کد خبر: ۳۳۲۷
۳۲۳ بازدید
۹ دیدگاه (۹ تایید شده)

استاندار آذربايجان شرقي چاپ تصويرش را ممنوع كرد

۱۳۹۰/۲/۲
۲۰:۲۰

خبرگزاري فارس: استاندار آذربايجان ‌شرقي ارگان‌هاي دولتي را از چاپ بنر با تصوير خود در مراسم‌ مختلف براي پرهيز از اسراف ممنوع كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، بر اساس ابلاغيه رسمي از سوي استانداري آذربايجان شرقي ارگان‌ها و سازمان‌هاي دولتي از صرف هزينه‌هاي گزاف از بيت‌المال براي چاپ بنر با تصوير استاندار در مراسم‌ مختلف منع شدند.
براساس اين تصميم ابلاغ شده، تاكيد شده است كه با توجه به اينكه در سفرها و مراسم‌ مختلف براي خوش ‌آمدگويي در راستاي اطلاع‌رساني اقدام به چاپ و نصب بنر با تصوير استاندار مي‌شود و از آنجا كه اين امر صرف هزينه آن هم از جيب دولت است اين امر بايد متوقف شود.
استاندار آذربايجان شرقي اينگونه امور را كاري غير ضروري خوانده و از همه نهادهاي دولتي خواسته در اين امر تجديدنظر كرده و از اقدام به اين امور تشريفاتي پرهيز كنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

۹۰/۲/۵ ۲۲:۵۱
استاندار جان! بنر را خود مسئول می زنه. خودت را ممنوع کنی کافیه!
۹۰/۲/۳ ۲۳:۲۱
شناخت یک مسئله 50 درصد حل آن است ......... بارک الله صدای میانه...............
۹۰/۲/۳ ۱۴:۵۰
انشالله كه .......نيست آخه رييس جمهور هم همچين چيزي رو گفته بود بارها .
۹۰/۲/۳ ۱۳:۵۰
علتش اينه كه استاندار عاقل است و مردمين عاغلين گوزلرينده بيلمير!
۹۰/۲/۳ ۱۰:۴۰
استاندار بیزیم شهرین مسئولاری تک فیگور دوتماخ باشماریراونا گورا قداغان ایلیب!!!!!!
۹۰/۲/۳ ۱۰:۳۰
جناب آقای مختاری با سلام و احترام همه کارها با عزم و اراده جنابعالی و سایر همشهریان امکانپذیر است. فرماندار میانه اگر به فکر رشد کاری و تعالی سازمانی است بایستی خدمت به مردم را سرلوحه خویش قرار دهد. سایت صدای میانه نه تنها از تبریز بلکه از گوشه گوشه جهان خواننده داشته و همه اینها به این معنی می باشد این عزیزان به سرزمین مادری خود وفادار بوده و حاضر به همکاری همه جانبه می باشند. ان شا ا... با بسترسازی لازمه امکان رشد میانه هر چه بیشتر فراهم شود.
۹۰/۲/۳ ۰۱:۲۰
صدای میانه تا کجا رسید
۹۰/۲/۲ ۲۲:۴۰
آقای استاندار! بنرچی های میانه تازه کارشون گرفته
۹۰/۲/۲ ۲۱:۳۸
خبركزاري فارس: استاندار آذربايجان شرقي چاپ تصويرش را ممنوع كرد . خبرگزاري فارس: استاندار آذربايجان ‌شرقي ارگان‌هاي دولتي را از چاپ بنر با تصوير خود در مراسم‌ مختلف براي پرهيز از اسراف ممنوع كرد.به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، بر اساس ابلاغيه رسمي از سوي استانداري آذربايجان شرقي ارگان‌ها و سازمان‌هاي دولتي از صرف هزينه‌هاي گزاف از بيت‌المال براي چاپ بنر با تصوير استاندار در مراسم‌ مختلف منع شدند. -------------------------------------------------------------- قابل توجه مهندس ديلاجي(ره).مهندس خوش عكس خودمان! وشهردار مردمي وفداكار و...اهالي خيابان معلم شمالي! اي استاندار زرنگ .بالاخره فهميدي جريان از كجا آب ميخوره.ساغ الون بو بئچارالارین باشينا!

اخبار روز