کد خبر: ۱۶۱۳
۳۹۴ بازدید
۶ دیدگاه (۶ تایید شده)

استیضاح شهردار با 40 سئوال شورا ؛

پناه برخدا در آستانه برکناری

۱۳۸۹/۲/۳۰
۲۲:۳۷

شنیده ها حاکیست مجید پناه برخدا (میعاد) پس از گذشت چند ماه از تصدی شهرداری و نداشتن برنامه ای اساسی برای تغییر شهر در مقابل چهل سئوال شورای شهر بدون پاسخ مانده است.

گفتنی است شهردار یکبار در جلسه احضار شورای شهر حاضر شده و در مقابل 15 سئوال آنها قادر به دادن پاسخی مقبول نشده است و در جلسات آتی باید به 25 سئوال دیگر نیز فکری بکند تا بتواند صدارت خود بر شهرداری میانه را ادامه دهد وگرنه اواخر خردادماه باید شاهد برکناری این شهردار باشیم.

از جمله سئوالات بی پاسخ شورای شهر چنین است:

ـ چرا طرح و پروژه ای اساسی در این شهر اجرا نمی شود و شهردار برنامه و طرح بزرگی در سرلوحه کارهای خود ندارد؟

ـ چرا طرح ها و پروژه های اساسی و مصوب قبلی مانند کمربندی جنوب و شمال میانه ، طرح گسترش اطراف امامزاده و ...  اجرا نمی شود و فقط طرح های خیلی کوچک یا متوسط در حد نصب تابلو، جدول گذاری، آسفالت و ... اجرا می شود؟

ـ پاسخ به گلایه ها و شکوائیه های متعدد کادر شهرداری که به عدم تعامل شهردار با پرسنل اعتراض دارند.

ـ با توجه به عدم تناسب مدرک تحصیلی شهردار با کار تخصصی شهرداری، چرا شهردار از طرح ها و برنامه های کارشناسان و مهندسان استفاده نمی کند؟

ـ چرا شهردار طرح جدیدی مانند ایجاد خیابان یا تعریض خیابان ندارد؟

ـ چرا شهردار میانه فقط به برنامه های روزمره و بدون پیش بینی و طراحی قبلی مشغول شده است و برای یک ماه و دو ماه آتی برنامه ای ندارد؟

سئوالات از شهردار هر روز بیشتر شده و دامنه استیضاح وی هر روز گسترده تر می شود و شهردار در ناتوانی در ارائه پاسخی درخور به اعضای شورا هر روز تعامل خود را با شورا کمتر می کند و طبق سوابق قبلی شورا می توان پیش بینی کرد که تا یک ماه دیگر باید با این شهردار نیز خداحافظی کنیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

۸۹/۳/۶ ۰۲:۴۵
شوراي محترم شهر شما كه به عنوان نماينده مردم هستيد چقدر بر كارهاي شهرداري نظارت داريد من چند مورد را براي آگاهي شما اشاره مي كنم دينام دستگاهي كه فقط سيم پيچي آن سوخته به كنار گذاشته مي شود يك دينام نو خريداري ميشود موتور دستگاه فينيشر سوخته و بجاي تعمير آن موتور تراكتور نصب نموده اند روزانه حداكثر 40 متر آسفالت مي ريزند كه باعث حدر رفتن وقت و هزينه ها مي شود يا در قراردادها قانون رعايت نمي شود مانند قراردادتابلوها كه محل اعتبار آن مشخص نيست ، در بستن قرار دادباتوجه به اطلاعيه صادره عمل نمي شود وبا كسي قرارداد امضا مي شود كه نه شركتي بنام وي ثبت شده نه كارت پيمانكاري داردچون آقا سفارش شده ؟؟؟... شما فقط قسط مضحكه مردم شريف ميانه را داريد اگرشما دلتان به حال مردم مي سوخت حد اقل از شوراي شهر ترك در كنار گوشتان هستند تجربه كسب مي كرديد‍‍إإإ هنر شما شده انتخاب شهردار و بعد از چند ماه حذف آن كه واقعاً خودش در جالي خود بسي هنر است . رئيس زندان بدون قراردادباشهر داري به وسيله زندانيان بخت برگشته جدول مي زنند آن هم با وضع آن چناني و هرروز هم تاكيد مي كنند كه اگر وضعيت جدول ها درست نباشد مي خواهم ولي هر روز باز روزي از نو خريد شروع مي شودضمناً شما كه الحمد الله در تجربه شهردار عوض كردن در رتبه دوم يا سوم كشور را داريد پس قبل از انتخاب تبيين وحدود انتظار و پرسش هاي 40 گانه نه بعد انتخاب ... بقيه مطالب در روزاي آينده به اطلاع آقايان حتماً رسانده مي شود
۸۹/۳/۵ ۱۹:۲۲
برای اینکه اقای پناه برخدار را کسی زورش نمی رسید از میز حراست جداش کنه اقایان شوراها تصمیم گرفتن تاایشان را ببرن بالا یعنی شهردارشان کنند تا بتونن خودشون از اون بالا پرتش کنن پایین سرگرمی خوبیه برای شهروندان است چند روز دعوت عضو شورا به دادگستر وروانه کردن ایشان به زندان برای تلافی بعد از چند روز اپارتمان سازی عضو دیگر شورا وفروش وسایل بتونی به شهرداری بعد فروش دستگاه قلابی جدول زنی توسط شهردار قبلی وتا چند روز اینده برکناری شهردار فعلی افسوس صد افسوس :این نه نماینده در این شهر چه میکنند این مردم چرا از خواب بیدار نمی شوند چرا وچراهایی دیگر
۸۹/۳/۳ ۰۰:۲۶
اين سؤالات را بايد خود شوراي شهر پاسخ دهند كه در برنامه هاي تبليغي خود براي آبادي شهر طرح هاي نو را ارائه مي دادند و چرا خودشان وقتي به تصميم گيري مهمي نياز مي شود از جلسه خارج مي شوند و آن را از اكثريت مي اندازند؟؟؟يا به قول آقاي مهندس ... يكي از اعضاء محترم شورا: اگر شخص باشخصيت و باتجربه اي داريد معرفي كنيد تا آبروي آنرا در عرض چند روز با شهردار كردن ببريم.حتماً باز كسي را پيدا كرده اند
۸۹/۳/۱ ۱۴:۱۷
بادا بادا مبارک بادا
۸۹/۲/۳۱ ۱۴:۰۳
چه سوالای مسخره ای... همش یه چیزه، ولی با فعل های مختلف تکرار شده... اینا دردشون اینه که چرا شهردار از ... (محفوظ) جدول نمی خره... دردشون اینه که چرا بجای اینکه سنگ بزرگ ورداره، داره خرده سنگ بر می داره... اینا نمی دونن سنگ بزرگ نشونه ی نزدنه... نمی دونن اگه کسی بخواد یه کوه رو بکنه باید اول از خرده سنگ ورداره... نمی دونن... هیچ چی نمی دونن...
۸۹/۲/۳۱ ۰۰:۰۱
چرا این 40سوال رو همون ابتدا نمی پرسند و تعهدی در باره اجرای آنها گرفته نمی شود؟ انتخاب شهردار هم یک سرگرمی برای اعضای شورای شهر شده است .

اخبار روز