کد خبر: ۳۸۹۹۵
۷۶۹ بازدید
۱۷ دیدگاه

حامدی در خطبه های نماز جمعه درباره فولاد گفت:

این توفیق، ماحصل یکصدایی بود / عده ای مایلند کار را انحصاری و تک نفری جلوه دهند

۹۴/۲/۴
۲۱:۴۴

حامدی در خطبه های نماز جمعه درباره فولاد گفت: این توفیق، ماحصل یکصدایی بود / عده ای مایلند کار را انحصاری و تک نفری جلوه دهند

امام جمعه میانه در خطبه های نماز جمعه موضوع فولاد را برای شهر حساس توصیف کرده، از ادامه پیگیری ها در این باره خبر داده گفت: از ابتدای کار، بر دو موضوع تولید و حفظ اشتغال تاکید و پافشاری داشتیم.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی این دو موضوع را مهم و حیاتی خوانده، افزود: به هیچ عنوان کوتاه نخواهیم آمد و کارخانه باید تولید داشته و چرخ اقتصادی آن به حرکت درآمده و تعطیل نباشد.

وی حفظ اشتغال را اینگونه تشریح کرد که حتی یک نفر از نیروهای این شرکت تعدیل نشده و به کار خود ادامه دهند.

حجت الاسلام حامدی با اشاره به اینکه همه در توفیقات به دست آمده دخیل بودند، افزود: همه یعنی حیدری آزاد فرماندار سابق که بصورت جدی وارد این موضوع شده بود، نمایندگان، شورای تامین، بنده و کارگران و اگر این کار بصورت چمعی و یکصدا انجام نمی شد پیشرفتی در این خصوص به دست نمی آمد و صدایمان به جایی نمی رسید.

وی گفت: یک عده مایلند این کار را انحصاری و تک نفری جلوه دهند درحالیکه چنین نیست و صراحتاً عرض می کنم که کار، کار جمعی است و حتی کارگران یاریمان کردند زیرا ایشان در عین اینکه در مشکل بودند، آرامش خود را حفظ و صبر و تحمل کردند و این توفیق حاصل یکصدایی مان بود و منتسب به یک نفر نیست.

حامدی گفت: از ابتدا خواسته جمع مسئولین حفظ اشتغال و تولید بود و اگر موضوع حاشیه ای مطرح باشد همگی کذب است و با وحدت مسئولین، پیگیری ها کماکان تا حل مشکل ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه جلسه ای با محوریت روند پیگیری مشکلات شرکت فولاد با شکری فرماندار جدید تشکیل شده، گفت: شکری، فرماندار جدید نیز عزم خود را جزم کرده تا همان روال پیگیری تا حصول نتیجه را ادامه دهد.

امام جمعه میانه ادامه داد: نهادهای ذیربط مسئول تامین خواسته های ما هستند و برای ما فرقی نمی کند از چه طریقی اعم از اقاله، تزریق پول به شرکت یا واگذاری به دیگری حل شود و هر کدام مسئول مربوطه خود را دارد و دغدغه شهرستان فقط حرکت چرخ تولید فولاد، اشتغال کارگران و پرداخت به موقع حقوق ایشان است.

حامدی اطلاع رسانی های ناقص را مشکل آفرین خوانده، بر نامعلوم بودن بحث اقاله اشاره کرده گفت با قطعی شدن اقاله و بازگشت فولاد به ایمیدرو، موضوعات دیکری همچون زمان آغاز به کار کارخانه، پرداخت حقوق و معوقات کارگران،  فعال شدن طرح توسعه شرکت و مشخص شدن تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی جزء اصول و دغدغه های شهرستان به شمار می رود.

وی با بیان اینکه مسئولین پایتخت مجبور به ارائه پاسخ به همصدایی مسئولین شهرستان هستند ادامه داد: پیگیری با یکصدایی ادامه خواهد داشت و اگر کسی تکروی کند نتیجه نخواهد گرفت و نتایج کنونی ماحصل حضور دو نماینده شهرستان، فرماندار، امام جمعه و اعضای شورای تامین و نماینده کارگران فولاد در تهران بود .

حجت الاسلام حامدی در پایان به لزوم ایجاد وحدت بین نمایندگان مجلس تاکید کرده از مردم خواست تا با پرهیز از دامن زدن به حواشی از شقاق و تفرقه بین دو نماینده پیشگیری کرده و سعی در ایجاد وحدت بین دو نماینده داشته باشد تا ایشان در زمان باقیمانده نمایندگیشان را صرف حل مشکل شهرستان کنند.

   گزارش و تصویر: رضا امامی    

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۲/۵ ۱۷:۴۴
ای کاش امام جمعه محترم اینطور نمی فرمودند. همه اهالی فولاد قدردان زحمات آقای حامدی و سایر مسئولین شهر هستند و هیچ تکروی صورت نگرفته است.به ایشان اطلاعات غلط می دهند.
۹۴/۲/۵ ۰۸:۳۰
امام جمعه: یک عده مایلند این کار را انحصاری و تک نفری جلوه دهند درحالیکه چنین نیست و صراحتاً عرض می کنم که کار، کار جمعی است و حتی کارگران یاریمان کردند زیرا ایشان در عین اینکه در مشکل بودند، آرامش خود را حفظ و صبر و تحمل کردند و این توفیق حاصل یکصدایی مان بود و منتسب به یک نفر نیست. تکروی ممنوع
۹۴/۲/۵ ۰۷:۵۲
واقعا اگر در حل مسایل و مشکلات شهر این نوع اتحاد و همنوایی شکل بگیرد چه ها که نمی توان کرد.
۹۴/۲/۵ ۰۷:۴۸
[quote name="احسان قره داغی"] حجت الاسلام حامدی در خطبه های نماز جمعه درباره فولاد گفت: این توفیق، ماحصل یکصدایی بود / عده ای مایلند کار را انحصاری و تک نفری جلوه دهند [/quote] احسان عزیز "یکصدایی" با "تکصدایی" متفاوت است. یک صدایی همان همصدایی و صدای واحد از چندین نفر است. بنابراین منافاتی در سخنان امام جمعه محترم نیست.
۹۴/۲/۵ ۰۰:۰۰
انصافا امام جمعه محترم سخنان خوبی جهت تنویر افکار عمومی از تریبون نمازجمعه بیان کرده اند .
۹۴/۲/۴ ۲۳:۲۷
از جناب حجه الاسلام حامدی امام جمعه دلسوز و توانی شهرمان که نقش بسزایی در حل مشکل فولاد داشتند نهایت تشکر را می نمایم
۹۴/۲/۴ ۲۳:۱۳
باید از زحمات امام جمعه محترم در ورود به مسایل معیشتی واقتصادی مردم تشکر قدردانی نمود
۹۴/۲/۴ ۲۳:۱۱
زنده باداتحاد
۹۴/۲/۴ ۲۳:۰۲
حجت الاسلام حامدی در خطبه های نماز جمعه درباره فولاد گفت: این توفیق، ماحصل یکصدایی بود / عده ای مایلند کار را انحصاری و تک نفری جلوه دهند
۹۴/۲/۴ ۲۲:۴۷
حالا نه به داره نه به باره بگذاریذ به جایی برسه بعد هرکسی بنام خودش ند بزند
۹۴/۲/۴ ۲۲:۲۷
بنده نیز به سهم خود از مواضع و حمایتهای همه جانبه امام جمعه محترم و توضیحات رسا و بر حقشان در قضیه فولاد میانه کمال تشکر و امتنان را دارم. و حق مطلب هم غیر از این نیست.و ضمنا از تلاشها و حمایتهای همه جانبه تمامی مسئولین و افراد و اقشار مختلف در این خصوص تشکر ویژه دارم. ید الله مع الجماعه - رمز بقاء و پیشرفت در وحدت است.
۹۴/۲/۴ ۲۲:۲۴
حجت الاسلام حامدی با اشاره به اینکه همه در توفیقات به دست آمده دخیل بودند،یک عده مایلند این کار را انحصاری و تک نفری جلوه دهند درحالیکه چنین نیست
۹۴/۲/۴ ۲۲:۰۹
افرین برامام جمعه منادی وحدت

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز