کد خبر: ۵۴۳۵۶
۹۸۹ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

230 روستای شهرستان میانه در محاصره برف

۱۳۹۴/۱۱/۷
۲۱:۱۵

 

رئیس اداره راه وشهرسازی میانه گفت: بارش برف و کولاک راه ارتباطی 230 روستای شهرستان را مسدود کرده است.
مجید خاکسار در مصاحبه با خبرنگار نصر گفت : درپی بارش برف طی امروز و روز گذشته در شهرستان میانه که موجب مسدود شدن اکثر راههای اصلی وفرعی و همچنین راه ارتباطی  230 روستا شد ،  با مدیریت اولیه توسط اکیپ های فعال راهداری در منطقه نسبت به بازگشایی راههای اصلی اقدام گردید .
وی افزود : همکاران راهداری در تلاش هستند با اولویت قرار دادن راههای اصلی و سپس فرعی ، در صورت فروکش کردن کولاک نسبت به بازگشائی راههای مسدود شده روستائی اقدام نمایند . 
خاکسار با اشاره به استقرار 72 راهدار در قالب 5 گروه راهداری ثابت و سیار در محورهای مواصلاتی شهرستان  افزود: در حال حاضر 31 دستگاه ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک  در محورهای مواصلاتی میانه مستقر شده است.


 رئیس اداره راه وشهرسازی میانه اظهارداشت : درحال حاضر ترافیک عادی در راههای اصلی و تعدادی از راههای فرعی برقرار و اکیپ های برف روبی جهت بازگشایی راههای مسدود شده روستایی اعزام  وخدمات رسانی در منطقه با دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین ادامه دارد.
شهرستان میانه با برخورداری از 365 روستای دارای سکنه  79068 نفر را در خود جای داده است.

رامین مهاجری- نصر
 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۱/۹ ۱۸:۵۳

مسئولین محترم ؛
لطفا در مواقع بارندگی برف جاده ی روستای نیگ آباد چای و شیخدرآباد را هم نمک پاشی کنید در شناسنامه ما هم نوشته شده : ملیت ؛ ایرانی . دین ؛ اسلام.

اخبار روز