کد خبر: ۹۱۳۰۰
۲۵۱ بازدید
۱ دیدگاه

برگزاری آزمون ورودی به حرفه مهندسی در شهرستان میانه

آزمون ورودی به حرفه مهندسان و تعیین صلاحیت حرفه ای و اخذ پروانه اشتغال به کار مهندسی در مورخ 18 و 19 مهر ماه سال جاری و هم زمان با سراسر کشور و استان در شهرستان میانه نیز برگزار خواهد شد .

 موسوی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان میانه افزود : در شهرستان میانه آزمون با حضور 415 نفر از متقاضیان عزیز خواهد بود . آزمون در چهار نوبت صبح و عصر روز های پنج شنبه و جمعه 18 و 19 مهر ماه به آدرس میانه –2 کیلومتری جاده میانه زنجان ، مجتمع آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی میانه خواهد بود .

موسوی در ادامه تاکید کرد داوطلبان عزیز باید کارت ورود به جلسه خود را از سایت مربوطه دریافت نموده و به همراه خود داشته باشند و ساعت شروع پاسخگویی به سوالات در نوبت صبح پنجشنبه و صبح جمعه از ساعت 8/30و عصر پنجشنبه از ساعت 14/30 است و داوطلبان می بایست نیم ساعت قبل از شروع فرایند آزمون در حوزه امتحانی حضور بهم رسانند.

امید است با ورود مهندسان جوان و با استعداد  به عرصه ساخت و ساز شاهد ارتقای کیفیت ساخت و ساز، و با رعایت اخلاق مهندسی و الزامات  قانون نظام مهندسی و ضوابط شهرسازی و معماری موجبات شکوفایی شهرها و کشورعزیز اسلامی خود گردیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۷/۱۷ ۲۲:۳۷

با سلام
بری تو بازار میانه تو دستت جوراب بفروشی درآمدش از نظام مهندسی بیشتره واسه رشته برق پایه 2 پارسال 600تومن درآمد داشته.... تو این کشور فعلا رشته های پزشکی در آمد زایی داره اونم چه در آمدی میخوای به نون شب محتاج باشی برو رشته مهندسی بخون ارشد هم بگیر بعدش هم بمون بیکار یا نهایتش ماهی 2.5 حقوق..... و هزاران افسوس

اخبار روز