کد خبر: ۲۳۹۹
۳۸۰ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

دو خبر از آموزش و پرورش میانه

۱۳۸۹/۹/۸
۰۷:۱۵
همایش کوهپیمایی خانوادگی فرهنگیان شهرستان میانه برگزار شد.بمناسبت هفته بسیج و عید امامت و ولایت همایش کوهپیمایی خانوادگی فرهنگیان آموزش و پرورش شهرستان میانه در ارتفاعات روستای بالسین برگزار شد.

در این همایش معنوی و بسیجی که با حضور گسترده و پرشور فرهنگیان بسیجی به همراه خانواده هایشان برگزار شد، بیرامی کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش میانه در مورد فوائد ورزش بیانات مبسوطی را بیان داشتند. و در پایان مراسم از شرکت کنندگان با صبحانه پذیرایی بعمل آمد.

لازم بذکر است که : این مراسم با همکاری بسیج فرهنگیان و مدیریت آموزش و پرورش میانه برگزار گردید.


جشن ولایت در مجتمع آموزشی و پرورشی شهید آوینی شهرستان میانه برگزار شد .مجتمع آموزشی و پرورشی شهید آوینی با همکاری مجتمع آموزشی و پرورشی امام خمینی (ره) بمناسبت عید غدیر خم جشنی را در مسجد روستای چرکینلو برگزار نمودند .

در این مراسم عبدالهی بخشدار مرکزی ضمن تبریک هفته بسیج و تقارن آن با دهه ولایت ، بسیج را برای دفاع از حریم ولایت دانستند و افزودند اولین بسیجی حضرت حضرت فاطمه زهرا (س) است که در راه ولایت به شهادت رسید . عبدالهی در ادامه سخنان خود به حادثه غدیر خم اشاره کرده و حوادث دوران زندگی حضرت علی (ع) را برای حاضران تشریح کردند .

در ادامه مراسم مداح اهل بیت عصمت و طهارت (ع) کربلایی عادل نجفی به مداحی پرداختند .

گفتنی است که : در این مراسم مولوی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش میانه ، اسدی کارشناس امور اجتماعی و همچنین دانش آموزان روستاهای چتاب گوندوغدی خلیفه باغی خوبستان شورای اسلامی و دهیار روستای چتاب حضور داشتند .

لازم بذکر است که : قرائت مقاله اجرای سرود برگزاری مسابقه حضوری اقامه نماز جماعت از دیگر برنامه های این مراسم بود .

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

اخبار روز