کد خبر: ۵۲۰۸۷
۱۰۳۷ بازدید
۳ دیدگاه

استقبال مسئولین و نهاد های دولتی شهرستان از ایستگاه صلواتی + تصاویر

۹۴/۹/۱۱
۲۳:۵۴

روابط عمومی کانون فرهنگی هنری کانون خاتم الانبیاء (ص) شهرستان میانه با اشاره به باز سازی قطعه ای  از حال و هوای کربلا در اماده سازی و پیشواز از اربعین حسینی در این ایستگاه صلواتی و بازخورد و تاثیر آن در جامعه گفت: این ایستگاه صلواتی با استقبال بسیار خوب مردم و مسئولین و نهاد های شهرستانی همراه بود که این نشان از توجه و اهمیت جامعه به فرهنگ عاشورایی و تبیین و نهادینه کردن این فرهنگ دارد.

همچنین افزود: تصور خادمان ایستگاه اینگونه نبود که همچنین استقبالی از این برنامه صورت پذیرد اما مردم قدردان تلاش خدمتگزاران خود هستند و با استقبال بی نظیر نشان دادند که این برنامه های فرهنگی و مذهبی مورد نیاز جامعه است.

وی تصریح کرد: در جهت هر چه باشکوهتر برگزار شدن این ایستگاه مسئولین و نهاد های مختلف همراهی و استقبال نمودند که در اینجا از فرمانده سپاه ناحیه میانه سرهنگ دوم غیابی ، شهردار محترم شهرستان مهندس خرده فروش  وسایر مسئولان  تشکر و قدردانی می نماییم و امیدواریم تنشان سالم، دلشان شاد و دنیا و آخرتشان آباد باشد.

 وی با تاکید بر نیاز جامعه به این برنامه ها گفت: امروز جامعه ما تحت شدیدترین تهدیدات فرهنگی است و باید تلاش کنیم تا با برگزاری این برنامه ها اثرگذار قشر جوان جامعه را نسبت به فرهنگ های ناب جامعه خود توجه داده و آنها را جذب نماییم.

   

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۹/۱۲ ۰۸:۳۵

با سلام و تشکر از بابت تیه گزارش...

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز