کد خبر: ۳۶۴۰۳
۱۳۶۰ بازدید
۱۱ دیدگاه

آتش سوزی در شهرک ولیعصر

۱۳۹۳/۱۲/۱۶
۲۲:۰۸

 

دقایقی پیش یک باب مغازه در شهرک ولیعصر میانه طعمه حریق گردید.

با حضور بموقع نیروهای امدادی آتش شعله ور در این  مغازه مکانیکی  خاموش  و کاملا مهار شد.

مصطفوی آتش نشان اداره آتش نشانی میانه در مصاحبه با خبرنگار نصر گفت : بمحض اطلاع از حادثه، ماموران با بکارگیری دو دستگاه خودرو آتش نشان به محل اعزام و با خاموش کردن آتش، از سرایت شعله های آن به دیگر مغازه های همجوار پیشگیری کردند.

وی افزود :  دراین حادثه ماموران پس از 5 دقیقه از زمان گزارش آتش سوزی درمحل حاضر شدند و نسبت به اطفای حریق اقدام کردند که خوشبختانه تلفات جانی نداشت .

 گفتنی است که نیروی انتظامی، اداره برق و اداره گاز  در محل حضور داشتند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۲/۱۹ ۱۶:۲۵
این عشق وعلاقه رودسری نسبت به شهر میانه بسی ستودنی است .کنجکاوم بدانم که ایا شهر خودش را هم اینقدر دوست دارد؟ودلیل اینهمه علاقه چیست
۹۳/۱۲/۱۷ ۱۳:۵۷
حداقل5تا ایستگاه اتش نشانی برای شهر زیبای میانه لازم است
۹۳/۱۲/۱۷ ۱۱:۳۶
[quote name="یک نگاه"] آفای مهاجری ممنون بابت خبر ولی شما باید بدانید مانند یک خبرنگار حرفه های عمل نکرده و تنها به مصاحبه با کارمند جز آتش نشانی بسنده کرده اید که صد البته این نشانه کم تجربه گی شما و این موضوع است که هنوز شناخته نشده اید و الا یک خبرنگار باید شماره تلفن اکثر مسئولان اعم از مسئول آتش نشانی را داشته باشد و مسئولان نیز پاشخگوی وی باشند به هر حال خبرتون خیلی ناقص بود . ممنون [/quote] میانه و خبرنگار حرفه ای !!! مسئولان و اینکه باید بسفارش شما پاسخ گو باشند!!! هرکس مدعی باشد طبل توخالی است. ممنون بابت کلاس درسی که برامون گذاشتید.
۹۳/۱۲/۱۷ ۱۱:۰۴
ولی تو شهرک ولیعصر مکانیکی نداریما. فک کنم منظورتون تازه کند پایین یا همون خیابان راه آهن باشه...
۹۳/۱۲/۱۷ ۰۶:۲۷
آفای مهاجری ممنون بابت خبر ولی شما باید بدانید مانند یک خبرنگار حرفه های عمل نکرده و تنها به مصاحبه با کارمند جز آتش نشانی بسنده کرده اید که صد البته این نشانه کم تجربه گی شما و این موضوع است که هنوز شناخته نشده اید و الا یک خبرنگار باید شماره تلفن اکثر مسئولان اعم از مسئول آتش نشانی را داشته باشد و مسئولان نیز پاشخگوی وی باشند به هر حال خبرتون خیلی ناقص بود . ممنون
۹۳/۱۲/۱۷ ۰۰:۱۲
ازاطلاع رسانی برادر عزیز ما اقای مهاجری نهایت تشکر را داریم. امیدواریم صاحب مغازه زیاد متضرر نشود. همینطور از پرسنل اطفاء حریق که بموقع توانستند در صحنه حاضر شده و آتش را مهار کنند تشکر می کنیم.
۹۳/۱۲/۱۶ ۲۳:۲۳
[quote name="موسی اصلانی"] با تشکر از خبرتان علت آتش سوزی چی بوده؟؟ [/quote] ممنون جناب اصلانی در حال بررسی هست.گویا گویا اتصالات برق.چون کابل برق فشار قوی رو قطع کرده بودند ماموران اداره برق و همچنان جرقه می زد.
۹۳/۱۲/۱۶ ۲۲:۳۳
با تشکر از خبرتان علت آتش سوزی چی بوده؟؟

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز