کد خبر: ۹۳۵۴۳
۳۶۳ بازدید
۱ دیدگاه

از برگزیدگان آزمون وکالت 98 در دانشگاه پیام نور میانه تجلیل شد

۹۸/۱۱/۱۵
۰۸:۱۴

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز میانه، مراسم تجلیل از برگزیدگان آزمون وکالت 98 با حضور نعمتی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چاراویماق، دلیران از سپاه ناحیه میانه، شورای اسلامی شهر میانه، ریاست دانشگاه و اساتید گروه حقوق در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور مرکز میانه برگزار شد.

دکتر مرادی ریاست دانشگاه در ابتدا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا علی الخصوص سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همراهان آن شهید، ایام ا.. دهه مبارکه فجر را تبریک گفت. ایشان فعالیت های دانشگاه پیام نور را در راستای توسعه عدالت آموزشی با هویت ایرانی – اسلامی در میان دانشگاه های باز آموزش از راه دور در دنیا موفق بر شمرد و دلیل آن را موفقیت دانشجویان حاضر در مراسم دانست که تنها پذیرفته شده آزمون سردفتری از این دانشگاه بوده و آمار قبولین آزمون های وکالت امسال و ادوار گذشته و موفقیت همه دانشجویان در همه رشته ها علی الخصوص مدیریت، حقوق و روانشناسی و .. دانست و شعار دانشگاه پیام نور را یادگیری در همه جا و همه وقت و برای همه عنوان کرد

دکتر مرادی در ادامه از زحمات اساتید رشته حقوق و خانواده های دانشجویان به جهت حمایت در دستیابی به موفقیت این عزیزان قدردانی نمود و ضمن اشاره به اهمیت وکالت بیان کردندکه خداوند در آیه شریفه 38 سوره حج می فرماید مؤمنان، از حریم خدا وخدا از حریم مؤمنان دفاع مى‌کنند.

 

 

در ادامه سخنران مراسم محمود نعمتی یکی از صدها دانشجوی موفق این دانشگاه و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چاراویماق، به اهمیت ایام ا.. دهه فجر و انتخابات پیشروی مطالبی را عنوان کردند ایشان با اشاره به اینکه وکلا همواره می بایستی هموراه بدنبال حق و حقیقت باشند و همواره امانتداری را سرلوحه کار خویش قرار دهند.ایشان ضمن اشاره به حدیث حضرت امام صادق(ع) در خصوص قضاوت بیان کردند که کار قضایی کار بسیار سختی را عنوان کردند 

 

در ادامه حیدر شاهمحمدی تنها پذیرفته شده آزمون سردفتری امور ثبتی و مرجان علیزاده بعنوان نماینده پذیرفته شدگان آزمون وکالت از مسیر سخت و دشوار آمادگی برای آزمون مطالبی را مطرح کردند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز