کد خبر: ۶۵۴۷۸
۱۶۱۸ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

شور محرم در زندان میانه

۱۳۹۵/۷/۱۹
۲۰:۵۰

مراسم معنوی سوگواری و عزاداری حضرت سید الشهدا و یاران باوفای آن حضرت با حضور دادستان شهرستان میانه، پرسنل و سربازان وظیفه و مددجویان با شور و حال حسینی در زندان میانه برگزار شد .
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرداخبر، حجت الاسلام والمسلمین محمود احمدی میانجی، با تاکید بر اهمیت و اثرات معنوی عزا و ماتم حسینی به بیان آیات قرآنی و روایات اهل بیت (ع) در خصوص توبه و بازگشت به مسیر صحیح در زندگی گفت: اصلاح و تربیت و بازگشت از خطا برای هر انسانی ممکن است و شرط آن آشتی با خداست

استاد حوزه و دانشگاه افزود: با ناظر بر اعمال خود قرار دادن خداوند و باور قلبی این موضوع و ایمان به اینکه پروردگار، مهر و محبتی در خور شان و بزرگی خود دارد می توان درب بازگشت سمت او را  کوفت و  با رحمت او مواجه شد.
احمدی میانجی با اشاره به مشکلات رو در روی انسان در زندگی گفت: شیطان برای گمراه نمودن انسانها، قسم خورده و سعی در به بی راهه کشیدن انسان دارد و در امان ماندن از گزند شیطان، خطا و گناه، آشتی با خداست.
حجت الاسلام احمدی میانجی، امام حسین علیه السلام و سیره زندگانی آن حضرت را وسیله و چراغ روشن در ظلمات زندگی عنوان نموده، افزود: قدر ایام محرم را بدانید و حسین (ع) را در خانه خدا شفیع قرار دهید چراکه بهترین چراغ هدایت برای دست یافتن به حجت و عنایت خداوند است.
مداحی، شاه حسین گویی، سینه زنی و توزیع نذری، از دیگر برنامه های این مراسم بود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز