کد خبر: ۱۰۸۴۹۵
۲۵۴ بازدید
۵ دیدگاه (۴ تایید شده)

دیدار سیدمرتضی حسینی با اصغر کریمی مدال آور مسابقات جهانی کشتی

 

 

 

 دیدار سیدمرتضی حسینی نماینده مردم شریف شهرستان میانه با اصغر کریمی مدال آور مسابقات جهانی کشتی

در پی درخشش قهرمان ارزنده اصغر کریمی، کشتی گیر ناشنوای فرنگی کار میانه ای در کسب مدال نقره مسابقات جهانی کشور ترکیه، سیدمرتضی حسینی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی با حضور در منزل ایشان این موفقیت را به وی و خانواده ورزش شهرستان تبریک گفتند.
در این دیدار صمیمی پدر ورزش میانه و جمعی از پیشکسوتان و قهرمانان کشتی شهرستان نیز حضور داشتند. (۱۴۰۰/۰۴/۲۱)

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۴/۲۲ ۱۲:۲۶

با سلام واحترام و تشکر از نماینده خوب و مردمی شهرستان میانه، که با این کارشون نشون دادن هیچ فرقی بین ورزشکاران معلول وناشنوا و سایر عزیزان قائل نیستن. به امید موفقیت سایر ورزشکاران میانه علل الخصوص تکواندو کاران عزیز که چند رو دیگه در مسابقات المپیک توکیو در اولین قام با ژاپن میزبان مسابقه دارن. و موفقیت و همدلی نمایندگان عزیز

۰۰/۴/۲۲ ۱۱:۳۵

با سلام وتشکر از منتخب مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی این نوع دیدارها باعث دلگرمی و اطلاع از مشکلات ورزشکاران می شود. شهرستان میانه با توجه به امکانات کم در بین شهرهای ایران جزو مدال آوران کشور می باشد ولی متاسفانه بخاطر مدیریت ضعیف در بعضی از موارد در زمینه ورزشی دارای مشکلات زیاد هستیم انشالله جناب آقای حسینی با همکاری نماینده محترم باعث حل این مشکلات شوند.

۰۰/۴/۲۲ ۱۱:۲۷

تشکرازآقای حسینی - انتظار داریمعلاوه براین مسایل مشکلات اصلی شهرستانمثل بیکاری ، وضعیت راههای مواصلاتی و آب شرب حل شود

۰۰/۴/۲۲ ۰۸:۳۳

باید به این نماینده احسنت گفت که با قدرت تمام در اول کار با این اشتیاق وشوق به دیدار قهرمان شهرمان رفته . این کارها ستودنی است .وحمایت از قهرمانان که پرچم کشورمان را بالا میبرند موجب دلگرمی وپشنکار این عزیزان میگردد.دستت درد نکنه .آقا سید.

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز