کد خبر: ۳۲۵۸
۲۸۸ بازدید
۳ دیدگاه (۳ تایید شده)

اجرایی شدن پروژه راه میانه ، سرچم

۱۳۹۰/۱/۲۴
۱۶:۳۲

مدیر کل راه و ترابری استان آذربایجان شرقی از در دست اجرا بودن 49 طرح راهسازی ، راهداری ، بهسازی و آسفالت راه روستایی شهرستان میانه با بیش از 150 میلیارد ریال اعتبار خبر داد.  

 

 

علیزاده در حاشیه بازدید از پروژه های راه شهرستان میانه طی مصاحبه ای هدف از این سفر را برنامه ریزی برای سال 90 ونیز  برنامه ریزی برای اتمام پروژه های سال گذشته تا تیر ماه سال جاری خواند و گفت: تا آخر اردیبهشت امسال شاهد بهره برداری از پل قرانقو ( پل راه آهن میانه ) که یکی از پروژه های عظیم شهرستان است خواهیم بود.

وی به اجرایی شدن پروژه راه میانه ، سرچم در آخر فروردین امسال اشاره کرد گفت: پیمانکار این طرح  مشخص شده و درچند روزآتی این طرح به عملیات اجرایی خواهد رسید، همچنین عملیات جاده میاندوآب به میانه در حوزه استحفاظی شهرستان انجام شده و به زودی عملیات  اجرایی شدن اتصال این جاده به شهرستان از طریق پل قرانقو آغاز می گردد.
علیزاده در پایان از اتمام  مطالعات ارتقاء راه ترکمانچای  و تهیه نقشه طرح در سال گذشته نیز خبر داده گفت: معضل راه ترکمانچای از جمله سربالایی ورودی بخش در سال جاری رفع خواهد شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

۹۰/۱/۲۷ ۱۳:۴۲
خب معلومه که امثال شما باید به فرمانداری نمره 20 بدین چون اصولا در ایران امروز بیست ها را فله ای میدن نه بر اساس استاندارد متن من از نظر انشا حتی یک غلط املایی و انشایی نداره اما متن شما ... در ضمن راه اهن روستا نیست « ایستگاهه » در ضمن کجای جمله من به معنی اینه که پل قرانقو در داخل (یا به قول شما در حوزه ) شهر قرار داره در ضمن آقای صدای میانه! «اشتباه لفظی» نیست از «اغلاط مصطلحه» است و برای خبرنگار بعید است که سطح سوادش زیر سطح ادبیات عام باشد و در ضمن؛ ودر ضمن؛ و در ضمن و ...
۹۰/۱/۲۷ ۱۰:۳۱
پل قرانقو ای با سواد در حوزه شهر نیست اسلام آباد و راه اهن 2 روستا از شهرستان است و میاندو اب شهرستان است که به شهرستان میانه نه شهر میانه وصل می شود ضمنا اطلاع رسانی فرمانداری بسیار عالی است من به نوبه خودم تحسین می کنم خودمونییم بخون ببین خودت می دونی چی نوشتی (از لحاظ انشاء )
۹۰/۱/۲۵ ۰۸:۰۸
(((( به زودی عملیات اجرایی شدن اتصال این جاده به شهرستان از طریق پل قرانقو آغاز می گردد.)))))) وقتی 4تا بی سواد اسمشونو میذارن خبرنگار و واسه خودشون دار و دسته تشکیل میدن نتیجه همین میشه ... کیلومترها از این جاده در سطح اراضی شهرستان میانه کشیده شده اونوقت چطور میخوان از طریق پل قرانقو به «شهرستان» وصلش کنن ؟؟!!! در واقع این اقا یا خانم بی سواد که این خبر رو تنظیم کرده مثل اغلب بیسوادها هنوز فرق بین «شهر» و «شهرستان» رو نفهمیده. این جاده از طریق پل قرانقو به «شهرمیانه» متصل میشه نه «شهرستان میانه» بیچاره اون کاربری که تفاوت این کلمات رو می دونه با خوندن این خبر هی گیج میزنه که خدایا این یه اشتباه از سر بی سوادیه یا واقعا منظورشون همینه که محل اتصال جاده میانه - میاتدوآب در نقطه پل قرانقو خواهد بود؟؟؟!! آخه این چطور ممکنه مجید جان!!!!!!!!!! ................................ صداي ميانه: معلوم است كه اين خطا، خطاي لفظي است و اگر عمدي باشد هم شايسته نيست اينگونه تحقيرآميز و كينه توزانه برخورد شود. در همه چيز بايد رعايت ادب و احترام را داشته باشيم خصوصاً و خصوصاً و خصوصاً در تذكر!

اخبار روز