کد خبر: ۴۱۶۵۷
۱۲۰۳ بازدید
۳۵ دیدگاه

فعالان رسانه ورژن 94 را بهتر بشناسیم !!!

۹۴/۳/۱۵
۱۵:۳۴

 

 

چندی است که واژه فعال رسانه در میانه باب شده است. واژه ای آلای قولای جدید که بیشتر تحریف بخود شده و معنای واقعی آن فعلا خود را نشان نمی دهد  و شاید هم برای منفعت برخی اشخاص رخ نمی نماید. حجم گسترده ای از تبلیغات رسانه ای به نفع اشخاص و گروهی توسط همان فعالان این خط سیر رسانه را کج و به ناصواب برده است.

اگرچه تعریف رسمی از این واژه یا اشخاص گویا وجود ندارد ،

 آشنایی صرفا طنزگونه با این فعالان دستمایه  این مطلب است.

فعال رسانه ای کیست؟

فعالان رسانه ای در اکثریت جمعیت کثیری از فارغ التحصیلان بیکار شهر میانه با آمار 13.44 را شامل می شوند که پس از اتمام تحصیلات عالی در رشته های ثبت نام شده توسط پارچه های زرد رنگ سالهای 82 تا 90 جویای کار هستند.

کسی است که صبح تا شب در مسیر آشاغی چارراه تا میدان معلم و بالعکس و گاها در پارک های شهر این مسیرها را با قدم هایش شمرده و پس از خستگی ملامت آور روزانه شب هنگام بعنوان طرفدار پرو پاقرص  یک شخص خاص در یکی دو سایت نیمه فعال شهر به حمایت می پردازد.

کسی که به احتمال قوی قبلا بیکاره بیکار بوده و امروز بمدد سفارش و پیغام پسغام پیشغام  همان شخص خاص در یکی از نانوایی هایی میانه ، روستاهای اطراف و حتی در مرکز استان(سند موثق شنیداری ) مشغول بیمه کردن مردم است.

کسی است که با اکانت های مستعار و با اسامی مختلفی که حتی در لغت نامه دهخدا نیز نیست ، در مدح و رثای همان شخص خاص برآمده و درصدد جلب نظر اوست تا شاید زودتر از سایر فعالان رسانه ای بتواند در محلی استخدام شود.

کسی است کارمند که جدیدا  اقدام به شناساندن روستاهای اطراف و نقاط تاریخی میانه می کند...البته با هدف نامزد شدن در انتخابات آتی

خیل جمعیت بیکار ساکن روستاهای اطراف میانه هستند که به تازگی شامل حال پخش نذورات مودم بی سیم رایگان توسط همان شخص خاص و دلسوز عصر ارتباطات گشته اند و این جوانان ساده دل با روشن خاموش کردن مودم خود درصدد افزایش شمار لایک های مطالب بیلان کاری همان شخص خاص در فضای های مجازی مختلف هستند.

کسی که ایام تعطیل، مسافرت و آسایش را برای خود حرام کرده  و دوان دوان بسوی ساندیس های نذری در اماکنی چون داش قهوه سی ، مچید قاباغی و ... با سر می دود.

کسی است که استثنا او بیکار نیست،  ولی در پی رسیدن به مقام های بالاتر و رسیدن به اهداف و آمال در پی ابقای و جاخشک کنی خود در مجموعه ای بر حمایت از همان شخص خاص اقدام می ورزد.

کسی است که به  احتمال  قوی جدیدأ اخراج شده و در پی برگشت به شغل خود راه دوستان جان را می رود.

کسی است که با سوء استفاده از ابزار مقدس و والایی چون هنر ارزش آن را تا مقام حقوق دویست سیصد تومان پائین میاورد.

کسی است که در تاریخ خبر و رسانه دنیا ، سابقه انتشار نیم خط خبر تالیفی را ندارد و اما به احترام سنش به اون فعال رسانه ای می گویند که مبادا به تریپ قبایش بر بخورد.

کسی است که بمحض قد علم کردن شخصی بی طرف و پیرو حق بصورت گروهی با هم قطارانش با تخریب در پی مثلا گوشه گیر کردن او هستند .

کسی است که واجد مدارک و عناوین علمی معتبر می باشد ، اما فکر می کند که با آنها می شود فخر فروخت و همان مدارج علمی را دلیلی بر کم کاری همان شخص خاص کرده و دوباره ایشان مثل دوستان بالایی فعال رسانه ای نامیده می شود.

کسی است که هدایایی همچون یک گوشی إسمارت فون تاچ دویست 50 تومنی هووواوی بهمراه یک دستگاه منوپاد  را بر شخصیت قابل احترام خویش ترجیح می دهد و دوباره بر حمایت از همان شخص اصرار می ورزد.

این عناوین در روزهای نزدیک به انتخابات با عناوینی همچون ستاد جوانان بیکار حامی فلان شخص خاص  بصورت قارچ گونه و معجزه آسایی در روی کاغذ به آمار 1000نفری می رسند و آن جوانان بعد از انتخابات هاج و واج از کرده اسفند ماهی خود پشیمان بدنبال کار راهی شهر غربت می شوند.

همچنین این فعالان رسانه در برخی موارد خاص در مرداد ماه و ایام روز خبرنگار با حضور در سفره های رنگارنگ گاها منزلت خود را به همان غذاها و کادوهایی می فروشند که تاریخ سال پیش نشان داد کادویی هم داده نشد.

 

شکل گرفتن این چنین فضای مسمومی با توجه به شرایط خاص اگرچه دور از انتظار نیست ، ولیکن امید است یک ناجی بر آن پایان دهد که :

 

از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش

 زده ام فالی و فریاد رسی می آید

 

پ ن : این مطلب طنز تقدیم می شود به خبرنگار اسبق میانه محمدقلی رنگساز که همواره لبخند چهره اش شادی بخش دلهایمان بود. آرزوی موفقیت برای این دوست عزیز

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۴/۱ ۱۲:۲۷
مناسب حال خس و خاشاکی که با طلوع خورشید در پرتوهای آن محو می شوند : ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم رقم مغلطه بر دفتر دانش نزنیم سر حق بر ورق شعبده ملحق نکنیم گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید گو تو خوش باش که ما گوش به....احمق نکنیم !!!
۹۴/۳/۱۷ ۱۹:۰۲
با سلام و احترام به تمامی دوستان عزیز، تو رو خدا اینقدر به هم لطف نفرمایید ان شاا... مزاح بوده باشد و ما همیشه دوستان را خوشحال و در کنار یکدیگر ببینیم.
۹۴/۳/۱۷ ۱۵:۴۴
[quote name="فعال رسانه ای"] [quote name="م.رسولزاده"] این مطلب مصداق بارز یک سوزن به خود یک جوالدوز به دیگران است تحلیل روانشاسی اجتماعی نویسنده آن قابل تحسین است [/quote] خیلی ها زیر این مطلب چیز نوشتند ولی هیچ کدام به اندازه این دو خط آقای میکائیل رسولزاده اهمیت ندارد، چون بالاخره هرچی نباشه ایشون حقیقتا پیشکسوت قلم و تألیف در این شهرستان هستند و هزار جا به واسطه آثارشان درخشیده اند فلذا همه یک طرف و آقای رسولزاده یک طرف؛ من هاج و واج مانده ام، واقعا نمی دونم چی بگم...! یعنی خروجی فرهنگ و ادبیات ما در بالاترین سطح همینی هست که در این دوجمله آقای رسولزاده نمود پیدا کرده؟ آقای رسولزاده! شما چه حرکتی را تأیید و بدتر از آن تحسین کرده اید؟ مطلب بالا چیزی جز نفرت پراکنی متعفنانه است؟! آیا غیر از این است که سرهم آورنده این جملات با شناعت تمام دردها و آلام درمان ناپذیر تعدادی جوان فلاکت زده این شهر را درونمایه تحقیرنامه رذیلانه خود قرار داده است؟! چنین افرادی که تمام جرأت و جسارت خود را از "پسرم پسرم" های عده ای تسبیح به دست نادان کاسبی می کنند جز عقده گشایی های حقارت بار چه کار دیگری بلدند که به جامعه خود تقدیم کنند؟! شما چه کاری را تحسین کرده اید؟! متأسفم برای جامعه ای که اندیشمند و صاحب قلم و چراغ به دستش شما باشید... [/quote] سلام دوست گمنام من خیلی مشتاق نیستم تا زنگ بزنید شما را بشناسم با این عصبانیت می ترسم پشت تلفن حرف هایی بزنید که بدتر از نواخت های نوشتاری شما باشد. این که چه کاری را تحسین کرده ام؟! آن بندهایی که مربوط به من و امثال من بود و این پسر با طنز تلخش چنان نیشتری در آن فرو کرد که بعد از خواندنش خوابهایم آشفته شده است. راست گفتی؛ من هم متأسفم برای جامعه ای که اندیشمند و صاحب قلم و چراغ به دستش امثال رسولزاده باشند.که بعد از بیست و چند سال خون و دل خوردن در کلاس های درس جامعه شناسی و علوم اجتماعی و اقتصادو... دبیرستان و دانشگاه و دهها کار تحقیقی و تالیفی هنوز شاگردانش مضحکه عده ای قرار می گیرند که پستی و دروغ را پیشه خود کرده اند و هنوز نمی دانند یعنی باور ندارند که که این پست ها و مقام ها را اگر بدون لیاقت و کارآیی پیش ببرند در دنیا و بدتر از همه در جایی که اعمال را به مثقالی می سنجند وزر و وبالشان خواهد شد و راه نجاتی نخواهند داشت. و در نهایت... چند اژدهای خفته در میانه پیدا شده که اگر بیدار شوند هست و نیست و بنر و تسبیح و فرمانداری ویژه و بر گردان فولادتان به ایمیدرو و جاده آرموداق – نیر ...را یکجا بر باد خواهد داد فقط یکی شان اژدهای بیکاری است یا علی
۹۴/۳/۱۷ ۱۳:۵۳
سلام و عرض ادب خدمت همشهریان عزیز و جوانان میانه هدف بنده از انتشار این مطلب همچون مطالب گذشته متمرکز به مسئله بیکاری میانه بوده است. در چندین مطالب گذشته با ارائه آمار و ارقام موثق از بیکاری و مهاجرت و مطرح کردن عدم حضور وزیر اقتصاد و کار، گوشه ای از مشکلات بحرانی بیکاری را گوشزد نمودم.هیچ توهین و تحقیر صورت نگرفته و برخلاف مطلب همسایه سرشار از فحش علیه ما، نامی از هیچ کس برده نشده است. حال اگر شخصی دوراندیش و عاقلی نیز این مطلب را بخواند می فهمد که پیش روی سخن مسئله بیکاری و سوءاستفاده برخی ناخواص از بیکاری است. اما گویا این مطلب حق ،به مذاق خیلی ها خوش نیامده است، لابد... همانطور که گفتم تمامی نظرات اعم از فحش و ناسزا به بنده منتشر شد. متاسفم نیستم برای افراد معدود همشهریانم که اینگونه مرا مورد لطف خود قرار داده اند. جوانان تحصیلکرده میانه این فرهنگ شهرماست.ازآن بعنوان سوغاتی میانه یاد کنید که نمایندگان به اصطلاح افکارعمومی نه بلکه افکارخصوصی در چندسال گذشته هرجا مطلب مخالفی برعلیه آنها منتشر شد زبان به فحاشی ، تهمت و استهزا سایرین کردندو آن را محور اصلی رسانه این شهر کردند.ولی بهرحال در یک جعبه میوه باید میوه هایی فاسد و دورانداختنی باشد !!! فحش دادن کار انسانهای ضعیف النفسی می باشد که توانایی رویایی و مقابله را نداشته و با توسل به استهزا و توهین سایرین بر مشکلات روحی ، عقده های روانی سرپوش میگذارند. مردم آگاه میانه، جوانان دلسوز شهر بهوش باشید.. چگونه است در ایام نزدیک به انتخابات جوانان این شهر و معضل بیکاری مدنظران برخی میشود؟خیلی جالب است در مطلب بسیاری حیاتی و مهمی با عنوان بیکاری ، سرطان بدخیم شهرستان میانه http://www.nasrnews.ir/News/tabid/243/ArticleID/32825 http://vom.ir/news/40584 که نه برای منفعت من بلکه برای روشن شدن آینده جوانان این شهر منتشر شد، تنها 3 نظر روشنی بخش دل ما بود، ولیکن امروز این مطلب نه چندان مهم برای همه مهم شده است!!! خودتان قضاوت کنید که مواجب سربرج برخی نرسیده است و اینگونه برآشفته اند بر علیه ما.. از هیچ کس ناراحت نیستیم و خیلی خوشحال که خداوند این قلم را به ما نعمتی ازرانی داشته تا نه صدای یگ گروه خاص ، بلکه صدای جوان دردمند این شهر باشیم. استاد فرهیخته جناب رسولزاده همین که شما تنهایک نفر از بین 185 هزار نفر جمعیت این شهر به ماهیت موضوع پی بردید برای ما کافی است. اگر درسخن من، در انتقاداتی که من میکنم تلخی وجود داره، این تلخی رو بر من ببخشید اگر معتقدید و می بینید که در آنها حقیقت است.
۹۴/۳/۱۷ ۰۸:۵۰
[quote name="م.رسولزاده"] این مطلب مصداق بارز یک سوزن به خود یک جوالدوز به دیگران است تحلیل روانشاسی اجتماعی نویسنده آن قابل تحسین است [/quote] خیلی ها زیر این مطلب چیز نوشتند ولی هیچ کدام به اندازه این دو خط آقای میکائیل رسولزاده اهمیت ندارد، چون بالاخره هرچی نباشه ایشون حقیقتا پیشکسوت قلم و تألیف در این شهرستان هستند و هزار جا به واسطه آثارشان درخشیده اند فلذا همه یک طرف و آقای رسولزاده یک طرف؛ من هاج و واج مانده ام، واقعا نمی دونم چی بگم...! یعنی خروجی فرهنگ و ادبیات ما در بالاترین سطح همینی هست که در این دوجمله آقای رسولزاده نمود پیدا کرده؟ آقای رسولزاده! شما چه حرکتی را تأیید و بدتر از آن تحسین کرده اید؟ مطلب بالا چیزی جز نفرت پراکنی متعفنانه است؟! آیا غیر از این است که سرهم آورنده این جملات با شناعت تمام دردها و آلام درمان ناپذیر تعدادی جوان فلاکت زده این شهر را درونمایه تحقیرنامه رذیلانه خود قرار داده است؟! چنین افرادی که تمام جرأت و جسارت خود را از "پسرم پسرم" های عده ای تسبیح به دست نادان کاسبی می کنند جز عقده گشایی های حقارت بار چه کار دیگری بلدند که به جامعه خود تقدیم کنند؟! شما چه کاری را تحسین کرده اید؟! متأسفم برای جامعه ای که اندیشمند و صاحب قلم و چراغ به دستش شما باشید...
۹۴/۳/۱۷ ۰۸:۲۴
[quote name="نیش کوچولو/"] متلک و نیشک نیشک؟! [/quote] نیش با کاف تصغیر می شود: نیش یواشکی و آرام!
۹۴/۳/۱۷ ۰۸:۱۱
[quote name="م.رسولزاده"] این مطلب مصداق بارز یک سوزن به خود یک جوالدوز به دیگران است تحلیل روانشاسی اجتماعی نویسنده آن قابل تحسین است [/quote] خیلی ها زیر این مطلب چیز نوشتند ولی هیچ کدام به اندازه این دو خط آقای میکائیل رسولزاده اهمیت ندارد، چون بالاخره هرچی نباشه ایشون حقیقتا پیشکسوت قلم و تألیف در این شهرستان هستند و هزار جا به واسطه آثارشان درخشیده اند فلذا همه یک طرف و آقای رسولزاده یک طرف؛ من هاج و واج مانده ام، واقعا نمی دونم چی بگم...! یعنی خروجی فرهنگ و ادبیات ما در بالاترین سطح همینی هست که در این دوجمله آقای رسولزاده نمود پیدا کرده؟ آقای رسولزاده! شما چه حرکتی را تأیید و بدتر از آن تحسین کرده اید؟ مطلب بالا چیزی جز نفرت پراکنی متعفنانه است؟! آیا غیر از این است که سرهم آورنده این جملات با شناعت تمام دردها و آلام درمان ناپذیر تعدادی جوان فلاکت زده این شهر را درونمایه تحقیرنامه رذیلانه خود قرار داده است؟! چنین افرادی که تمام جرأت و جسارت خود را از "پسرم پسرم" های عده ای تسبیح به دست نادان کاسبی می کنند جز عقده گشایی های حقارت بار چه کار دیگری بلدند که به جامعه خود تقدیم کنند؟! شما چه کاری را تحسین کرده اید؟! متأسفم برای جامعه ای که اندیشمند و صاحب قلم و چراغ به دستش شما باشید...
۹۴/۳/۱۷ ۰۰:۵۵
متلک و نیشک نیشک؟!
۹۴/۳/۱۶ ۲۳:۳۸
این مطلب مصداق بارز یک سوزن به خود یک جوالدوز به دیگران است تحلیل روانشاسی اجتماعی نویسنده آن قابل تحسین است
۹۴/۳/۱۶ ۲۱:۴۱
با سلام و تشکر از جناب مهاجری و تمام اصحاب هنر و قلم بدستان صادق و مستقل و بی ریا. متاسفانه برحی از قلم بدستان مزدور و چاپلوس که این روزها جسم و روح خورد را به مافیای انحصار و قدرت فروخته اند؟ وبخاطر منافع خود و باندشان دست به هر حق کشی وتهمت و ناعدالتی میزنند که نشانگر بی ایمانی و بی عقلی آنان است؟ البته مردم شریف غیرتمند اینان را شناخته و به اهداف پلیدشان پی برده اند؟ وطبق وعده الهی در همین دنیای فانی به عقوبتشان خواهند رسید انشاا...
۹۴/۳/۱۶ ۲۰:۴۷
سوز تو از کجاست عکاس نمونه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۹۴/۳/۱۶ ۲۰:۰۴
رنگسار خبرنگار اسبق یا سابق آقای خبر..... نگار؟؟؟؟ مثلا که با رنگساز دوستی؟؟؟ بابا دوست آدم بزرگ هااااا کله گنده ها خودتو به اون میچسبونی؟
۹۴/۳/۱۶ ۱۹:۴۶
[quote name="رامین مهاجری"] تمامی نظرات اعم از هرگونه فحش و ناسزا و توهین منتشر خواهد شد. حتی بدون پیگرد قانونی، قسم به خدای احد و واحد. از تمامی دوستان تقاضای عاجل دارم فقط خودسوزی نکنند!!! ما برای آبادانی میانه به شما نیاز داریم :-) [/quote] آقا همه تو این سایت نون به هم قرض می دن شما کارت درسته حرف هاتم درسته
۹۴/۳/۱۶ ۱۹:۱۳
آقای مهاجری جوری زدی برجک برخی ها رو داغون کردی که از خجالت تیتر خبرشون رو از فعالان رسانه به فعالان خبری تغییر دادند. کدوم فعالان خبری؟ نماینده مردمی!!! میانه بیشترین امار بیکاری را در استان دارد.یک نفرپیدا شده مطلب مفید مینویسید حالا میگوئید بیان نکن!!! برخی ها هم انقدر میسوزند موضوع تقدیر از ایشان را پیش میکشند. خودتان را این همه نخریب نکنید بیچاره ها !!! نماینده افکار عموم..خجالت خجالت
۹۴/۳/۱۶ ۱۷:۳۸
بخشی حقایق تلخی هست که توصیف وضعیت موجود هست و بخشی هم ایرادات و انتقاداتی هست که وارد نیست، مثلا کار عیب نیست و نباید از کسیکه برای تامین معاش خود کار می کند انتقاد کرد ارزش و فضیلت کار چه می شود؟ می شود جیب خالی و پز عالی!
۹۴/۳/۱۶ ۱۵:۱۰
تمامی نظرات اعم از هرگونه فحش و ناسزا و توهین به بنده منتشر خواهد شد. حتی بدون پیگرد قانونی، قسم به خدای احد و واحد. از تمامی دوستان تقاضای عاجل دارم فقط خودسوزی نکنند!!! ما برای آبادانی میانه به شما نیاز داریم :-)
۹۴/۳/۱۶ ۱۴:۲۲
مرز باریکی میان طنز و توهین وجود دارد. به سخره گرفتن جوانان تحصیل کرده ی بی کار طنز نیست بلکه توهین است. نوشته ی شما پر از غلط های ساختاری و معنایی است. رشته های ثبت نام شده توسط پارچه های زرد رنگ،بیکاره بیکار، تاریخ سال پیش،جدیدأ،اون ،شامل حال پخش نذورات مودم بی سیم، تنها چند مثال از غلط های بی شمار شماست.
۹۴/۳/۱۶ ۰۸:۳۵
نقد مسئولین مخصوصا مسئولین انتخابی حق تک تک مردم منطقه است حال آنهایی که انتقاد و سوالشان را در رسانه های عمومی مطرح میکنند فعال رسانه ای هستند و نیازی به مدرک و یا فعالیت خبری نیست افرادی هم که با عنوان بیکار از آنها یاد شده حق انتقاد زیادی دارند که چرا شرایط منطقه طوری است که این همه بیکار داریم ولی درست آن است که در این گردهماییها منتقدین دلسوز ( نه مغرض ) و حامیان مسئول با هم حضور داشته باشند و بهتر آن است که ان شاالله زمینه ای فراهم گردد که هر دو نماینده محترم در یک جلسه به سوالات مطرح شده پاسخ گویند
۹۴/۳/۱۶ ۰۷:۵۵
خود گفته را نقض کنی؟! دوست عزیز اگر همین به قول شما چند سایت غیر فعال و نیمه فعال نبود که شما مجال عَرضه نداشتی! آقای محترم مگر خود شما که بامعرفی و سفارش و فلان...از طرف شخص خاص از جانب ارشاد به عنوان عکاس معرفی شدی واجد شرایطش بودی که حالا آمدی در مورد رسانه و فعال هاش حرف می زنی؟ شما اساساً سواد تعریف کردن رسانه رو داری که امروز چون به جلسه ای دعوت نشدی در پی تخریب عده ای جوان بیکار مظلوم برآمدی! اصلا شما خودت را معرفی کن ببینیم چه کسی هستی؟ ببینیم شما که بعد از رفتن آقای حیدری آزاد رحت خداحافظی بربستی،اصولاً کی سلام داده بودی که حالا دم از خداحافظی بزنی؟ مومن،خداحافظی و اظهار نظرهای خارج از سایز برای کسی است که خاک خورده ی آن عرصه باشد نه شما که هنوز لابلای سطور مطالبت گمی!
۹۴/۳/۱۵ ۲۳:۰۲
باتشکر از دوست بزرگوار مان آقای مهاجری که شجاعانه مطالب را درج نمودیداین روزها عملکردبسیارضعیف برخی مسولان شهرباعث ایجاد یاس و ناامیدی خصوصا دربین جوانان و اقشار محروم را سبب شده؟آمار وحشتناک بیکاری و اعتیاد و طلاق و سرقت وخودکشی و... نشانگر عملکرد ضعیف و بی صاحب بودن شهر نیست؟متاسفانه اشخاص خواب آلود وکذاب ومشاوران انحصارگر و چاپلوس و مزدور آنان ضربات کشنده ای بر پیکر این شهر مظلوم وارد ساخته اند؟که نشانگر بی اعتقادی و بی وجدانی آنان است و با ایجاد نفاق همواره درصدد کسب منافع خود وباندشان بوده اند که به فضل الهی بزودی مردم شریف وشهیدپرور جوابشان رادر انتخابات با حداکثری خود خواهند داد انشاا...
۹۴/۳/۱۵ ۲۲:۴۰
از خواندن این مطلب ناراحت شدم. هرچند تعداد اندکی از فعالان سایبری بیکار هستند ولی حتی اگر یک نفر هم باشد باید برای اشتغال او کمک کنیم نه اینکه او را آماج متلک و نیشک قرار دهیم و روح آزار دیده اش را بیشتر بیازاریم. جناب مهاجری بنده این متن را طنز نمی دانم.
۹۴/۳/۱۵ ۲۲:۰۷
[quote name="روابط عمومی دفتر مهندس حسینی"] حتی در قالب طنز هم بیان این مطالب کار درستی نیست. [/quote] A به شما چرا برخورد حقیقت تلخ است
۹۴/۳/۱۵ ۲۱:۲۴
معنی سایت پویا و فعال را نفهمیدم ! ولی یک مورد دیگر هم مد شده ، بعضی از همین فعالین رسانه ، خداحافظی میکنند ولی در کمتر از یک ماه ، دوباره به همان رسانه های نیمه فعال ! شهر برمی گردند .
۹۴/۳/۱۵ ۲۰:۵۶
اقای مهاجری کامنت بنده را درج نکردید؟ حق داریم تعجب کنیم؟
۹۴/۳/۱۵ ۲۰:۲۶
سلام جناب آقای مهاجری ، شما تازه وارد این عرصه رسانه ای شده ای بهتر نبود یه اسمی هم از خودت میبردی ؟؟؟
۹۴/۳/۱۵ ۱۹:۴۸
؟؟؟!!!
حتی در قالب طنز هم بیان این مطالب کار درستی نیست.
۹۴/۳/۱۵ ۱۷:۴۱
واقعا این شرایط بی کاری ناراحت کننده است 3 راه بیشتر جلوی پا نیست 1 مهاجرت به جای دیگر برای کار کردن 2مهاجرت به خارج از کشور 3 برای ان هایی که امکانش را دارند بچسبید به شغل پدر به جزء اینها افسردگی در کمین است از مهاجرت برای پیدا کردن شغل نترسید به هیچ عنوان خودتون هر روز تو روزنامه همشهری در سایت استخدام به دنبال کار بگردید منتظر کسی نباشید اگر جایی برای مانده ندارید که برای مصاحبه بروید و بمانید صبح با قطار بروید و مصاحبه کنید و برگردید نگذارید زیاد از فارغ التحصیلی بگذرد به خدا این راه را رفته اند قبل از شما و الان سر کارند به امید هیچ کس جزء خودتون نباشید ( این فرمول شخصی است و فقط اتفاقاتی که در چند سال اخیر برای دوستانم اتفاق افتاده گفتم) ببخشید اگر لحن نصیحت گرفته من کوچیک دو نه به دونه بچه های میانه ام شرایط خودم چند سال پیش یادم افتاد.
۹۴/۳/۱۵ ۱۷:۴۰
دعوتت نکردن عصبی شدی:-D دفعه بعد میگم دعوتت کنن نگران نباش... حالا اگه خودش بود تو اون جمع امروز تو سایت برا نماینده مربوطه حمد و ثناگویی را مینداخت که سنگینی جملاتشو یه تریلی نمیتونست بکشه
۹۴/۳/۱۵ ۱۷:۳۹
جناب مهاجری مطلبی بجا و به موقع .... احسنت نمینوشتی مینوشتم.... اما نه نمینوشتم چون این فضا به قول تو، به قدری مسموم است که بگذار جولان دهندگان آن در تب این مسمومیت بمیرند... فعال رسانه و خبرنگار و هر آن کس که شماها در عصر حاضر اینگونه خطابش میکنید باید حرفه ای این کار باشد نه ... ایام بکام گرنکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ
۹۴/۳/۱۵ ۱۷:۳۳
شما رو به جلسه مهندس حسینی دعوت نکردن ناراحت شدی ؟
۹۴/۳/۱۵ ۱۷:۳۱
جناب مهاجری! قرار بود در مطلبی که آقای... پرداخته بودید به این مطالبی که دقیقا نشات گرفته از شخصیت ..... دست بردارید؟ چه شد؟ شما خبرنگاری؟ عکاسی؟ کارشناسی؟ چه هستید؟ از دیرباز تا بدین روز شخصیت های چند رنگ خانمان میانه ای ها را ویران کرده است و ظاهرا یک ورژن بسیار پیشرفته از این شخصیت ها با قابلیت های فراوان ظهور یافته که هروز من بابی ادعایی دارد و خدایا این ملت را از شر چنین اشخاصی که بقیمت تباهی یک انسان از هیچ نامردی دریغ نمی کنند در امان بدار!
۹۴/۳/۱۵ ۱۶:۰۸
باتشکرفراوان ازدوستمان آقای مهاجری متاسفانه این روزهابانزدیکی انتخابات برخی از ورشکستگان سیاسی با انواع ترفندها سعی در سواستفاده از نام قلم بدستان متعهدو اصحاب رسانه و هنراقدام مینمایند؟که البته دستشان رو شده و دوران انحصار به پایان رسیده است؟و مردم غیرتمند به ماهیت آنان پی برده اند!
۹۴/۳/۱۵ ۱۵:۵۰
با سلام و احترام دوستان عزیز و بزرگوار نمایندگان و مسئولین می آیند و می روند آنچه میماند دوستی و صمیمیت بین ما همشهریان و کاربران سایت است به نظر بنده کوچکترین، نقد و گفتمان بر سخنان همدیگر باید انجام گیرد زیرا باعث پیشرفت و تکامل عملکرد و دیدگاه همدیگر می شویم، اما توهین و غرض ورزی اصلا. آمار بیکاری ارایه شده در این متن بس ناجوانمردانه شیبش رو به پایین است آیا در واقعیت نیز همینطور است؟!

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز