کد خبر: ۱۰۹۶۷۹
۲۳۴ بازدید
۵ دیدگاه

در سایه تلاش و وحدت نمایندگان شهرستان میانه؛

موافقت رسمی با مشارکت بانک ملی در پروژه چهار بانده کردن محور میانه سرچم

با تلاش نمایندگان شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی؛ موافقت رسمی و مشارکت هزار میلیارد ریالی بانک ملی ایران در فاز اول، شروع عملیات عمرانی پروژه چهار بانده کردن میانه به سرچم

در سایه تلاش نمایندگان شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی موافقت نامه رسمی تامین مالی پروژه چهار بانده کردن پروژه میانه-سرچم که در فاز اول به میزان هزار میلیارد ریال می باشد صادر و در آینده نزدیک شاهد شروع عملیات عمرانی این پروژه خواهیم بود.

 پروژه چهار بانده کردن میانه - سرچم به عنوان یکی از اولویت های مهم و استراتژیک شهرستان و استان و همچنین یکی از مطالبات دیرینه،مهم و اصلی مردم شریف شهرستان میانه در جهت برخورداری از مسیر ایمن و دسترسی آسان به اتوبان؛ پس از برگزاری جلسات متعدد، سرانجام این طرح بعد از گذشت ۱۰ سال از آغاز بکار آن که متاسفانه حتی یک کیلومتر از آن زیر بار ترافیک نرفته است؛ از طریق ماده ۵۶ و مشارکت بانک ملی جهت ادامه روند ساخت و تکمیل، بصورت رسمی تامین مالی گردید.

گفتنی است این توافق با مذاکرات و بررسی های متعدد و همچنین گزارش های توجیهی مالی، فنی و اقتصادی، مصوب شده و قرار است به عنوان یکی از چهار طرح بزرگ راهی در استان از طریق بانک عامل (بانک ملی) در مجموع به مبلغ ۳هزار میلیارد ریال تامین مالی شود که با فاز اولیه آن به میزان هزار میلیارد ریال موافقت رسمی صورت پذیرفت و کار اجرایی و عمرانی این پروژه در آینده نزدیک عملیاتی می گردد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۶/۴ ۲۲:۵۳

اگر این پروژه به واقعیت تبدیل شود مردم محروم میانه که لیاقت بیش از این را دارند همیشه دعاگوی نمایندگان خواهند بود. ایشا الله

۰۰/۶/۴ ۱۶:۴۱

احسن بر مهندس حسینی عزيز

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز