایتهای مالی مردم میانه را از این نعمت برخودار کنند و برای نخستین بار رادیو بومی اینترنتی را به ثبت برسانند. بی تردید در وسع ما نیست که استودیو، تجهیزات صوتی و خبرنگار و گوینده داشته باشیم اما دستگاه های دولتی به راحتی می توانند این کار را بکنند و با در اختیار قرار دادن این امکانات توسط سایت صدای میانه ، صدای زنده میانه را همواره بشنویم.

  • معرفی مدیر فنی سایت :

برنامه نویسی سایت توسط  یکی از همکاران فضای سایبری شهر میانه یعنی مهندس عزیزی صورت گرفته است ولی ایشان به دلیل مشغله هایی که داشتند نتوانستند به همکاری خود با سایت ادامه دهند. ضمن تقدیر و تشکر از این کارشناس مجرب و با کسب اجازه از ایشان ادامه امور فنی سایت و کنترل مسائل فنی و ایجاد قابلیتهای جدید برای سایت را برعهده خانم مهندس حیدری کارشناس ارشد آی.تی دانشگاه پلی تکنیک خواهم داد. بی شک صدای میانه  بی عیب و نقص نیست و باید بهتر و بهتر شود ولی اینها مستلزم تغییرات در قسمت فنی سایت می باشد که اولین کار بنده انجام این تغییرات خواهد بود .

 

  • مدیریت مطالب و نظرات :

بزرگترین امتیاز صدای میانه این است که با اینکه یک سایت غیردولتی است اما با تحت پوشش قرار دادن تمامی اخبار رسمی میانه و جلب اعتماد آنها بخاطر روند قانونی خود، توانسته است صدها مدیر و کارشناس و متخصص را دور هم جمع کرده و برای حل معضلات میانه، تشریک مساعی کنند.  فعالیت اختصاصی در محدوده میانه و دوری از مطالب غیررسمی و بدون سند از افتخارات این سایت است.  عده ای از دوستان گویا قصد بستن این فضا برای پاسخگویی مسئولین را دارند که شعار می دهند نظرات بدون نظارت شود. بنده اگر مدیریت سایت را به دست بگیرم این کار نخواهم کرد لیکن اندکی با اغماض تأیید خواهند شد طوریکه از مدار قانون خارج نشود و متانت و رسمیت سایت نیز از دست نرود.

 

  • امکان ارسال پیام بین اعضا و گفتمان عمومی و خصوصی :

ایجاد امکان ارسال پیام آفلاین بین اعضا از اولویت های برنامه ام می باشد اما روی ایجاد گفتمان یا چت هنوز در تردید هستم مگر اینکه تحت یک مطلب مستقل از دوستان نظرخواهی شود.

 

  • ایجاد منوی معرفی شهرستان میانه :

کتابها و تحقیقات زیادی راجع به میانه نگاشته شده است که از بین مطالب آنها بویژه در زمینه اقتصاد تلخیصی استخراج شده و در سایت گذارده خواهد شد تا یاد آور منوهای علمی و قوی میانه.کام باشد.

  

  • ایجاد لینک موقت برای تبلیغات انتخاباتی :

امسال به لحاظ قرارگیری در سال انتخابات مجلس شورای اسلامی و جهت برخورداری عادلانه تمامی نامزدها از امکانات سایت، لینکی را برای نامزدها اختصاص خواهیم داد تا ضمن معرفی خود در مقابل مخاطبان سایت از برنامه های خود دفاع کنند.

 

  • و برنامه های دیگر نظیر پربارکردن بخش تصاویر،مسابقه مقاله نویسی درباره ی شهرستان میانه

 

بنا بر روحیاتی که دارم حرف یا برنامه ای نمی دهم که نتوانم انجام دهم و درصورت انتخاب همه ی برنامه های فوق را طی یک سال آینده به مرور شاهد خواهید بود.

 ...............................................

 

صدای میانه ـ لینکهای مشابه این خبر:

اطلاعيه شماره 1 : برگزاري انتخابات مديريت صداي ميانه براي سال سوم

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

۹۰/۳/۱۶ ۰۹:۱۶
اقاي طاهر نائبي جناب عالي نسبت به سن خودتان بسيار فعاليت بالايي داريد من در اين چند ماهه اخير كه با سايت اشنا شدم در بسياري از موارد كامنتهاي شمارا مشاهده كردم بسيار معقول بودند البته اگر شما يك سوم توانايي اقاي محمد صادق نائبي را هم داشته باشيد كارهاي بزركتر از مديريت سايت هم انجام ميدهيد. با آرزوي موفقيت براي شما . *********************** طاهر نائبی ممنون ، لطف دارید .
۹۰/۳/۸ ۱۶:۴۴
طاهر فقط تو ************** طاهر نائبی : ممنون آقای بختیاری .
۹۰/۳/۸ ۰۳:۳۵
ضمن تشکر از حضور شما اگر امکان دارد در مورد سانسور و اختناق موجود در سایت ، نظر خود را صریح اعلام نمائید. با تشکر ************** طاهر نائبی : آقای الدار نظر شخصی در برنامه ها ذکر شده و حق بدهید بنا بر قانونی بودن سایت نتوانم فراتر از قوانين حاكم ، مطالب را تایید کنم . حیطه ی کار من قانون است .
۹۰/۳/۷ ۱۹:۰۸
عمو جان برايتان ارزوي موفقيت دارم با توجه به روحيه اي كه از شما سراغ دارم مطمئن هستم كه مي توانيد اين مسئوليت بزرگ را بر دوش بگيريد. *************** طاهر نائبی : ممنونم پدرام جان ، در صورت انتخاب به پشتوانه ی تمامی دوستان نیاز دارم .
۹۰/۳/۶ ۲۳:۵۲
جناب آقای طاهر برای شما آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم کنار هم رقابت سالمی داشته باشیم.
فرزند عزیزم آقا طاهر نائبی کمال ایمان و ایقان دارم که با تجربه بالا و شخصیت والایتان و با حمایت و هدایت عزیزمان نائبی صلای (صدای میانه) را گسترده تر و مقام و قوام آنرا استوارتر خواهید کرد. یا علی *************** طاهر نائبی : جناب آقای دکتر انصاری با کمال تشکر از حمایتهای انرژی زای شما برای حقیر مایه ی افتخار و مباهات است و این گونه حمایتها ازسوی اساتیدی مانند شما وظیفه ی مرا سنگین تر خواهد کرد .
۹۰/۳/۵ ۱۶:۰۸
معصومه زندي(mzandi ) 1390/3/4 - 22:52:32 آقای در راه مانده که هیچ وقت به مقصد نخواهی رسید اینو باید بدونی که اداره سایت با چنین خصوصیاتی میثر نخواهد بود. برادر بزرگشان دارای شخصیتی هستند که هیچکس نمی تونه بهش بی ادبی کنه ولی این چی داره؟ با 25 سال سن میخواد با مسوولین دهن به دهن بشه؟ میزنند دهنش له میشه. لطفا با این هندونه زیر بغل گذاشتنها گمراهش نکنید. ایشون اینکاره نیست. ****************** طاهر نائبی : من از تمامی دوستان تشکر میکنم که نظراتی مثبت یا منفی نسبت به من دارند . نمی خواستم به غیر از انتقادات به برنامه هام به موضوعات دیگری پاسخ دهم ، ولی خانم زندی! رسم انتخابات یا رقیب کشی این نیست،اگر انتقادی به برنامه ها دارید بفرمایید کجاها اشکال دارند والا هیچ کسی تهدید نمی کند و یا اگر کسی در این فضا و با این قوانین کشوری بخواهد مرا له کنند مطمئن باشید آنها را گفته و خداحافظی میکنم ولی میدانم چنین کاری را مسئولین نمی کنند چون می دانند حرفها از روی دشمنی و کین نیست . نمی دانم چرا با لحن جنگی وارد کارزار می شوید اگر این نوع ادبیات را نداشتید میتوانستید مدیریت سایت را بر عهده گرفته و از مشغله های من بکاهید ولی... شما با این هویتتان به غیر از اعلام نامزدی برای مدیریت سایت مطلب دیگری ندارید هر گاه دو جمله ی انتقادی نوشتید می توانید از دهن به دهن شدن با مسئولین صحیت کنید ، با این تعداد مقالات تنها یکبار و آنهم به خاطر یک سو تفاهمی که در دانشگاه پیش آمده بود تهدید شدم که به حمدلله آن هم رفع شد . پس بی دلیل و سند مسئولین را زیر سوال نبرید که با این کارتان در اولین ساعت مدیریتتان ،اینجا را به بن بست میرسانید مگر اینکه هدفتان این باشد.
۹۰/۳/۵ ۱۲:۵۹
یاد شورای شش نفره افتادم
۹۰/۳/۵ ۱۰:۳۸
معصومه زندی:آقای در راه مانده که هیچ وقت به مقصد نخواهی رسید اینو باید بدونی که اداره سایت با چنین خصوصیاتی میثر نخواهد بود. برادر بزرگشان دارای شخصیتی هستند که هیچکس نمی تونه بهش بی ادبی کنه ولی این چی داره؟ با 25 سال سن میخواد با مسوولین دهن به دهن بشه؟ میزنند دهنش له میشه. لطفا با این هندونه زیر بغل گذاشتنها گمراهش نکنید. ایشون اینکاره نیست. .......................................................................... شهاب:خانم زندی ادبیات شما در تخریب افراد به قدری توهین آمیز و زشت است که من که خودم با صدای میانه ایها اختلاف نظر شدیدی دارم هم نتوانستم سکوت بکنم طاهر نایبی جوان شایسته و توانایی است شما حق ندارید نظر خود را بر دیگران تحمیل کنید! خانم زندی رفتار شما شایسته یک خانم تحصیل کرده نیست! مطمئن باشید کسی به شما رای نمی دهد جز یک نفر! در این چند روز کامنت هایی از شما دیدم که فقط از روی تعصب و بدون دلایل منطقی از شهردار دفاع کرده اید! من کاری به شهردار ندارم و خودم هم در بسیاری از موارد از عملکرد ایشان راضی هستم ولی شما با نوع صحبتتان نه تنها از ایشان دفاع نمی کنید بلکه موجب تخریب ایشان می شوید! این کامنت شما واقعا چه معنی دارد که مسئولان می زننند دهنش له میشود؟ شما در این جمله هم به مسئولان نظام و شهر مان توهین کرده اید و هم به آقای طاهر نایبی و هم به شعور اعضای سایت! مگر فضای نقد و انتقاد از مسئولان رینگ مسابقه بوکس است؟ مگر فهم و شعور سیاسی و اجتماعی افرادبه سن وسال است؟ به عنوان برادر کوچکتر به شما توصیه می کنم در رفتار خود تجدید نظر کنید و اینقدر از روی احساسات تصمیم نگیرید.
۹۰/۳/۵ ۰۲:۵۱
معصومه:آقای در راه مانده که هیچ وقت به مقصد نخواهی رسید- -------------------------------------------------- اي مرغ سحر عشق ز پروانه بياموز كان سوخته را جان شد وآواز نيامد اين مدعيان درطلبش بيخبرانند كان را كه خبر شد خبري باز نيامد به هر حال ممنون كه از نرسيدنم به مقصد مطمئنم كردي! دوست دارم هميشه در راه بمانم ومثل شماها بيراهه نروم اين نفرين برايم دعايي محسوب مي شود تشكر!
۹۰/۳/۵ ۰۲:۲۴
معصومه :آقای در راه مانده که هیچ وقت به مقصد نخواهی رسید اینو باید بدونی که اداره سایت با چنین خصوصیاتی میثر نخواهد بود ----------------------------------------------------- اولا": يسر-ييسر-تيسير(فعل-يفعل-تفعيل)اسم مفعولش مي شود:ميسر!نه ميثر خانم نكته دان! ثانيا":شما خودتون جند سالتونه مگه؟!
۹۰/۳/۴ ۲۲:۵۲
در راه مانده به مقصد نرسیده : كساني كه اقاي طاهر نايبي را از نزديك مي شناسند بر سليم الخلق والعمل بودن ايشان اذعان مي كنند ................................ آقای در راه مانده که هیچ وقت به مقصد نخواهی رسید اینو باید بدونی که اداره سایت با چنین خصوصیاتی میثر نخواهد بود. برادر بزرگشان دارای شخصیتی هستند که هیچکس نمی تونه بهش بی ادبی کنه ولی این چی داره؟ با 25 سال سن میخواد با مسوولین دهن به دهن بشه؟ میزنند دهنش له میشه. لطفا با این هندونه زیر بغل گذاشتنها گمراهش نکنید. ایشون اینکاره نیست.
بیشتر مطالب سایت را پیگیر هستیم ضمن تشکر از مدیریت فعلی سایت با کاندیدا شدن شما تعدادی از مطالبتان را بازخوانی کردیم و نتیجتا : برایتان آرزوی موفقیت داریم و خوشحالیم که یک نیروی جوان ، منتقد و آگاه و منطقی کاندیدای مدیریت سایت شده اند . *************** طاهر نائبی: شما لطف دارید.
۹۰/۳/۴ ۱۰:۱۴
من بی دلیل رأی نمیدم حق دارم رأی به کسی بدهم که شناخت کامل از کاندید داشته باش. من میخواستم به شما رأی بدم اما این جمله شما نسبت به بنده خیلی ناراحت کننده بود چون کاندیدی که دروغگو باشد و بدون اثبات و دلیل، حتی ندانسته و بدون تحقیق حرف میزند. پس مطمئناً وعده هایی که داده اید فکر نمی کنیم صحت داشته باشد. جمله شما این است (بدون برگزاري مزايده و عدم كسب مجوز از مراجع ذيصلاح و از طريق وام و نه قيمت تخريب اموال عمومي و بيت المال!) 1- بدون برگذاری مزایده؟ دلیل و اثبات کنید 2- عدم کسب مجوز از مراجع ذیصلاح ؟ دلیل و اثبات کنید 3- از طریق وام ؟ دلیل و اثبات کنید 4- به قیمت تخریب اموال عمومی و بیت المال (که بلااستفاده بود)؟ ******************* طاهر نائبی : آقای چهره تا زمانی که خبر اعتراض شورا را ندیده بودم در مورد تلویزیون شهری شما اظهار نظر نکرده بودم ،چون که حرکت بدی نیست در جهت توسعه شهری ولی به جای اینکه مرا دروغگو مخاطب قرار دهید اسنادتان را رو کنید تا من از شما معذرت خواهی کنم . لینک خبر تخریب اموال عمومی و...: http://www.vom.ir/voiceofmiyana/485 در مورد رای دادنتان نیز در هر دو حالت از شما تشکر میکنم که در تصمیم گیری سایت بی تفاوت نخواهید بود ،عرض شد که انتخابات است و قطع به یقین نمی دانم که انتخاب می شوم یا نه ؟ ولی در هر حالت در صورت انتخاب شدن نیز عرض خواهم کرد که با کسی خصومتی نخواهم داشت حتی با شما .
۹۰/۳/۴ ۰۷:۰۲
با انتخاب جوان با غیرت و صاحب قلمی مانند طاهر نائبی صدای میانه از هر نظر پویا تر خواهد شد. ************ طاهر نائبی : ممنونم
۹۰/۳/۳ ۲۳:۰۱
آقا طاهر برای شما آرزوی موفقیت دارم. شما بهترین گزینه ممکن بودید. ************** طاهر نائبی: ممنونم.
۹۰/۳/۳ ۲۰:۵۱
تنها اگر یک ژن از مهندس نائبی در وجود شما باشد برای تیزهوشی، پشتکار، غیرت و شجاعت شما کافیست. امیدوارم موفق باشید. ************** ممنون ،ولی من تنها نیستم باید همه ی ما در این راه موفق شویم .
۹۰/۳/۳ ۱۹:۳۵
وقتی آقای چهره گاز می دهد بی توقف می رود . در مورد طاهر نائبی ، مطمئنا در صورت انتخاب شدن می توانند وعده هاشان را عملی کنند. به امید موفقیتتان .
۹۰/۳/۳ ۱۸:۱۱
ا.مختاری(meeanaji ) 1390/3/3 - 11:59:30 سلام ممنون آقای طاهر نائبی از داوطلب شدنتان. ...................... طاهر نائبي: با كسب اجازه از پيشكسوتاني مثل جنابعالي ------------------------------------------------------------- "ادب مرد به ز دولت اوست" من شخصا" هر دو اين هنرمند ونويسنده ي خوب شهرمون وسايت رو لايق مديريت ميدونم واقاي طاهر نايبي رو از هر لحاظ(تحصيلات وتوان وظرفيت فكري ومديريتي)حايز شرايط مي دانم هر چند حاصل بوستان علمي وادبي مهندس نايبي نياز به توصيف ندارد اما كساني كه اقاي طاهر نايبي را از نزديك مي شناسند بر سليم الخلق والعمل بودن ايشان اذعان مي كنند
۹۰/۳/۳ ۱۴:۲۸
سلام-طاهر مطمئنم تو میتونی ************ ممنون دوست بزرگوار.
۹۰/۳/۳ ۱۱:۵۹
سلام ممنون آقای طاهر نائبی از داوطلب شدنتان.
۹۰/۳/۳ ۱۱:۵۶
مهدی چهرهء:چه فرقی میکنه نائبی میره نائبی جدید می آید نائبی می ماند نائبی اضافه میشود نشد که --- ------------------------------------------------------- پسرک !وقتي نمي فهمي نبايد اظهار نظر كني! صاحب امتياز مثل مالك وساير افراد ومديران واعضا هم مثل مستأجر هستند تا اين سايت با اين نام ونشان وعنوان هست مهندس نايبي هم هست وسايرين تعويض و تبديل خواهندشد توكه تا ديروز خريدار بودي ومي گفتي :سايت را بفروش!قيمت چند!؟فكر كنم سايت را با اون تلويزيونتون شهري عوضي گرفتي؟نه؟بهتره در خريد وفروش ها تون با آقاميعاد كار كنين!البته با اجازه ي معصومه خانم
۹۰/۳/۳ ۱۰:۵۹
چه فرقی میکنه نائبی میره نائبی جدید می آید نائبی می ماند نائبی اضافه میشود نشد که ........................... صداي ميانه: مديرمسئول فعلي سايت تا آخر خردادماه آقاي مهدي لطفي هستند و مهندس نائبي صاحب امتياز هميشگي سايت هستند نه مديرمسئول. لذا با آمدن هر مديرمسئولي ايشان سر جاي خودشان هستند. ------------------ چهره: آهان پس اینطور - راستی قصد فروش سایت رو ندارید کمی حکومت کنیم. ..................... طاهر نائبي : بله سايت فروخته مي شود اما بصورت قانوني نه بدون برگزاري مزايده و كسب مجوز از مراجع ذيصلاح و از طريق وام و نه قيمت تخريب اموال عمومي و بيت المال!
۹۰/۳/۲ ۲۳:۴۲
قطعی نمی دانم که برادر مهندس نائبی باشید یا نه ولی شخصیتت و گفتارت اینو نشون میده. امیدوارم موفق باشید. *************** ممنونم آقای احمدی .

اخبار روز