کد خبر: ۱۶۹۸۹
۱۷۲۷ بازدید
۱۲ دیدگاه (۱۱ تایید شده)

کاروانی از خانواده ی کمیته ی امداد، راهی حج فقرا شدند./ تصاویر

۱۳۹۲/۹/۱۶
۱۰:۴۹

بعد از ظهر دیروز جمعه 15 آذرماه 92 کاروان زیارتی متشکل از 304 نفر از مددجویان سالمند کمیته ی امداد امام خمینی (ره)میانه در قالب طرح زیارتی بارگاه مطهر امام رضا (ع) با عنوان " حج فقرا " راهی مشهد مقدس شدند .

فرج اله جعفری ، مدیر کمیته ی امداد امام خمینی (ره) شهرستان میانه، هزینه ی این سفر معنوی را 660 میلیون ریال عنوان کرد و افزود این مبلغ از طریق خیرین تامین شده است .

این کاروان زیارتی روز پنجشنبه ی هفته ی جاری به میانه بازمی گردد.

  

 

عکس و خبر : رضا امامی 

 

لطفا با ذکر منبع کپی کنید .

 

 

عکس : رضا امامی

 

عکس : رضا امامی

 

عکس : رضا امامی

 

عکس : رضا امامی

 

عکس : رضا امامی

 

عکس : رضا امامی

 

عکس : رضا امامی

 

عکس : رضا امامی

 

عکس : رضا امامی

 

عکس : رضا امامی

 

عکس : رضا امامی

 

عکس : رضا امامی

 

عکس : رضا امامی

 

عکس : رضا امامی

 

عکس : رضا امامی

 

عکس : رضا امامی

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۹/۱۸ ۱۷:۵۳
در تکمیل عکس ها ارائه شده لطفا مطلب زیر را مطالعه فرمایید:

در گفت و گو با استاد سید مرتضی خاتمی خوانساری بررسی شد؛
چرا به زیارت امام رضا(ع)، «حج فقرا» می‌گویند؟

ملیحه پژمان -در جلد سوم تاریخ جهانگشای جوینی که در سال 1937 میلادی به اهتمام علامه قزوینی‌ در لندن چاپ شده است، در صفحه 103 و در باب حرکت هلاکو به بلاد غربی به این‌ عبارت برمی خوریم که: ...«و از آنجا-یعنی خواف و زاوه-کامیاب و کامران با بندگی‌ شاه جهان آمدند و عزم طوس کردند و ربیع الاخر محمح الفقرای طوس بر در باغی که‌ امیر ارغون بنا نهاده است خیمه نسیج زدند و حمح الفقرا مجمع الامرا گشت... «اما مرحوم علامه قزوینی با اشکالی که دو کلمه ناخوانای محمح و حمح برای ایشان در برمی‌داشته است، در حاشیه یادداشت فرموده‌اند:» واژگان یاد شده بحج و حج است، یعنی که جمله چنین است به حج الفقرای طوس‌ خیمه زدند و حج الفقرا مجمع الامرا گشت. و حج الفقرا البته تعبیر دیگری است از مشهد مقدس.»
شاید دریافت سریع صورت اصلی واژه برای خراسانی‌ها از این رو بی‌اشکال باشد که این تعبیر را در چاووشی‌های قوافل زوارحضرت رضا(ع) بسیار شنیده‌اند به این‌ صورت که: «اغنیا مکه روند و فقرا رو به تو آرند.... جان به قربان تو شاها که تو حج فقرایی....» اما هیچ وقت فکر کرده ایم که چرا از زیارت امام رضا(ع) به حج فقرا تعبیر شده است؟ قطعا این پرسشی است که شاید به ذهن بسیاری از عاشقان حضرت متبادر می‌شود، برای بررسی بیشتر جایگاه زیارت امام هشتم(ع) و تعریف حج فقرا با استاد سید مرتضی خاتمی خوانساری، استاد اخلاق و معارف اسلامی گفت و گو کرده ایم که در ادامه می‌خوانید.

استاد! برای ورود به بحث در فضیلت زیارت حضرت ثامن الحجج(ع) چه مفاهیمی قابل طرح است؟
- فضیلت زیارت امام رضا(ع) بیش از آن است که به قلم و تفکر ما توصیف شود، زیارت حضرتش برابر با آمرزش گناهان و رستگاری ثبت شده، چنانکه از رسول خدا(ص) نقل شده که فرمودند: «بزودى پاره اى از تن من در زمین خراسان مدفون گردد و هیچ مؤمنى او را زیارت نکند، مگر آن که خداوند متعال بهشت را بر او واجب و بدنش را بر آتش جهنم حرام کند».
ضمن این که روایاتى در فضیلت زیارت آن حضرت وارد شده که درباره زیارت هیچ یک از معصومین(ع) وارد نشده است و این به دلایل مختلفى است که یکى از آنها این است که فقط شیعیان خالص اثنی عشرى به زیارت مرقدش مى‌شتابند و از برکات تربتش بهره مى‌گیرند و به پیروى از مکتبش افتخار مى‌کنند، البتّه همان گونه که بارها به همه مسلمانان تأکید شده عارف بحقّ آن حضرت بودن، شرط قبولى زیارت است.

عارف به حق امام رضا(ع) شدن، چگونه در ما محقق می‌شود؟
- عرفان بحق امام هشتم(ع) زمانی در وجود ما متبلور می‌شود که بدانیم برای چه به زیارت آمده ایم، زیارت برای دنیا و آخرت ما چه رهآوردی دارد، نکته دیگر این که بدانیم هشتمین حجت خدا در راه اعتلای دین و رستگاری بندگان خدا در مدت وقوف در سرای خاکی دنیا چگونه جان در طبق اخلاص گذاشتند و هرگز در برابر زر و زور تسلیم نشدند.
به بیان دیگر شناختن حق امام رضا(ع) زمانی محقق می‌شود که بدانیم آن حضرت چگونه از دانش و اندیشه دینی خود بهره گرفتند و طاغوت زمان را به زانو در آوردند. خوب است در این باب به حدیثی از حضرت جواد(ع) اشاره کنم که فرمودند: «من از جانب خداوند متعال ضمانت بهشت مى‌کنم براى کسى که قبر پدرم را در طوس زیارت کند، در حالى که به حق آن حضرت معرفت داشته باشد». نکته دیگر این که در آشکار و پنهان بر صراط مستقیم این ولی خدا استوار بمانیم و هرگز از عهد خود برای ولایتمداری عدول نکنیم، این موارد نکات ارزشمندی هستند که راه عارف شدن به حق آن حضرت را برای ما هموار می‌کنند.

چرا به زیارت امام رضا(ع) بیش از زیارت امام حسین(ع) تأکید شده است؟
- برای پاسخ به این سوال به روایتی اشاره می‌کنم: شاه عبدالعظیم حسنی فرمود: به حضرت جواد (ع) عرض کردم که به زیارت قبر حضرت سیدالشهدا (ع) مشرف شوم یا به زیارت پدرتان حضرت رضا(ع)؟ فرمود : زیارت پدرم اما اندکى درنگ کن؛ سپس داخل اندرون شد، بعد - در حالى که اشک‌هایش بر رخسارش جارى بود - خارج شد و ...سپس فرمود : زائران امام حسین (ع) بسیارند؛ اما زائران پدرم کم هستند.
و باز در روایتی دیگر فرمود: زیارت پدرم برتر است، زیرا حضرت ابا عبدا... الحسین (ع) را همه مردم زیارت مى‌کنند، اما پدرم را جز خواص شیعه زیارت نمى‌کنند. زیرا هر فرقه‌اى از شیعه امام حسین (ع)را از جهات مختلفى از قبیل شهادت آن حضرت بخصوص فرزند بى‌واسطه حضرت زهرا (ع) بودن محترم مى‌شمارند و فرق دیگر شیعه از قبیل: کیسانیه، زیدیه، اسماعیلیه و واقفیه و... امامت حضرت سیدالشهدا را پذیرفته اند؛ اما در این میان، حضرت رضا(ع) ویژگى خاصى دارد که اغلب انشعابات تشیع، قبل از ایشان بوده و باقی‌مانده از فرقه‌های مختلف همین خواص شیعه هستند که به ولایت حضرت رضا(ع) معتقدند و تعدادشان نسبت به بقیه کمتر است؛ لذا در روایات «عارفا بحقه» قید شده یعنى ایشان را «امام واجب الاطاعه» بداند .

پس به همین دلیل است که زائر امام رضا(ع) بر سایر زائران ائمه(ع) برتری دارد؟
- بله و زائر حضرت رضا (ع)از زوار تمام انبیاء و اولیا و ائمه افضل و با ارزش تر است. چنانکه سلیمان بن حمص گفت: از موسى بن جعفر (ع) شنیدم که مى‌فرمود: هر کسى قبر فرزندم على بن موسی الرضا(ع)را زیارت کند، خداوند ثوابى معادل 70 هزارحج به او عطا مى‌فرماید. با تعجب گفتم: 70 هزار حج؟!
فرمود: آرى 70 هزار حج. فرمود : بعضى از حج ها در پیشگاه خدا مقبول نمى‌شود. هر کس فرزندم را زیارت کند یا شبى در کنار قبر او به سر برد، مانند کسى است که خداوند را در عرش زیارت کند .باز با تعجب پرسیدم مانند کسى که خدا را در عرش زیارت کند؟! فرمود: آرى. روز قیامت، در عرش خدا چهار نفر از پیشینیان : نوح، ابراهیم، موسى و عیسى (ع)و چهار نفر از آخر الزمان: محمد، على، حسن و حسین (ع) گرد خواهند آمد و بعد، این مجلس ادامه خواهد یافت. یعنى غیر از این هشت نفر دیگران هم خواهند بود. زوار قبور ائمه با ما در همین جلسه شرکت خواهند داشت. بالاترین درجه و با ارزش ترین عطیه و عنایت، مخصوص زوار فرزندم على بن موسى الرضاست .

به برابری زیارت امام هشتم(ع) به حج اشاره کردید، چرا زیارت ایشان به حج فقرا مشهور است؟
- به نکته مهمی اشاره کردید، چرا که در اقوال و اسناد تاریخی بر این مساله تأکید شده و از گذشته‌های دور همه مومنین زیارت امام رضا(ع) را برابر با حج فقرا می‌دانستند و امروز هم همین عبارات در میان زوار سینه به سینه منتقل می‌شود.
زیارت امام رضا(ع) از راه های دور و نزدیک سفارش شده، اما برای زائری که رنج سفر را بر خود هموار کرده و راهی مشهد می‌شود، ثواب دو چندانی در نظر گرفته می‌شود.
زیارت مقبول امام رضا(ع) برابر با 70 هزار حج است، واقعاً مگر یک حاجی چندین بار فرصت رفتن به خانه خدا را دارد؟ آیا سفر حج برای همه قبل از وفات میسر می‌شود؟ زیارت امام رضا(ع) برای اهالی دل که توان و تمکن سفر خانه خدا را ندارند، حجی متفاوت است و این در حالی است که زائر امام رضا(ع) از دنیا می‌رود و می‌بیند بدون رفتن به خانه خدا برای او هزاران سفر حج مقبول ثبت شده است.
هستند بسیاری از عاشقان که تا آخر عمر با آرزوی زیارت خانه خدا زندگی می‌کنند و می‌میرند و این در حالی است که یک زیارت عاشقانه آنها با حضرت رضا(ع) برابر با حجی مقبول محاسبه می‌شود، زیرا براى زوار حضرت رضا (ع)ضمانت شده است که خداوند گناهان گذشته و آینده آنها را مى‌بخشد و چه حجی از این بالاتر که خدا بندگان خود را در نهایت رستگاری قبول کند.


انتهاي خبر/ قدس آنلاين / کد خبر: 76626
۹۲/۹/۱۸ ۱۵:۳۳
سینا میانه
اگه منظورتون اینه که با این گزارش خبری کرامت انسانها از بین رفته در اشتباهید چون خود بنده هم با رعایت جوانب این مطلبو زدم . آیا عکس قابل شناسایی و متنی در گزارش که کرامتو زیر سوال میبره میبینید؟
تصاویر بیش از حد کوچک شده و وضوح ندارند چون خودم این کارو کردم ضمن اینکه در تصاویر یا فقط مسئول میبینید و یا افراد سالمندی که از زاویه ای که قابل شناسایی نیستند !
اون مواردی که شما الان بهش فکر میکنید من خیلی وقته درسشو میدم ! تیتر مطلب هم جزء به جزء معنی خاص داره و دور از شان و یا کرامت انسانی رو زیر پا نمیذاره و این مطلب فقط و فقط یه گزارش و رپورتاژ خبری هست . حالا شما هرچیزی حساب میکنید به خودتون مربوطه .
۹۲/۹/۱۸ ۱۵:۲۲
[quote name="رضا امامی"][quote name="سینا میانه"][quote name="رضا امامی"][quote name="سینا میانه"]انتخاب عنوان مطلب بسیار نامتناسب با وجه کرامت می باشد و امیدوارم هرچه سریع تر این عنوان را تعویض نمایند[/quote]
برداشت ها متفاوت هست ! تیتر انتخابی بنده جنبه ی مثبت دارد . لطفا از زاویه ی بهتری بنگرید . متشکرم .[/quote]

یعنی فکر می کنی شخصیت فردی و اجتماعی از مجرای دوربین ساخته می شود که من و امثال بنده با نگاه از یک زاویه دیگر آن را خوب ببینیم. شما یک لحظه فکر کن اگر جای این افراد بودید ماندن را به رفتن ترجیح می دادید یا به جای آن ....
ممکن است دیگران اشتباه نمایند ولی اگر شما ببینیدو اشتباه کنید جای سوال خواهد داشت. اگر فکر می کنید عکاسی کار خوبی است فقط عکس بگیرید و زحمات پنهان و آشکار دیگران را به هدر ندهید. التماس دعا[/quote]

من نمیدونم حرف شما نیش هست ، کنایه هست ة انتقاده ، پیشنهاده ! چیه؟ لطفاً تو لفافه حرف نزنید چون من خودم رک هستم خوشم میاد طرف مقابلم رک باشه تا جوابشو بدم ! من در نظراتی که شما دادید چیزی جز " خود درگیری " ندیدم !
عذر میخوام دیگه نمیتونم بحث کنم باهاتون .[/quote]

ببخشید لطفا این مطلبو از زبان عضو مر کزی کمیته امداد بخوانید شاید متوجه منظور مطالب شوید:
عضو شورای مرکزی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: احترام به کرامت انسانی و تقویت عزت نفس و حفظ اموال باید به عنوان معروف‌های کمیته امداد مورد توجه امدادگران قرار گرفته و به آن توجه خاص داشته باشند.
به گزارش ایلنا، حمیدرضا ترقی در جمع پرسنل کمیته امداد استان افزود: دشمن خارجی چون با شعار و رنگ و شاخصه ضددینی و انقلابی به مقابله با اسلام برمی‌خیزند، از بین بردنش ساده و امکان‌پذیر است.
وی اظهارکرد: با دشمن داخلی به سادگی نمی‌توان مقابله کرد؛ زیرا دشمن داخلی در بین جامعه نفوذ کرده و بر رده‌های جامعه تأثیر دارد و با دوستان مخلوط شده است و این کار مقابله را مشکل می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌ها در کنار هم تشکیل دهنده جامعه اسلامی هستند و هر دستگاهی اعم از حمایتی، خدماتی و غیره که از هویت و هدف و آرمان و برنامه تدوین شده نظام اسلامی خارج شود به‌‌ همان میزان می‌تواند در منحرف شدن کل جامعه مؤثر باشد.
این عضو حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: با وجود این‌که همه در اصول مشترک هستند اما هر دستگاهی منکرات و معروفات متفاوتی دارد که اگر در هر دستگاهی از منکرات پرهیز و معروفات تقویت شود، سلامت جامعه اسلامی تضمین شده و از منحرف شدن از مسیر اصلی جلوگیری می‌شود.
وی ادامه داد: بدون شک انحراف از خط اسلام و سیره اولیای الهی در جامعه اسلامی اگر در مردم عادی جامعه صورت گیرد تأثیرش بر تغییر سیاست‌های کلان و اصول و آرمان‌ها دیر‌تر محقق می‌شود، ولی اگر انحراف در دولتمردان پدید آید، تأثیرش بر جامعه سریع‌تر خواهد بود.
وی اظهار امیدواری کرد که جامعه اسلامی و نهاد کمیته امداد در مسیری قرار داشته باشد و حرکت کند که روز به روز معروف‌هایش بیشتر و منکرات کاهش پیدا کند.
ترقی همچنین با بیان این‌که «کمیته امداد باید به عنوان یک معروف در خدمت فقرا باشد»، افزود: مهرورزی با ایتام، خیرخواهی و حل به موقع مشکلات وظیفه بسیار سنگینی است که بر دوش ما گذاشته شده است و باید به بهترین نحو پاسخگو باشیم.
وی تأکید کرد: ما باید انگیزه خدمت را با انگیزه معنوی و الهی تقویت کرده و خدمت برای خدا را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
وی از بین بردن عزت نفس فقرا، تحقیر این قشر، تفاوت گذاشتن بین فقیر و غنی و حیف و میل اموال و حقوق ایتام را از جمله منکراتی دانست که باید همه برای ریشه کن کردن و نابودی آن تلاش کنیم.
این عضو کمیته امداد تأکید کرد: احترام به کرامت انسانی و تقویت عزت نفس و حفظ اموال باید به عنوان معروف‌های کمیته امداد مورد توجه امدادگران قرار گرفته و به آن توجه خاص داشته باشند.
وی رسالت امام حسین (ع) را از قیام عاشورا، معرفی حکومت ضداسلامی یزید به مردم زمان عنوان کرد و گفت: امام حسین (ع) می‌خواست به مردم ثابت کند حاکمی مانند یزید با همه ویژگی‌های زشتی چون شراب‌خواری و بوزینگی، نمی‌تواند حاکم اسلامی باشد و راهش راه امیرالمومنین (ع) و پیامبر (ص) نیست و تبعیت از او تبعیت از ولایت نیست.
ترقی افزود: حرکتی که امام حسین (ع) به جامعه اسلامی داد و جامعه به خواب رفته آن روز را بیدار کرد که به سمت اصلاح پیش برود برای این بود که قطار منحرف شده را به ریل اصلی بازگرداند.
وی ادامه داد: به همین منظور امام حسین (ع) وقتی خطر انحراف در جامعه را بسیار بالا دید، راهی جز فداکردن و تقدیم خون خویش برای نجات جامعه اسلامی از خطر سقوط و انحراف ندید.
عضو شورای مرکزی کمیته امداد کشور بیان کرد: امام حسین (ع) انحراف را در حاکمیت و حکام جامعه اسلامی دید که به تبع آن مردم هم از تبلیغات مسموم حکومت می‌ترسیدند و اسلام یزید را اسلام واقعی و راهش را راه قرآن و اهل بیت می‌دانستند.
ترقی عنوان کرد: درسی که امام حسین (ع) از قیام عاشورا به ما دادند این است که خطر انحراف دولتمردن جامعه اسلامی و مردمی که از مسیر درست خارج شده‌اند برای نابودی دستاوردهای اسلام، به مراتب بیشتر از دشمنان خارجی است.
وی انقلاب اسلامی را برگرفته از قیام امام حسین (ع) دانست و اظهارکرد: امروزه حکومتهای جهان از قیام امام حسین و انقلاب اسلامی الهام می‌گیرند و جمهوری اسلامی را برای اصلاح امور جامعه سرمشق خود قرار می‌دهند.
عضو شورای مرکزی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با بیان اینکه امروز یاد و اندیشه امام حسین (ع) سراسر دنیا را فراگرفته تصریح کرد: روز به روز مردم جهان از این تفکر و اندیشه و این شیوه حسینی به مؤثر‌ترین روش تبعیت و پیروی می‌کنند.
ترقی همچنین در بخش دیگری از سخنانش با تسلیت به مناسبت درگذشت حاج حبیب الله عسکر اولادی نماینده ولی فقیه در کمیته امداد، افزود: حاج حبیب الله عسکراولادی یار دیرین امام و رهبری و مبارزی خستگی ناپذیر و فعال در تمامی صحنه‌ها بخصوص در خدمت به نیازمندان و محرومان بود.
وی اضافه کرد: برای فقدان این شخصیت بزرگوار در جامعه و در کمیته امداد، باید ده‌ها نفر بسیج شوند تا شاید بتوان خلاء وجودی او را پر کرد.
۹۲/۹/۱۸ ۱۲:۱۵
[quote name="سینا میانه"][quote name="رضا امامی"][quote name="سینا میانه"]انتخاب عنوان مطلب بسیار نامتناسب با وجه کرامت می باشد و امیدوارم هرچه سریع تر این عنوان را تعویض نمایند[/quote]
برداشت ها متفاوت هست ! تیتر انتخابی بنده جنبه ی مثبت دارد . لطفا از زاویه ی بهتری بنگرید . متشکرم .[/quote]

یعنی فکر می کنی شخصیت فردی و اجتماعی از مجرای دوربین ساخته می شود که من و امثال بنده با نگاه از یک زاویه دیگر آن را خوب ببینیم. شما یک لحظه فکر کن اگر جای این افراد بودید ماندن را به رفتن ترجیح می دادید یا به جای آن ....
ممکن است دیگران اشتباه نمایند ولی اگر شما ببینیدو اشتباه کنید جای سوال خواهد داشت. اگر فکر می کنید عکاسی کار خوبی است فقط عکس بگیرید و زحمات پنهان و آشکار دیگران را به هدر ندهید. التماس دعا[/quote]

من نمیدونم حرف شما نیش هست ، کنایه هست ة انتقاده ، پیشنهاده ! چیه؟ لطفاً تو لفافه حرف نزنید چون من خودم رک هستم خوشم میاد طرف مقابلم رک باشه تا جوابشو بدم ! من در نظراتی که شما دادید چیزی جز " خود درگیری " ندیدم !
عذر میخوام دیگه نمیتونم بحث کنم باهاتون .
۹۲/۹/۱۸ ۰۸:۱۲
[quote name="مجید سلیمانی فرد"]از این عزیزان التماس دعا داریم[/quote]

خدایا ایشان را به مقصودی که رضای پروردگار نیز در آن باشد برسان.
آمین یا رب العالمین
۹۲/۹/۱۸ ۰۸:۱۱
[quote name="رضا امامی"][quote name="سینا میانه"]انتخاب عنوان مطلب بسیار نامتناسب با وجه کرامت می باشد و امیدوارم هرچه سریع تر این عنوان را تعویض نمایند[/quote]
برداشت ها متفاوت هست ! تیتر انتخابی بنده جنبه ی مثبت دارد . لطفا از زاویه ی بهتری بنگرید . متشکرم .[/quote]

یعنی فکر می کنی شخصیت فردی و اجتماعی از مجرای دوربین ساخته می شود که من و امثال بنده با نگاه از یک زاویه دیگر آن را خوب ببینیم. شما یک لحظه فکر کن اگر جای این افراد بودید ماندن را به رفتن ترجیح می دادید یا به جای آن ....
ممکن است دیگران اشتباه نمایند ولی اگر شما ببینیدو اشتباه کنید جای سوال خواهد داشت. اگر فکر می کنید عکاسی کار خوبی است فقط عکس بگیرید و زحمات پنهان و آشکار دیگران را به هدر ندهید. التماس دعا
۹۲/۹/۱۷ ۱۸:۴۹
از این عزیزان التماس دعا داریم
۹۲/۹/۱۷ ۰۷:۲۷
[quote name="فرهنگی"]آقای امامی وقتی شما اینجا فعالیت می کنید من دیگر نمیخواهم تو صدای میانه باشم، از زمانی که شما آمدید دیگر آنلاین نمی شوم، چون من می دانم که شما هدفتان چیست! مطالبی که میگذارید اولا که متنش خیلی کم است و این ناشی از بیسوادی است پس خواهشا یا مطلب نگذارید یا اگر میگذارید خودتان یک دور بخوانید بعد مطلب را بگذارید.
اینجا صدای میانه است و اینجا یک محیط مجازی و قابل دسترس برای عموم مردم کشور است میانه را با اینجا و میانالی میشناسند بهتر است بجای فعالیت عکاسی یکمی بروید و علمتان را زیاد کنید.[/quote]

جالب بود . :-)
۹۲/۹/۱۷ ۰۶:۱۷
آقای امامی وقتی شما اینجا فعالیت می کنید من دیگر نمیخواهم تو صدای میانه باشم، از زمانی که شما آمدید دیگر آنلاین نمی شوم، چون من می دانم که شما هدفتان چیست! مطالبی که میگذارید اولا که متنش خیلی کم است و این ناشی از بیسوادی است پس خواهشا یا مطلب نگذارید یا اگر میگذارید خودتان یک دور بخوانید بعد مطلب را بگذارید.
اینجا صدای میانه است و اینجا یک محیط مجازی و قابل دسترس برای عموم مردم کشور است میانه را با اینجا و میانالی میشناسند بهتر است بجای فعالیت عکاسی یکمی بروید و علمتان را زیاد کنید.
۹۲/۹/۱۶ ۱۰:۳۷
[quote name="سینا میانه"]انتخاب عنوان مطلب بسیار نامتناسب با وجه کرامت می باشد و امیدوارم هرچه سریع تر این عنوان را تعویض نمایند[/quote]
برداشت ها متفاوت هست ! تیتر انتخابی بنده جنبه ی مثبت دارد . لطفا از زاویه ی بهتری بنگرید . متشکرم .
۹۲/۹/۱۶ ۰۹:۲۳
انتخاب عنوان مطلب بسیار نامتناسب با وجه کرامت می باشد و امیدوارم هرچه سریع تر این عنوان را تعویض نمایند

اخبار روز