کد خبر: ۴۲۸۲۹
۱۸۸۹ بازدید
۶ دیدگاه

به مناسبت هفته قوه قضائیه، مزار مطهر شهدای میانه عطرافشانی شد

۱۳۹۴/۴/۴
۱۴:۱۹

به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، جمعی از روسا، قضات و مسئولین قضائی شهرستان در مزار مطهر شهدای شهرستان میانه با قرائت فاتحه، غباروبی و عطرافشانی با آرمان های شهدای بزرگوار تجدید میثاق کردند.
حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد جباری، قاضی دادگستری در این مراسم با اشاره به آیاتی از قرآن کریم مبنی بر اینکه شهدا زنده هستند و نزد پروردگار رزق و روزی دارند، گفت: انسانها در زندگی دنیوی تنها با روحیات و اخلاق نیک قادر به ایجاد وجه تمایز برای خویش هستند و داشتن خلق نیکوست که می تواند فردی را نزد مردم و خداوند محبوب کند و شهدای اسوه اخلاق و منش مناسب و ارزشمندی برای زندگی هستند.
وی یکی از دلایل حضور در مزار مطهر شهدا را تطبیق روحیات خویش با معیار خلق و خوی شهدا عنوان کرده افزود: ما باید پس از انطباق خلق و رفتارهایمان با منش شهدا، در آینده از آن روحیات و منویات بهره بگیریم.
 حجت الاسلام جباری با اشاره به اینکه درس های فراوانی از شهدا می توان گرفت، اصلی ترین آن را که لازمه زندگی فردی، اجتماعی و کاری است، روحیه جهادی عنوان نمود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۴/۵ ۱۶:۴۵
هفته قوه قضائیه را خدمت عموم کارکنان خدوم و زحمتکش مجتمع قضایی شهرستان میانه تبریک عرض می کنیم و جا دارد از جناب آقای محمودیان که از بدو حضورشان در شهرستان میانه منشا خدمات بسیاری بوده اند تشکر ویژه داشته باشیم.
۹۴/۴/۵ ۱۵:۳۱
[quote name="رضا صالحی"] جناب آقای رضا امامی با سلام ای کاش در انعکاس خبر دقت بیشتری داشته باشید. منظور شما از "جمعی از روسا" چه کسانی بودند و اینکه همه کارمندان زحمت کش و خدوم دادگستری و دادسرا که بنا بر وظیفه در این مراسم شرکت داشتند، چرا اشاره ای ننموده اید. [/quote] با سلام و احترام بنده نوشتم: " جمعی از روسا، قضات و مسئولین قضائی شهرستان " شما جزو کدام هستید؟ آیا کارکندان زحمتکش و خدوم دادگستری و دادسرا که می فرمایید جزو " مسئولین " به حساب نمی آیند؟ بهرحال اگر اشتباهی در نوشتار مطلب از سوی بنده رخ داده از حضورتان عذرخواهی کرده و مجددا هفته قوه قضائیه را خدمتتان تبریک و تهنیت عرض می کنم.
۹۴/۴/۵ ۰۳:۱۸
روح همه شان شاد روح مقصود محمودی هم شادخداوندهمه را ببخشد
۹۴/۴/۵ ۰۱:۱۶
جناب آقای رضا امامی با سلام ای کاش در انعکاس خبر دقت بیشتری داشته باشید. منظور شما از "جمعی از روسا" چه کسانی بودند و اینکه همه کارمندان زحمت کش و خدوم دادگستری و دادسرا که بنا بر وظیفه در این مراسم شرکت داشتند، چرا اشاره ای ننموده اید.
۹۴/۴/۴ ۱۸:۳۵
رعايت حقوق شهروند واحترام به همديگر يكي از بهترين ارزشهاست"
۹۴/۴/۴ ۱۷:۵۳
آقای امامی این انقلاب ثمره خون هزاران شهید و جانباز است و همه مدیون این عزیزانیم ای کاش برخی ازآقایان دستگاه قضا هم در امورات و قضاوتهایشان این عزیزان را الگوی خود قرار داده و مطابق فرمایشات رهبر معظم انقلاب حرمت خانواده های شهدا و جانباز را نگه دارندو ...!!!!!

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز