کد خبر: ۵۵۲۰۱
۲۱۵۶ بازدید
۲۹ دیدگاه (۲۵ تایید شده)

احداث کارخانه برای رای!؟

۱۳۹۴/۱۲/۴
۱۴:۴۸

 

این روزها که شور انتخاباتی به اوج رسیده ،  برخی افراد با دادن وعده وعیدهای واهی درصدد کسب آرای مردم هستند. خوب به خاطر دارم که شخصی از کاندیدهای رد صلاحیت شده دهمین دوره انتخابات مجلس 4 سال پیش در مسجد چراغ با اعلام اینکه اگر در انتخابات پیروز شوم ، فردای روز انتخابات با جذب سرمایه گذار در میانه اشتغال ایجاد خواهم کرد. حال هنوز پس از 4 سال نه تنها هیچ کارخانه ای احداث نشده است ، بلکه امروز نیز افرادی با دادن وعده هایی مبنی بر احداث کارخانه ، نصب تابلوی کارخانه ، اعلام ظرفیت افرادقابل جذب  و اشتغال جوانان بیکار میانه درصدد جلب رای می باشند.

چرا باوجود ماهیت پوشالی و عوام فریب، این رسم نامبارک وعده دادن از تاریخ انتخابات این شهر منسوخ نمی شود؟

سوال دیگر  اینکه چرا با تکرار دوباره تاریخ و استفاده از چنین ترفندهای تبلیغاتی نسبت به این موارد واکنشی صورت نمی گیرد؟

چرا در طول این 4 سال  سخت و دلهره آور برای چندین هزااااااااااار جوان میانه  و در ماههای گذشته راهی شدن عده کثیری از این جونان به اروپا در جستجوی کار،  چنین اشخاصی گمنامی نسبت به احداث کارخانه پروپاگاندای تبلیغاتی به راه نیانداخته و بفکر جوانان این شهر نبودند؟


علاوه بر اعلام وعده فوق ، کاغذبازیها و نامه نگاری هایی مبنی بر حمایت  کارخانه ها و واحدهای تولیدی پایتخت شکل تغییریافته ای و مدرن از این وعده هاست که  کام جوان بیکار میانه ای را تلخ تر می کند.

ایا چنین اقداماتی شعور جوانان  این شهر را به سخره نمی گیرد؟


بلاشک جوانان فهیم و آگاه میانه که سالهاست طعم تلخ بیکاری را چشیده اند، با دست رد زدن به سینه چنین افرادی ،  فریب  وعده ها را نخواهند خورد و مردم نجیب میانه باحضور پرشور و باشکوه در 7 اسفند  با انتخاب اصلح بر مبنای معیارخود میانه را آباد خواهند کرد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۲/۸ ۰۱:۲۰

سلام دوستان همه خسته نباشید من به کسی رای ندادم پس پشيمون هم نمیشم چون همه به فکر خودشون هستن پس منم از خوابم نزدم کاش یکی مردونه بیاد جلو در چهار سال دیکه زنده باشم من کنارش خواهم بود

۹۴/۱۲/۷ ۱۴:۱۰

دوستی که راجع به مالیت نظر دادید منظور اون نماینده توهین نبوده شاید منظورش این بود که پیگیری این امر نتیجه ای در پی نخواهد داشت و دولت می تواند این مس؟له را دور بزند و یکی از راه های دور ز دن را به شما گفته و به جای جواب الکی و سربالا حقیقت را به شما گفته و شما منظور وی را دریافت نکردید

۹۴/۱۲/۵ ۲۱:۳۶

به چه کسی رای بدهیم؟

به یکی از  آقایان کاندید عرض کردم آقا وضعیت  دریافت مالیات در ایران عادلانه نیست کارمند هستم از حقوق2میلیون تومانی من ماهانه 89 هزار تومان مالیات کسر میشود در حالی که موقع خرید هر جنسی یا کالایی که بنظرتون برسه به اضافه ی ارزش واقعی اون کالا 9 درصد ارزش افزوده پرداخت میکنم  ارزش افزوده یعنی چه ؟ یعنی همان مالیات که روش اسم دیگه ای گذاشته اند پس من کارمند درصد زیادی از حقوق ماهیانه ام را به دولت مالیات میدهم. کسانی هستند در این مملکت که میلیاردها میلیارد سرمایه دارند در آمدهای آنچنانی دارند ولی ریالی هم مالیات پرداخت نمی کنند در این مملکت مردم  فقیر هم ، حتی کسانی که از کمیته امداد مواجب دریافت می کنند برا برق و گاز و آب و تلفن مالیات (ارزش افزوده) پرداخت میکنند آیا روش دریافت مالیات منصفانه هست؟ 

در جوابم گفت : 

من اگر جای دولت بودم مبلغ 100 هزار تومان بهت حقوق کم میدادم  ازت مالیات هم نمی گرفتم خودتت هم خبردار نمی شد!!!!!!!!!

مردم شما بگویید این پاسخ  از فردی که 8 سال با رای من و تو به منصب رسیده منطقی است ؟ 

در چهار را پایین از مقابل دفتر تبلیغاتی این فرد رد میشدم یکی از افراد این آقا بهم عکس و شکلات تعارف کرد  بی اعتنا رد شدم . از پشت صدایم کرد گفت ( البته باسم نه چون منو نمی شناخت )  بیا این شکلات را بخور به فلان مهندس رای بده  . گفتم من شرافتم ، رایم را به شکلات نمی فروشم . گفت شکلات نمی خوری یه چیزه دیگه  دارم بیا تو مغازه بدم بخور.

عزیزان ، همشهریان ، به کسی رای بدهیم که شرافت داشته باشد . به کسی رای بدهیم که بویی از انسانیت برده باشد. 

۹۴/۱۲/۵ ۱۶:۳۳

مردم فهیم میانه مثل همیشه با چشمانی باز به صحنه خواهندد آمد
مردم نه برای شام نه ایرانسل نه کارت هدیه نه وعده وعید های دروغین رای نمیدهند
انشالله کسانی را راهی مجلس خواهند کرد که بتواند از حق وحقوق مردم فهیم میانه دفاع کند

۹۴/۱۲/۵ ۱۵:۱۲

بروووووووووووووووووووووو لطفا برووووووووووووووووووو دیگه

۹۴/۱۲/۵ ۱۳:۴۱

همین الانشم کسانی مثل ایشون اومدن کاندید شدن چادر لباس ورزشی و کارهای دیگه انجام میدن شنیدم میخان کارخونه بستنی درست کنن به به.

۹۴/۱۲/۵ ۱۳:۴۰

عیبی نداره کسی که با وعده وعیدهای پوشالی اومده بود رفت. بفکر آینده باشیم

۹۴/۱۲/۵ ۱۳:۲۰

تشکر از متن شیوا و رسای شما

۹۴/۱۲/۵ ۱۲:۲۴

ف......نمیخواییم فقط اذت خواهش میکنیم دست از سر این شهر بردار برو همون جاییی که تا حالا بودی

۹۴/۱۲/۵ ۰۸:۵۸

دروغه یعنی چی بهم رای بدین براتون فولاد بزنم بعد اطرافیانمو استخدام کنم این وسط چی گیر مردم شهرمون میاد

۹۴/۱۲/۵ ۰۸:۵۷

به جلسه سخنرانی یکی از کانداها رفتم میگفت طرحی را در مجلس مطرح کرده ام که از سال95 از حقوق ماهانه ی نمایندگان مجلس، وزیران ، معاونان وزیران ، مدیران کل، معاونان مدیران کل 10درصد کاهش یابد. از شنیدن این حرف خوشحال شدم بدین جهت که این فرد در طول 8 سال هرچی خورده ، الحمدالله دیگه قانع شده.
یه سوال چرا در طول 8 سالی که در مجلس شرف حضور داشتی این پیشنهاد را ندادی ؟
میگفت طرحی را به مجلس داده ام از سال آینده روزانه مبلغ1000تومان ماهانه 30هزار تومان به حساب افراد جامعه برای پرداخت هزینه حامل های انرژی واریز شود !!!! در حالی که دولت و مجلس در تلاشند راهی برای پرداخت نکردن یارانه پیدا کنند .
راستی چند درصد احتمال می دهی به پیشنهادات تو رای دهند؟

۹۴/۱۲/۵ ۰۲:۵۸

 کسی که دلش برای میانه می تپد دنبال فرصت و قدرت نمی گردد.کارخانه را اگر نماینده هم نباشی میتوان احداث کرد!اگر میانه دوست باشی!

۹۴/۱۲/۵ ۰۲:۱۹

 بدون نام بردن از شخصی طرح مسئله شده و در جهت جلوگیری از عوام فریبی از افکارعمومی چندتا سوال پرسیده شده است،  اما گویا حرفمان حق حق بوده

 

تورا آباد میخواهم میانه✌

۹۴/۱۲/۵ ۰۱:۴۱

اقا دیگه سرمون کلاه نمیره اول کارخونه بعد رای خخخخخخخ

۹۴/۱۲/۵ ۰۰:۵۸

دروغ که حناق نمیاره ! میاره ؟

۹۴/۱۲/۵ ۰۰:۱۶

جناب مهاجری چرا نمیری مناظره؟ منتظرن همه

۹۴/۱۲/۴ ۲۳:۰۱

من از الان استخدام این کارخونه هستم
گفته باشم
زنبیل گذاشتما بعدا نگین نگفتی

۹۴/۱۲/۴ ۲۲:۴۶

مردم آگاه به مسائل هستند

۹۴/۱۲/۴ ۱۹:۰۹

هیچ کس بهش رای نمیده نگران نباشید ملت میانه دیگه بیدار شده

۹۴/۱۲/۴ ۱۸:۲۳

مردم میانه رو چی فرض کردین آقای....... رآی مردم میانه رو با پول نمیشه خرید آقایی که میخوای ................اد بزنی بسته مردم به پول شما رای نمیده

۹۴/۱۲/۴ ۱۸:۰۱

به نظر من ..... این دوره ایشونن که میخوان فولاد احداث کنن

۹۴/۱۲/۴ ۱۶:۳۹

تاریخ افتتاح : 1398/12/06
(تقریبا یه روز مونده به انتخابات بعدی)

۹۴/۱۲/۴ ۱۶:۲۳

اگر می توانند چنین سرمایه گذارانی را جذب کنند چرا تا حالا فقط یک مورد از این سرمایه گذاری ها را جذب نکرده اند. لطفا به شعور مردم توهین نکنید. مردم نجیب میانه آخرین هفته انتخابات خیلی از این وعده و وعیدها شنیده اند از جمله سرمایه گذار هندی، کارخانه سیمان، چهار بانده کردن میانه سرچم و....

۹۴/۱۲/۴ ۱۶:۱۰

موافقم
امیدوارم مردم فریب این افراد را که تجربه نشان داده کاری از دستشان بر نمی آید که هیچ در زمانی طرفدار آقایانی بودند که قطعنامه های سازمان ملل را کاغذ پاره ای بیش نمیدانستند . حال با چه رویی آمده اند مانده ام . این هم پررویی جدید شانفقط امیدوارم مردم دیگر دست به انتخابهای قبلی نزنند

۹۴/۱۲/۴ ۱۵:۵۱

کاملا درسته امیدوارم مردم گول چنین افرادی را دیگر نخورند

اخبار روز