کد خبر: ۱۵۳۷
۱۴۶۸ بازدید
۴۴ دیدگاه (۴۴ تایید شده)

دستور دادستان میانه برای بازداشت عضو شورای شهر میانه

۱۳۸۹/۲/۲
۱۹:۳۵

چند روز پیش به دستور "باقری ، دادستان میانه" ، "اقبال عبادی عضو شورای شهر میانه" در چند قدمی روانه شدن به زندان با قرار وثیقه آزاد شد.

طبق این حکم عضو شورای شهر میانه متهم است با سوء استفاده از موقعیت خود ، پیکان شخصی خود را به تاکسی تبدیل کرده است. عبادی در این ارتباط می گوید: بنده با طی روند قانونی و مانند صدها میانه و هزاران ایرانی پیکان شخصی خود را به تاکسی تبدیل کرده و برای گذران زندگی خود ماهها در داخل شهر کار کرده ام. اگر بنده قصد رانت خواری و سوءاستفاده از موقعیت خود را داشتم باید دهها پیکان را به تاکسی تبدیل می کردم و می فروختم نه اینکه پیکان شخصی خود را به تاکسی تبدیل کرده و در داخل شهر به مسافرکشی مشغول شوم.

حکم دادستان میانه از آن نظر جالب است که شهروندان میانه "عبادی" را سالمترین عضو شورا می دانند که با شعار "انتخاب شهردار بومی" وارد شورا شد و مخالفت او با تیزپاز شهردار سابق منجر به هم رای شدن دیگر اعضا و برکناری تیزپاز از سمت شهرداری شد. مردم میانه سالهاست که شاهد معاملات سنگین بعضی از اعضای شورا با شهرداری و فروش محصولات خود به شهرداری هستند که تاکنون هیچ اعتراضی در این مورد از جانب دادستانی مشاهده نشده است.

لازم به توضیح است "باقری" دادستان سابق شهرستان سراب می باشد که در زمان مدیریت تیزپاز بر شهرداری سراب رفاقت نزدیکی بین آنها بود و همزمان از سراب به عنوان شهردار و دادستان میانه به میانه آمدند ولی بعد از برکناری تیزپاز از مدیریت شهرداری میانه که اقبال عبادی نقش اصلی را در این برکناری داشت، این دو دیگر در یک منطقه مدیریت نمی کنند.

صدای میانه علاقمند است مخاطبان محترم نظرات خود را در این ارتباط درج نمایند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

۸۹/۱۰/۱۹ ۰۹:۰۳
واقعاً جاي تاسف است آبرو وحيثيت شهر ميانه با اينكارها زير سوال ميبريد
۸۹/۹/۷ ۰۸:۵۹
از ماست که برماست چرا که با انتخاب افرادی که یا مشکل دارند و یا فقط در حفظ منافع خودشان می باشند در پست شوری به وظیفه درست خودمان عمل نمی کنیم تا این موارد پیش نیاید از خداوند منان می خواهم که به همه ی ما کمک نماید در عمل به وظیفه و گفتن حقایق
۸۹/۹/۴ ۱۴:۳۹
لطفا همين اقا يا خانوم اگاه خطاب كنين خودشون ميان سروقت قرار - مسئولين محترم صداي ميانه شما هم كه صدا خفه كن گذاشتين - مگه قراره شليك كنينم چرا ميترسين
۸۹/۹/۴ ۱۴:۱۲
من خودم چند وقت پيش اپارتماني در فرهنگيان خريدم كه درقولنامه نوشته بوديم پاركينك 12 متري بايد تحويل خريدار گردد يعني 3*4 مترمربع كه اقاي اپارتمان ساز(آقای ح.) البته ما قبلا فكر ميكرديم چون ايشان به حلال و حرام مقيدند ولي متاسفانه با همكاري اقايان ... كه هردو شخصا براي تفكيك وتاييد تعداد پاركينكهاي اين اقا به محل تشريف اورده بودند (طبق نقشه تعداد پاركينكهاي اين اقا 5 تا بود كه يه دفعه به 9 تا جهش پيدا كرد البته از حق ديگران) كه اقاي ح. هم نوش جان كردند - موقع تحويل پاركينك به خريداران فقط 9 متر مربع تحويل داده شد كه خريداران هم با حساب اينكه اقا تازه گيها هم شدن استاد دانشگاه و اينكه ايا اگر با اين قوانين موجود پيگير حقوق قانوني خود شوند پس از چند سال به نتيجه خواهند رسيد يا اصلا بدهكار هم خواهند شد از خير حقوق خود گذشتند و احقاق حق خود را به .... واگذار كردند .............................................. صدای میانه: اسم افراد را حذف کردیم. واقعاً همین الآن از طریق شهرداری و این آقا مشکل شما حل شود ما باید به چه کسی اطلاع دهیم؟ با یک عنوان "آگاه" می خواهید هر شکوائیه ای را درج کنید و به نتیجه برسید؟
۸۹/۵/۲۹ ۱۴:۴۴
جناب اقای دادستان من و بعضی از همشریها فقط از شنیدهامون قضاوت کردیم طبق قانون شما باید مردم را در مورد قضیه فوق روشن کنید .روشن کنید که در شورای ما اولین غارت بیت المال باشجاعت وبیداری جناب عالی بر ملا شد.یا روشن کنید که حد واندازه جنابعالی درابعاد خط تاکسی وبه اختلاسهای میلیاردی ......؟که برای خودش قطب قدرت شده نمی رتیشر/اقای دادستان روشنت میکنم که ما ملت در طول سی و... ثابت کردیم که همیشه حامی مسیولین شجاع وحقیقت یاب هستیم .دوستانی که تایید میکنند جواب دهند برای ابادانی شهرمان وقطع دست تمامی غارت گران حامی دادستان باشیم تاابادانی شهرمان انشاء الله
۸۹/۵/۲۵ ۱۷:۱۵
آقای دادستان در شهرمیانه روزانه دزدی های انجام می شود که باید آنها را دید نه این که اقبال عبادی از جاون دل برای میانه کار می کند ببینید دیگر شوراها چه چیزی دارد اقبال چه چیزی دارد.
۸۹/۵/۲۳ ۰۰:۰۹
حضرت علی با بردارش نیز عادل بود اما ؟
۸۹/۵/۱۵ ۲۱:۵۴
جناب اقای دادستان پس کجایید جواب ملت را بدهید ایا دزدی مسئولین شهر فقط همین یک پرونده بود یا بی چاره تر از بی اقبال نبود یاچشم زهر بود یا ملت را متوجه خودت کردی تا راه برای ؟ها باز شود ای کاش در مملکت ما هم فقط یک بار داددستانی جواب هزاران چرا ها را میداد تا همه با هم صادق بودیم
۸۹/۵/۹ ۲۱:۳۱
واقعا" آفرين بر شير مرد ميانه اي زنده باد بر تو اي زحمتكش. ننگ باد بر كسي كه در چشم خود تير را نمي بيند اما پلك بر چشم مردم ميبيند.
۸۹/۵/۷ ۱۷:۰۷
1.کار اقای دادستان اشکال قانونی داره؟ 2.شاید اقای دادستان تجربه کافی نداره میخواهد از صد هزار تومان شروع کنه وبه میلیاردرها برسد 3.پس از اقبال شروع کردی به مهندس ......؟درشورا و مهندس در ......؟ میرسی 4.ریشه قضاوت از حضرت علی است علی با برادرش هم عادل بود
۸۹/۴/۲۵ ۲۰:۰۴
ای کاش اقای دادستان وامثال انها حرف دلشان را میزدند ودیگرحاشیه نمی رفتند باید اقای دادستان را درک کرد چون زورش به اینها میرسد و بس.......
۸۹/۴/۹ ۱۶:۰۲
واقعانمیدونم!به این حکم چی بگم!درشهرهای دیگه دربرابراختلاسهای ملیاردی سکوت میکنن!وخیلی راحت ازکنارش میگذرن!اماانگارجناب دادستان اونقدربیکاربوده!که هیچ چیزبرای گیردادن!جزماشین قراضه جناب عبادی پیدانکرده!نمیدونم به این حکم بایدخندیدیاگریه کرد!جناب دادستان اگه اینقدرسختکوشین!لطفابه وضع تاکسیهای شهروافرادفاقدصلاحیتکه تختنام راننده تاکسی!هربیکاروسابقه دارولات وفحاش وفاقدصلاحیت اخلاقی ورفتاری اومده یک تاکسی دستش گرفته!وتوخیابونهای شهرمیچرخه!رسیدگی کنین!مخصوصانمونه های بسیاریشومن درخط خ بانکملی-خ شهیداکرمی دیدم!سازمان تاکسرانی هم که فقط یک مترسک فرمالیته است!یادش بخیرده بیست سالپیش هرکی میخواست!راننده تاکسی بشه!هزارجورشرط عدم سوئ پیشینه وتعهدوضامن وشرط تاهل ازش میگرفتن!ولی الان هرلات وخلافکاری یک تاکسی گرفته ویکی دیگشواجراه داده!همچنین بوضع شبهای شهربرس که قرق لاتهامیشه!
۸۹/۲/۲۱ ۱۸:۲۸
همشهریان عزیز همه ی مشکلات شورای شهر ما از پنهان کاریها و یا بهتر بگویم عدم اطلاع رسانی و بیلان کارشان است که مرتب باید در تمامی عرصه های کار شده به اطلاع مردم می رسید . اختلاف سلیقه های اعضای محترم شورا اگر بر سر منافع و مصالح شهر باشد ، که بسیار عالی است چون همین کشمکش ها موجب می شود آسیبی بر منافع شهر متوجه نشود . ولی اگر این اختلافات ،سیاسی و یا شخصی و یا خدای ناکرده رانت خواری بین اعضا باشد پس وا اسفا به حال مردم !!! البته من خوشبینانه فکر می کنم همه ی این اختلافات در مجموع به خاطر منافع و مصالح شهرمان است . در صورتی که عضوی از اعضاء محترم خدای ناکرده بر خلاف قوانین و بر خلاف سوگندی که یاد کردند ، سوء استفاده کنند، این مدعی العموم است که بر اساس قوانین باید وارد عمل شده و مانع این سوء استفاده شوند . و اما قبل از اثبات این گونه جرم ها ، شایسته نیست که آبروی عضوی را ببریم !! و اتهامی را بر وی وارد کنیم ، زیرا متهم همیشه مجرم نیست در خیلی از اتهامات هم تبرئه می شوند . در مورد آقای عبادی هم که مورد وثوق بیشتر مردم شهرما هستند و یقینا" هم مثل دیگر اعضای محترم شهرمان بری از تخلف هستند ، اگر قانونا" این تبدیل خلافی نباشد جای نگرانی نیست و تبرئه خواهند شد زیرا شواهد نشان میدهد که هنوز حکمی صادر نشده است . با تشکر همه ی عزیزانی که دلسوزانه به توسعه و زیبائی شهرشان می اندیشند و با توجه به امکانی که سایت صدای میانه و دیگر سایت های میانه که جدا" با تلاش مدیران فهیم و دلسوز آنها فراهم شده است ، درد دلها و نظرات سازنده شان را ابراز میدارند .
۸۹/۲/۱۵ ۱۴:۲۱
باسلام هفته گذشته درباره این موضوع مطلب گذاشتم اما اثری از آن نمی بینم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آیا مشکلی داشته یا نظرم خوشایند نبوده؟؟؟؟؟؟؟ .......................... صدای میانه: صدای میانه مطالب خلاف قانون و شرع یا حاوی اهانت به اشخاص حقیقی و حقوقی را حذف می کند هرچند خیل عظیمی از مخاطبان خود را از دست می دهد.
من هم مثل اکثر مردم فهیم میانه از این حکم دادستان حسابی ناراحت شدم (کاری به صحت یا کذب ) ماجرای تبدیل ماشین آقای عبادی ندارم ،میخواستم بگم اگر داستان شهر ما چشم تیز بین دارند چرا میلیونها تومان پول بیت المال را که هدر دادن و سنگ فرش روی سنگ فرش خیابانهای شهر گذاشتن ؟؟!!! با آن همه جدولهای رنگین که معلوم نشد چه جوری معامه شدند ؟؟!!! و یا موقع تبانیها و اختلاسهای کلان و آپارتمانسازیهای آنچنانی کجا بودن دادستان شهرمان ؟؟!!
۸۹/۲/۸ ۱۹:۵۵
آقای دادستان عاقبت نداره ها !!!این میز واسه هیشکی نمونده. لااقل خودتونو بین مردم میانه ..... نکنین !!!
۸۹/۲/۸ ۱۶:۵۵
در شهرداری خیلی اتفاقها می افتد مثلاً در تفکیک پارکینگ بدون در نظر گرفتن قوانین با آپارتمان ساز تبانی می کنند و حق شهروندان را پایمال می کنند من از چند نفر از شهروندان که مورد ظلم قرار گرفته بودند شنیدم با دلایل و ادله ای که ایشان می گفتند معلوم بود که کارشناسان شهرداری چه همه مدارک درست باشد چه نباشد با آپارتمان ساز ساخت و پاخت می کنند و آپارتمان سازان نیز طبق عادت به پایمال کردن حقوق شهروندان اقدام می کنند در میان کارشناسان آقای ... و ... بیشتر مورد ظن هستند و کسی هم به موارد رسیدگی نمی کند. (ثبت اسناد هم با توجه به اینکه در آخر تفکیکها را می نویسد و البته کارشناسان ثبت مطلعند که این پارکینگ که شهرداری تایید کرده از لحاظ قانونی مغایر با قوانین تفکیک آپارتمان است در مورد پارکینگها می نویسد اداره ثبت در مورد پارکینگها هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمی کند) اگر مدرک خواستید ارائه می شود. لطفا مسئولین به این مسئله رسیدگی کنند. ....................... صدای میانه : این کامنت حاوی مطالبی غیرمستند بود که بدون مدرک کارشناسان شهرداری را مورد اتهام قرار می داد. از آنجا که نویسنده هم هویتی نامعلوم داشت اندکی ویرایش شد.
۸۹/۲/۷ ۱۷:۰۸
شتر را با بارش می برند ولی ما... !
۸۹/۲/۶ ۱۵:۵۳
دادستان اگر میانه ای نیست بیاد از مردم بپرسه تا مردم بگویند کدوم عضو شورا با رانت خواری میلیاردر شده نه این بیچاره که همه به سلامتی فکر و روح و ایمانش شناخت داریم.
۸۹/۲/۵ ۱۰:۱۵
اقایان نماینده اقای دادستان اقای فرماندار اقای شهردار اعضای بسیار محترم شورا ریش سفیدان شهر بخاطر خدا وبه خاطر اینده وپیشرفت این شهر ونجات این قایق به گل نشسته چاره ای بیندیشیدآب به جوی رفته را نمی شود برگرداندعبادی ماشین خود را تاکسی کرده مشکل ما نیست مشکل ما از زمانی شروع شده که دو تا نماینده داریمy ? x و هفت شورا که تصمیماتشان از روی دلسوزی به نفع مردم نبوده اگر بوده چرا اطلاع رسانی نمیکنید چرابیشتر انتخاباتتان پشت درهای بسته است من هم در جلسه استیضاح اقای تیزپاز بودم چرا بقیه جلساتتان اینگونه نیست تا تصمیماتتان رو در روی مردم باشد تا بخاطر مردم تصمیم درست بگیریددراخر اقای عبادی بنده از شما و خانواده گرامیتان پوزش می خواهم که دود همه ای اینها به چشم شما رفت اجرتان با امام حسین
۸۹/۲/۵ ۰۰:۲۳
بنظرم دادستان در بعضی از کارها که به دادستانی مربوط نیست دخالت مینمایند و شخصیت خودرازیرسوال می برندبعضی مواقع زودو عجولانه تصمیم میگیرند که روش اصلا خوب نیست
۸۹/۲/۵ ۰۰:۱۴
برای چه عضو شورا مسافرکشی کرده خدا هیچ کس شرمنده اهل و عیال نکنه وای بر مسئولین این شهر
۸۹/۲/۴ ۲۱:۴۱
جناب اقای حسینی پس ان سه عضو محترم شورای راه آهن چگونه انتخاب شدن حتما آنها هم برای رای از افغانستان آدم اوردن شما هم بروید و تحقیق کنید
۸۹/۲/۴ ۲۰:۵۰
این خبر یه نکته اخلاقی داشت که هیچ کس به اون توجه نکرد. مشکل اینجا نیست که چرا فلانی بازداشت شد. مشکل اینجاست که دادستان چرا فلانی رو بازداشت کرد؟ مشکل ما دقیقا دادستانه. نه اون دوستانی که میلیاردی می خورن، نه اون عزیزی که مسافرکشی می کنه، نه x، نه y. مشکل دادستانه. این آقای دادستان داره کمی پاشو از دادستانی بیرون تر می ذاره. از هر کی که تو دادگستری پرونده ای براش پیش اومده اگر بپرسید حتما از دادستان گلایه می کنه. همین چند وقت پیش حکم بازداشت "کل" اهالی روستای طغای رو صادر کرده بود که موفق نشد. همین جا می گم. دادستان کمی از نماینده و شهردار نداره. تا این مقام به یه فرد بومی سپرده نشه مشکل خواهیم داشت. امروز عبادی، فردا من و شما. سر چی؟ هیچی. آقای عبادیم خوشم میاد فقط داره دنبال این می گرده یکی بهش گیر بده بعد پاشه تبلیغ کنه که آی من فلانم بسارم. اگه شما اهل مسامحه نبودی؛ الآن اصلا اینجا نبودی. متوجهی که؟ ................................ صدای میانه : جناب آقا/خانم از میانه! اصلاً چنین منظوری در درج این گزارش وجود ندارد. مقام دادستان در هر کشوری از هر مقامی بالاتر است چه برسد به یک نماینده. یک دادستان باید چنان استقلال رای و شخصیت داشته باشد که بتواند آزادانه رای خود را صادر کند. اما او بر کرسی امام علی (ع) تکیه داده است و باید مطابق عدل رفتار کند. در مورد این گزارش روی دو مسئله ابهام وجود دارد: آیا روند طی شده توسط شهروندی بنام آقای عبادی برای تبدیل پیکان شخصی به تاکسی و استفاده از این وسیله برای امرار معاش مستحق چنین حکمی است؟ دوم اینکه برفرض وجود تخلف، آیا دادستان محترم مهمی از این بالاتر را در میان صدها پرونده دادستانی ندیده است که شخصاً روی تبدیل یک پیکان به تاکسی وقت بگذارد و پرونده های مهم را رها کند؟
۸۹/۲/۴ ۱۶:۵۰
سلام بر کلیه خوانندگان محترم سایت میانه ضمن اظهار تاسف از مسائل پیش آمده برای عضو محترم شورای شهر: یک سوالی از دادستان محترم میانه دارم اگر اتهام تبدیل غیر قانونی خودرو شخصی به تاکسی نیاز به صدور حکم توسط حضرتعالی دارد این همه دادگاه و قاضی و نیروهای تجسس و اطلاعات و ضد اطلاعات به چه دلیل بوجود آمده اند. در صورت عدم اثبات طبق کدام بند قانونی می توان دادستان محترم را مورد تعقیب قرار داد؟؟؟؟ یا حضرتعالی طبق عرف کشورهای خارجی و مصصم در اجرای قانون شخصا از سمت خود کناره گیری می فرمائید؟
۸۹/۲/۴ ۱۶:۰۳
همشهری محترم اولا انتخابات شوراها محلی است دوما تا آنجایی که مااهل را] ه آهن هستیم آقای عبادی فامیلی سببی و نسبی بنام تاتی نداردسوما اگر امار رای دهنده ها را از بخشداری محترم در دوره سوم شورا ها مطالعه فرمائید حقایق برای شما مشخص خواهد شد چهارمااگر باور ندارید که آقای عبادی مسافر کشی کرده در آژانسها کار کرده از مدیریت آژانس خیام یا از تاکسیداران در سطح شهر ، یا از مسئولین شهر ، نمایندگان محترم شهر ، سازمان تاکسیرانی ، اماکن ، فرمانداری ، و.... سوال بفرمائید وضعیت مالی عبادی را قبل از و بعد از شورا بررسی نمایئد بعدا نظر بدهید چونکه در مقابل خدا مسئول هستید عبادی فعلا نیز چنین ماه است حقوق نگرفته است چرا!
۸۹/۲/۴ ۱۳:۴۶
وای بر حال ملتی که نمایندة شورایش نتواند زندگی عادی خود را بگذراند.
۸۹/۲/۴ ۱۲:۱۴
با سلام و احترام بنده الان نزدیک 15 سال آقای عبادی را می شناسم او فردی مومن و متعهد بوده و با زحمت و از راه حلال گذران زندگی می نماید و...این وصله ها به او نمی چسبد و بروند از سایر اعضای به ظاهر محترم شورا که با سوء استفاده از پست خود با راه اندازی انواع کارخانجات.آپارتمان سازی.جدول فروشی و... پول بیت المال را حیف و میل می کنند نه اینکه مگر خرید ماشین آنهم از مجرای قانونی به جهت امرمعاش خانواده جرم است یا کارهای اعضای دیگر شورا؟
۸۹/۲/۴ ۱۲:۰۹
همشهریان محترم اینها که طرفداران عبادی هستند همه اهل راه آهن و فامیلهای ایشان مثل تاتی و ... هستند. شما بفرمائید کسی دیده که اقبال عبادی در میانه مسافر کشی نماید؟ ضمناً اخیراً سمند خریه و با سمند در شهر تردد می کند. اگر ایشان تاکسی داشته پس چرا ما ایشان را با سمند می بینیم؟ درضمن ایشان در زمان انتخابات فامیلها و بستگان و دوستان خود را با اتوبوس و مینی بوس افرادی را از راه آهن و سایر روستاها به میانه آورده و برای خود رای جمع کرد . اگر آمار راه آهن و اسلام آباد را بررسی کنند، صحت موضوع تأیید خواهد شد.
۸۹/۲/۴ ۰۰:۰۲
داستان بلند آقای عبادی از زمان شهرداری آقای قاراچورلو آغاز شد. مخالفت این کارمند ساده با کم کاری شهردار منجر به کنار گذاشتنشان از شهرداری شد ولی چند ماه بعد به عنوان منتخب مردم شهر میانه وارد شورای شهر شد. اتفاقاً یکی از دلایل اصلی استعفای آقای قاراچورلو ورود آقای عبادی به شورا بود. تذکرات ایشان به شهردارها و سرپرستهای وقت نشان می دهد که ایشان مردم را مقدم بر خود دانسته و هیچ مصالحه و مسامحه ای با کسی نداشته است. مخالفتشان با آقای تیزپاز بدان خاطر بود که از شورای شهر سراب پیام رسیده بود که این شهردار در تمام هفته به اندازه یک روز کامل هم سر کار خود نیست که دقیقاً هم همین شد و شش عضو شورا پس از چهار ماه سرگردانی در انتخاب و هشت ماه دندان روی جگر گذاشتن مجبور به برکناری این شهردار شدند. اتفاقاً سال قبل همین زمان با آقایان عبادی و تیزپاز به بیرون از شهر رفته بودیم، آقای تیزپاز به شوخی به آقای عبادی گفت: فردا همه جا نگویی باز هم تیزپاز از شهر خارج شد! خودت هم خارج شده ای! آقای عبادی صریح و صحیح گفت: میانه را شهر خود بدان و در آن اقامت کن. با نصف روز در هفته نمی توان این شهر را درست کرد. والله اگر مصالح مردم نبود و دلم به حال شهر نمی سوخت با شما مشکلی نداشتم. در مورد حفظ منزلت و احترام این نماینده شهر و مشکلات معیشتی ایشان که توسط شهردار وقت آقای قاراچورلو ایجاد شده بود با بعضی از مسئولین شهر صحبت کردم ولی هیچکس توجهی به این مسئله نکرد تا او شرمنده فرزند و خانواده شود. اقبال بعد از دو سال پیکان قراضه اش را با تاکسی معاوضه کرد تا اثبات کند کماکان روی وعده انتخاباتی "ایمانم را به دنیایم نخواهم فروخت" خود باقی مانده است.
۸۹/۲/۳ ۲۳:۱۳
ضمن تشکر از دادستان با دانه درشتها نیز برخورد کنید معمولا دراین مواقع از دانه درشتها شروع میکنند شاید آقای دادستان با دانه درشت ها تعارف داشته و با این کار خواسته اند که این تعارفات کنار گذاشته شود و دست و بالشان برای مجازات دانه رشتها باز شود
۸۹/۲/۳ ۲۳:۰۴
اینجانب راننده تاکسی و رانندگان مسیر خط چها راه پایین (میدان طالقانی ) شهرک ولیعصر چندین ماه در محل فوق با اقای عبادی مسافر کشی کرده و گفته های عبادی را تائید مینمائیم واقعا در شان یک شورا و نماینده مردم است چندین بار به عنوان شهروند به این کارعبادی اعتراض کردم ولی ایشان اظهار میداشتند بخاطر تامین مخارج خانواده ام باید کار کنم
۸۹/۲/۳ ۲۲:۴۱
جناب اقای حیدری لطفا شما مدیر عامل ،محل تامین و کارخانه جدول های رنگین استفاده شده در سطح شهر میانه را به عنوان ارباب رسانه تحقیق و به اطلاع مردم برسانید شما با مراجعه حضوری میتوانید اطلاعات دقیق و قانونی را از آقای عبادی دریافت دارید ما هم امید واریم با انعکاس واقیتها در رشد و شکوفایی شهرمان قدم برداریم
۸۹/۲/۳ ۱۹:۳۹
باسلام در صحت و حقیقت این موضوع هیچ نظری ندارم چرا که میترسم سخن به خلاف گفته باشم . اما به نظر میرسد متولیان رسانه جمعی از جمله سایت "صدای میانه" بیان واقعیت را با دفاع کور کورانه اشتباه گرفته اند اینجانب به عنوان فرد رسانه ای احساس میکنم خبر این سایت جانبدارانه است و این امر بر هوشمندی و فهم مردم میانه نوعی توهین می باشد بهتر است امر قضاوت را با بیان اصل خبر بدور از "دروازه بانی خبر " به مردم آگاه میانه و اهل خرد واگذاریم . نمونه جانبداری در این خبربیان "نظر شهروندان میانه ای در سالمترین عضو شورابودن "آقای عبادی" و " سابقه رفاقت نزدیک بین شهردار سابق(آقای تیز پا) و آقای باقری دادستان میانه" است. امیدوارم این سایت با انعکاس واقعیتها در رشد و شکوفائی شهمان میانه عزیز موفق باشد. تبریز حیدری
۸۹/۲/۳ ۱۶:۳۲
سکوت بهتر است....
۸۹/۲/۳ ۱۵:۱۰
حتما بالای یک و نیم میلیون رانت نیست بعضی از معمالات اعضاء شورا با شهرداری میلیاردی است
۸۹/۲/۳ ۱۴:۵۲
با تشکر از دادستان دادستان به خرید های غیر قانونی دوست عزیز و محبوبش جناب آقای ... (محفوظ) رسیدگی کندخیلی بهتر است
۸۹/۲/۳ ۱۳:۱۳
آفرین بر شجاعت و غیرت انسان ها من در جلسات شورا حضور داشته پیگیری و دفاع اقبال عبادی از حقوق مردم ستودنی است
۸۹/۲/۳ ۱۰:۲۳
محتسب مستی به ره دید و گریبانش گرفت مست گفت ای دوست این پیراهن است افسار نیست گفت مستی زان سبب افتان و خیزان میروی گفت جرم راه رفتن نیست ره هموار نیست گفت می باید تو را تا خانه قاضی برم گفت رو صبح آی قاضی نیمه شب بیدار نیست گفت نزدیک است والی را سرای آنجا شویم گفت والی از کجا در خانه خمار نیست گفت تا داروغه را گوییم در مسجد بخواب گفت مسجد خوابگاه مردم بدکار نیست گفت دیناری بده پنهان و خود را وا رهان گفت کار شرع کار درهم و دینار نیست گفت از بهر غرامت جامه­ات بیرون کنم گفت پوسیدست جز نقشی ز پود و تار نیست گفت آگه نیستی کز سر در افتادت کلاه گفت در سر عقل باید بی کلاهی عار نیست گفت می بسیار خوردی زان چنین بیخود شدی گفت ای بیهوده گو حرف کم و بسیار نیست گفت باید حد زند هشیار مردم مست را گفت هشیاری بیار اینجا کسی هشیار نیست
۸۹/۲/۳ ۱۰:۱۶
اقبال خود را فدای حق و شهر و شهروندان کرده نکنه با دک اقبال میخواهند راحت تبانی کنند
۸۹/۲/۳ ۱۰:۱۱
در خانه اگر کس است یک حرف بس است . شهروندان فهیم و آگاه میانه با عرض ارادت به ساحت مقدس امام زمان (عج) و ارزوی سلامتی برای مردم فهیم و آگاه میانه و سلام و صلوات به روح پر فتوح شهدای اسلام و آروزی توفیق و سلامتی برای رهبر معظم انقلاب و مسئولین صدیق نظام مقدس مجهوری اسلامی . اینجانب اقبال عبادی عضو شورای اسلامی شهر میانه همانگونه که شهروندان فهیم میدانند اعضای محترم شورا در محضر قرآن کریم سوگند یاد مینمایند که در حفظ و انجام وظایف و خدمت به مردم کوشا بوده و درصرفه و صلاح شهرداری وشهر تلاش نموده و نگذارند حق و حقوق مردم پایمال گردد و در مقابل کج اندیشیها خیانت های احتمالی ساکت ننشسته و به وظایف قانونی خود عمل نماید. اینجانب در طول عضویتم در شورای اسلامی شهر با توجه به توان بر حسب وظیفه قانونی به تعهدات خود جامعه عمل پوشانده سکوت و مسامحه را خیانت به بیت المال ، شهر و شهروندان دانسته و در این خصوص از هیچ تلاش و کوششی دریغ ننموده و در تمامی موارد خلاف قانون تذکرات بموقع را اعلام کرده ام، که کلیه مکاتبات اینجانب در شورای اسلامی شهر موجود میباشد که الحمدلله این مکاتبات و پیگیری ها جلوی چندین میلیون تومان رانت خواری و تبانی ها را گرفته است. شهروندان فهیم و آگاه! نمیخواستم از جریانات و اتفاقات افتاده بر سر اینجانب در طول عضویتم در شورا سخنی بر زبان بیاورم ولی بناچار جهت اطلاع و روشن شدن افکار عمومی گوشه ای از حقایق را به استحضار شهروندان میرسانم: همانگونه که شهروندان فهیم و آگاه و مسئولین شهر اعم از امام جمعه محترم ، نمایندگان محترم ، فرمانداری محترم میدانند یکی از هزاران مصیبتهای که در طول عضویتم در شورای اسلامی شهر بر سر اینجانب و خانواده آمده مربوط به شغل و اشتغال اینجانب است شهروندان فهیم و اگاه قصه کیف پر از پول و اسلحه را شنیده اند. باید تامل کرد و این قصه را شنید در ابتدای ورود اینجانب به نهاد مقدس شورا بواسطه گری یکی از اعضاء محترم شورا(ف ش) به همراه یکی از دوستان مشارالیه به اینجانب پیشنهاد شد که اگر پای معامله و مصالحه با آنها بنشینم تمامی مشکلات شخصی و شغلی و خانوادگی اینجانب حل و فصل خواهد شد و به ارامش کامل خواهم رسید. شهروندان فهیم نمیدانم چرا دست رد به سینه آنها زدم درست ماجراها از آنروز اغاز شد. به این نتیجه رسیدند که اقبال اهل سازش و معامله نیست ، اهل تبانی نیست ، اهل بده بستان نیست ، آنموقع تصمیم گرفتند که اقبال باید نابود شود ، نان خانواده او بریده شود و زیر سخت ترین شکنجه های روحی و روانی و اقتصادی قرار گرفته و سخت ترین تنبیه ها و توبیخ بر او اعمال گردد، تا شاید تسلیم شود ، غافل از اینکه اقبال درس ایثار و شجاعت و مقاومت را درمکتب ارباب و مولایش امام حسین (ع) آموخته و تحت هیچ شرایطی تسلیم نخواهد شد این قصه دراز است ، شهروندان فهیم و آگاه از لطف و محبتتان تشکر میکنم ولی بخدای یگانه قسم اگر در آن موقع در مقابل رانت خواران ، و زمین خواران و انحصار طلبان مقاومت نشان نمیدادم الان تمامی مشکلات شخصی و شغلی اینجانب حل و فصل شده بود و این همه خود و خانواده خود را به زحمت نمی انداختم و نزدیک به مدت 11 ماه با پیکان شخصی خود شبانه و روزانه به خاطر حفظ آبروی جایگاه خود و خانواده خود در این شهر مسافر کشی نمیکردم. در ابتدای شوراها نزدیک به نه ماه حقوق نگرفته و الان نیز چندین ماه است حقوق نگرقته ام، با اندکی تامل در آن می توان سئوال کرد: چگونه خانواده ای بدون درآمد زندگی خود را گذرانده است و میگذراند؟ شهروندان فهیم و آگاه میانه! اینجانب را بخاطر تهیه نان خانواده دستگیر و بازداشت مینمایند! جهت اطلاع شهروندان با توجه به اینکه نزدیک به چندین ماه در این شهر مسافرکشی کرده ام که همه میدانند بطور قانونی به سازمان حمل و نقل مراجعه و مثل سایر شهروندان درخواست و تقاضا نموده و مدراک خود را تحویل داده و از طریق سایت تبصره 13 ثبت نام کرده و حق امتیاز خود را پرداخت کرده ام و کلا مراحل قانونی را طی نموده ام. اگر میخواستم سوء استفاده کنم مراحل قانونی را طی نمیکردم . به امام جمعه شهر اطلاع نمیدادم، به نماینده نمیگفتم ، به فرماندار نمی گفتم ، مسافرکشی نمیکردم ،در حالی تمامی راهها برای حل مشکل برایم هموار بود. شهروندان فهیم میدانید چرا نماینده یک شهر نمیتواند مشکل خود را حل نماید. برای اینکه شریک دزد و قافله نمیگردد ، خودش تصمیم میگیرد، وامدار هیچ جناح و گروه خاصی نیست، بخاطر مردم تصمیم میگیرد. شهروندان فهیم! مسئولین شهر! فریاد میزنم: رانت و تبانی و این همه تخلفات آشکار؟ چرا با دانه درشت ها برخورد نمیگردد؟ حدیثی از امام معصوم میفرمایند: "حق را بگو گر چه باعث نابودی تو شود" در آینده حقایق دیگری را خدمت شهروندان عزیز و فهیم خواهم گفت.
۸۹/۲/۲ ۲۱:۱۵
در دهر یکی و آن هم کافر؟! آقای عبادی را همه به ایمان سالم و مدیریت پاک می شناسیم. در تمام رای گیری های شهرداری ها همیشه شاهد بوده ایم که رای های ایشون با در نظر گرفتن مصالح مردم داده شده و برخلاف دیگر اعضای فاقد ثبات فکری، آقای عبادی همیشه روی رای خود باقی مانده اند چه رای مثبت به شهرداری اصغری و چه رای منفی به شهرداری آقای علیزاده و تیزپاز. با خواندن این مطلب فقط به یاد شعر در دهر یکی و آنهم کافر افتادم.
۸۹/۲/۲ ۲۱:۰۵
"باقری" دادستان سابق شهرستان سراب باید میانه را به قصد سراب ترک کند . در مورد فروش جدول بتنی رنگی به شهرداری میانه تحقیق کند . اقبال مظلوم واقع شده .
به حال چنین عضو شورایی باید گریست. قبل از این دادگاه شأن او شکسته شده است. واقعاً در این سه سال یک شغل در شأن ایشان نبوده که مجبور شود پیکان خود را تاکسی کرده و مسافرکشی کند؟ واقعاً کمتر می توان چنین مدیران سالمی پیدا کرد. دادستان محترم میانه باید تعریف رانت را بدانند و بعد چنین اتهامی بزنند. اگر آقای عبادی چنین ذی نفوذ باشند باید صد دستگاه پیکان را به تاکسی تبدیل کنند و از هر کدام یک میلیون تومان حق الزحمه! بگیرند. آقای دادستان! دست چنین عضو شورایی را ببوسید که اینقدر زندگی سالمی دارند و هنوز با مردم خود عجین هستند.

اخبار روز