کد خبر: ۵۵۰۶۰
۱۴۱۹ بازدید
۷ دیدگاه (۴ تایید شده)

دهن کجی انتخاباتی از نوع سوزاندن بنر

۱۳۹۴/۱۲/۱
۱۳:۱۰

 

با آغاز تبلیغات انتخاباتی متاسفانه در دومین روز فعالیت انتخاباتی شاهد برخی بداخلاقی هایی همچون پاره کردن قسمت اعظم بنر تبیلغاتی برخی کاندیدها، نصب پوستر بر روی پوستر سایر کاندیدها و حتی سوزاندن محل الصاق پوستر کاندیدها در میادین اصلی شهر در جایگاه قانونی انتخاب شده از سوی ستاد انتخابات شهرستان به چشم می‌خورد که در این خصوص لازم است ستادهای تبلیغاتی کاندیدها در جهت حفظ نظم و رعایت حقوق شهروندی در سطح شهرستان از هر گونه اقدام ناپسند خودداری کنند.

لازم به ذکر است که با وجود تاکید مراجع قانونی و ستاد انتخابات شهرستان میانه بر رعایت قانون انتخابات از سوی کاندیدها و هوادارانشان هنوز این بداخلاقی ها به صورت آشکار ادامه می باید که ضروری است مسئولان مربوطه نسبت به جلوگیری از چنین بداخلاقی هایی اقدامات فوری و لازم را انجام دهند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۲/۴ ۱۶:۰۰

 

 

 اگر  احدی از مردم میانه بخواهد رئیس جمهور بشه ،  از مردم زادگاهش حمایت بخواهد، شما میگید چون تهران بودی چندین سال،      درس خوندی  ، هوای مردم شهرت رو در پایتخت داشتی

حالا بگیم درد مردم رو نمیدونی!!؟

۹۴/۱۲/۲ ۰۹:۳۲

ای آقای ... تهران نشین که در تبلیغاتش هم شعار توسعه میانه را داده آیا می داند که میانه چند تا خیابان دارد چند محله دارد وضعیت و موقعیت اجتماعی وجغرافیائی میانه چگونه است بنظرم نه چون که ایشان ساکن تهران وبزرگ شده تهرانند ودر سطح رفاه بالاو زندگی اشرافی دارند از کجا می دانند!!!!!!؟؟؟؟؟

۹۴/۱۲/۱ ۱۵:۵۲

واقعا متاسفم، واضح و مشخص است که جای تبلیغاتی کدام کاندید سوزانده شده است . اما خیلی بی فرهنگیه که با این اقدامات زشت ضعف خود و کاندید خود را نشان دهیم اگر واقعا کاندید مورد علاقه شما لیاقت دارد نیازی به این اعمال کودکانه نیست.

۹۴/۱۲/۱ ۱۴:۱۹

مردم به درمندها رای می دهند نه به لوکس نشین های تهران نه ثروتمندان

اخبار روز