کد خبر: ۱۳۵۹۲۹
۵۳۵ بازدید
۱۱ دیدگاه (۰ تایید شده)

پیام تقدیر سید مرتضی حسینی از حضور پرشور مردم در انتخابات

پیام تقدیر سید مرتضی حسینی از حضور پرشور مردم در انتخابات و تبریک انتخاب خانم مریم عبداللهی

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

- انتخابات یکی از مهمترین عرصه‌های حضور مردم در صحنه تصمیم گیری در نظام مردم‌سالار دینی به شمار می‌رود... انتخابات باید به معنای واقعی نمایشگر رأی مردم باشد.«مقام معظم رهبری»

- اینجانب وظیفه خود میدانم از آحاد مردم شریف و قدرشناس شهرستان میانه(بخش‌های ، مرکزی، ترکمانچای ،کاغذکنان ، کندوان و روستاهای دور و نزدیک) که به دعوت رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفتند و در پای صندوقهای رای حاضر شدند و به اینجانب بعنوان خادم صادق خودشان ابراز محبت نمودند و به ویژه از دوستان و آشنایان و همشهریان عزیزی ‌که بر اساس شناخت و باور قلبی و مدنظر قراردادن معیارهای اصولی و ارزشمند، با جان و دل از بنده طرفداری کردند، تشکر و قدردانی نمایم.

-حقیقتا زبان و قلم، قاصر است از توصیف استقبال آگاهانه و حضور حماسی مردان و زنان گرانقدر و جوانان فرهیخته و حق‌طلب در ستاد و جلسات انتخاباتی اینجانب و آفرینش صحنه‌های کم‌نظیر و بیادماندنی...

- درود بیکران بر جانهای بیدار و گامهای استوارسلام بر قلبهای مهربان و محبتهای بی‌پایان... 

-همچنین لازم میدانم از حضرت حجةالاسلام والمسلمین آقای رشادی امام‌جمعه ارجمند، جناب آقای هنربر فرماندار گرامی و نیز همه دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از هیأتهای محترم اجرایی و نظارت و نیز نیروهای انتظامی، نظامی و بسیج سپاسگزاری کنم و زحمات و تلاشهایشان را ارج نهم.

- در خاتمه ضمن تبریک انتخاب سرکار خانم مریم عبداللهی به نمایندگی مجلس شورای اسلامی، برای ایشان و همه خدمتگزاران مردم و کشور، توفیقات الهی آرزو مینمایم.

با تقدیم احترام

سیدمرتضی حسینی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز