کد خبر: ۹۱۴۳۷
۳۹۲ بازدید
۵ دیدگاه

آغاز عملیات اجرایی آسفالت راه میانه – فیروز آباد

رئیس اداره راه و شهرسازی میانه از آغاز عملیات اجرایی اسفالت راه میانه –فیروزآباد  خبر داد و گفت: این پروژه با پیمانکار جدید بنام شرکت آذر پینار در چند روز آینده آغاز خواهد گردید.

 سیّد قادر موسوی در ادامه افزود : با توجه به بازدید چند روز پیش فرماندار ویژه محترم شهرستان میانه از مراحل زیرسازی این پروژه  افزود، که عملیات زیرسازی  6 کیلومتر از این راه به پایان رسیده و در چند روز آینده نسبت به آغاز عملیات آسفالت آن اقدام خواهد شد که امید است با توجه به توانمندی های پیمانکار طی چند روز  شاهد اتمام عملیات آسفالت قسمت مورد نظر باشیم تا مردم و اهالی شهید پرور شهرستان میانه و شهرهای به طور مطلوب از این راه توریستی استفاده نمایند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۷/۲۴ ۱۸:۳۷

مهمترین جای این مسیراهلندمیباشدکه باید توجه ورسیدگی شود

۹۸/۷/۲۴ ۱۰:۵۹

اگر این راه به سرانجام برسد.مسیر دسترسی مردم میانه به شمال کشور بسیار تسهیل خواهد شد. همچنین جا دارد از فرماندار محترم درخواست شود که مسیر روستای آرموداق به نیر که تنها مسیر سمت میانه خاکی باشد عنایت و بذل توجه خودشان را داشته باشند که مسیر فوق جاده توریستی میانه به سرعین خواهد بود.

۹۸/۷/۲۴ ۱۰:۰۶

5 کیلومتر قسمت خاکی جاده اهلند هم آسفالت میشه؟

۹۸/۷/۲۴ ۰۸:۴۲

از تلاشهای مسئولین ،ریاست محترم اداره راه و شهر سازی جناب آقای سید قادر موسوی بخاطر آسفالت این مسیر تشکر و قدردانی را دارم

اخبار روز