کد خبر: ۲۵۷۲۷
۱۲۵۰ بازدید
۴ دیدگاه

کلنگ تخریب و احداث دبیرستان امام خمینی(ره) توسط خیر مدرسه ساز زده شد

۹۳/۵/۲۴
۱۶:۰۴

آقای محمود قزوینی خیر بزرگوار 68 ساله میانه ای مقیم تهران، کلنگ تخریب و احداث دبیرستان امام خمینی را زد
این مدرسه همان مدرسه ای است که این خیر دوران تحصیلش را در سال 44 تا 46 در آن گذرانده بود و امروز در این مراسم همکلاسی ها و مدیر وقت آن زمانش را دعوت کرده بود.
ساختمان فعلی این دبیرستان در آن سالها به همت مدیر مدرسه آقای حاج علی کریمیان و دانش آموزان ساخته شده بود که این فرد آن زمان بجای شهریسه مدرسه آنها را در ساخت مدرسه مشارکت داده بود.
قرار است این مدرسه پس از تخریب در مدت 18 ماه یک مدرسه 12 کلاسه با زیبنای 1700 مترمربع زیربنا در دو طبقه ساخته شده و خیر ساخت آزمایشگاه و سایت کامپیوتر آن را نیز بعهده گرفته است.
معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان میانه، امام جمعه و نمایندگان مجلس و نیز مدیر آموزش و پرورش میانه در سخنانی این کار را تحسین کرده و رشد و تعالی جامعه را در گرو رشد علمی و فرهنگی و توسعه آموزش برشمردند که این مهم با همکاری خیرین تسریع می شود. .
در این مراسم حیدری آزاد معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه توجه ویژه به تجهیز مدارس را در کنار مدرسه سازی بخصوص در مدارس روستایی امری مهم عنوان کرده و نبود رایانه برای واحدهای عملی درسی پایه ششم روستاییان را یکی از مشکلات آموزشی در روستا عنوان کرده خواستار ورود خیرین به این موضوع شد.
وی افزود از 92 مدرسه روستایی پایه ششم تحصیلی فقط 20 مدرسه دارای رایانه است که آن هم قدیمی و بلااستفاده است و بقیه مدارس نیز از این امکان محروم هستند.
گفتنیست خیرین در این مراسم متعهد شدند 34 دستگاه رایانه برای مدارس روستایی خریداری و اهدا کنند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۷/۲۳ ۰۰:۰۵
دبیرستان بوعلی سینا و امام خمینی به زبان میاد دوران جوانی ام به یادمون میوفته دوشیفت بودیم و درس میخوندیم زمستونا برف میومد نیم متر ، مجبور بودیم از روستای سبز به دبیرستان بیاییم صبح که درسطح شهر تاکسی نبود پیاده از ترمینال تا بوعلی سینا میرفتم جالب اینجاست که با اون مشکلات از ده تا دبیرستان میومدیدیم منتظر می ماندیم تا آقا سرایدار در را باز کنه بعد از یخ زدن ما ، آقا سرایدار در را باز میکرد میگفت برای چه اومدین مدرسه تعطیله شما قضاوت کنین ما باید چکار میکردیم
۹۳/۵/۲۸ ۰۸:۲۳
باسلام: بودجه نوسازي مدارس كجا ختم بخير ميشود كه دست به دامان اين عزيزان شده ايم: فقط بلديم عكس يادگاري وكف ودست وهورا بزنيم خدا ميداند محض ريا جهت اطلاع
۹۳/۵/۲۷ ۱۸:۳۶
باز هم قدیمی های مهربان و دلسوز میانه
۹۳/۵/۲۵ ۰۸:۱۰
ممنون از خبرتون

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز