کد خبر: ۸۲۳۸
۱۰۷۱ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

نامزد انتخاباتی:

حجاب باید به حداقل برسد! (راهکاری که کار کردن نمیخواهد )

۱۳۹۱/۱۱/۱۱
۱۲:۴۲

به گزارش مشرق، يازدهمين آوردگاه انتخابات رياست‌جمهوري برای دولت یازدهم كه قرار است 24 خرداد ماه‌ سال آينده برگزار شود، عرصه ای برای رقابت گروه های سیاسی و طیف ها و احزاب مختلف فراهم کرده است که قرار است هر یک با شعار و راهبرد خاصی به این عرصه پا بگذارند.

جستاری در حرف‌ها و مواضع طرح شده از سوی تعدادی از نامزدهای قطعی و بالقوه انتخابات آتی نشان می‌دهد که بسیاری از آنها گفتمان خود برای حضور در انتخابات را معین کرده‌اند.


فارس نوشت: اخیراً یک نامزد انتخابات آتی که مدعیست هاشمی رفسنجانی قطعاً از وی حمایت می‌کند در طرح شعارهای خود اظهار داشته است: دختران و پسران باید رابطه آزاد و مشروع داشته باشند و برخوردهای سلبی در خصوص حجاب نیز باید برچیده شود و حجاب به حداقل ممکن برسد.

وی ممانعت از دخالت و نظارت بانیان فرهنگی و انتظامی کشور را از دیگر برنامه های خود عنوان کرده است

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۱/۱۱ ۰۹:۵۲
بزرگ ترین دروغ برگزار کننده گان انتخابات برای مردم این است که اعلام می کنند" عرصه ای برای رقابت گروه های سیاسی و طیف ها و احزاب مختلف فراهم کرده است که قرار است هر یک با شعار و راهبرد خاصی به این عرصه پا بگذارند"
نمی دانم مردم ایران تا کی می خواهند به خودشان بقبولانند که رقابت احزاب و گروهها و به قول خبر شما شرکت طیف های مختلف در انتخابات واقعی است؟

اخبار روز