کد خبر: ۶۰۷۸۶
۷۸۹ بازدید
۴ دیدگاه

امام جمعه میانه از دو واحد تولیدی-صنعتی شهرستان بازدید کرد/ تولیدکننده میانه ای:

می توان کار را توسعه داد ولی نقدینگی نیست/تصاویر

۹۵/۴/۴
۲۳:۴۸

 

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی امام جمعه میانه از دو واحد تولیدی – صنعتی شهرستان بازدید کرده، وضعیتشان را بررسی نمود.

به گزارش فردای میانه، کارخانه تولید لوازم پلاستیکی شیرازی و خدادادی با تولید 4 هزار سبد میوه در روز با اندازه های مختلف و تولید 8 هزار سطل ماست، با 4 نفر نیروی کار در هر شیفت و مجموع 12 نفر در سه شیفت کاری که کار خود را از اوایل سال 94 آغاز کرده است و نیز کارخانه برنج کوبی با ظرفیت 4 تن در روز و با اشتغال 4 نفر، دو واحدی بود که امام جمعه میانه به بازدید از آنها پرداخت.

ناصر خدادادی، مدیر این واحدهای تولیدی-صنعتی با بیان اینکه می توان ظرفیت کارخانه را توسعه داد افزود: متاسفانه کارخانه به دلیل نبود نقدینگی در حال حاضر با یک شیفت کاری مشغول به فعالیت بوده و در حال تعطیلی است درحالیکه ما بازار تقاضای وسیعی داریم و نمی توانیم با مشکل نبود سرمایه در گردش و خرید دستگاههایی برای تجهیز هرچه بهتر کارخانه و خرید مواد اولیه  پاسخگوی بازار تقاضا باشیم.

وی در خصوص کارخانه برنج کوبی نیز گفت: اگر حمایت های کافی برای تجهیز دستگاههای این واحد وجود داشته باشد می توان صنایع تبدیلی را نیز به واحد اضافه کرد که مسلما به نفع شهرستان بوده و اشتغال زایی نیز به همراه خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین حامدی نیز با تاکید بر اهمیت حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران داخلی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، حمایت و تقویت صنایع بومی شهرستان را با توجه به وضعیت نامناسب اشتغال جوانان و اقتصاد، نیاز مبرم شهرستان میانه عنوان نموده، گفت: تمامی مسئولین شهرستان برای به حرکت درآوردن چرخ صنعت شهرستان عزم جدی داشته و خود را مکلف می دانند و برای رفع مشکل واحدهای تولیدی یقیناً از هیچ کمکی دریغ نخواهد شد.

رضا امامی-فردای میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۴/۵ ۱۲:۴۴

مسئولین باید فکری به مهاجرتهای هرساله میانه ایها به تهران کرج و...باشن روزبروز شهر عقب مانده میشه

۹۵/۴/۵ ۱۲:۳۶

بیشتر شبیه انبار بار هست تا یک تولیدی بهداشتی ومطلوب" بهتر بود ناظرین وکارشناسان هم همراهی کنند

۹۵/۴/۵ ۰۲:۰۲

بی ریا، اقای حامدی میانه دوست اند و از هر جهت به مشکلات شهرستان پی برده اند واز عقب ماندگی این شهر ناراحت اند ولی چه توان کرد مهاجرت و کسری هر ساله جمعیت شهرستان این عامل را دوچندان می کند

۹۵/۴/۴ ۲۳:۵۹

از امام جمعه تشکر میکنیم که بفکر صنعت میانه هستند همین خود توجه دنیایی تشکر هست که باید سایر مسئولان یاد بگیرند

اخبار روز