کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۲/۲۵ ۱۳:۰۵
نکته جالب در این روز ، کندن سرعت گیر ها بود .
۹۱/۲/۲۵ ۱۳:۰۱
[quote name="عباس "]
دوست عزیز ربطش به اینه که ای استانداردهای جاده وامکاناته اوناست و این جاده پر از دست انداز و چاله چوله امکانات ما.اگر به تازگی به تبریز سفر کرده باشید متوجه میشوید.اقای مدیر چرا مطلب این خبر رو زیرش درج نکردین که خوانندگان متوجه موضوع شوند[/quote]
باسلام. تقصير بنده است. تيتر خبر ارسالي اين بود "اين كجا و آن كجا؟!" كه امروز ظهر بنده اولين كسي از مديريت سايت بودم كه اين مطلب را ديدم و با اصلاح!! تيتر آنرا تاييد كردم. بله در اروپا و حتي همين تهران جاده هاي مخصوصي براي دوچرخه سواري وجود دارد كه هم از خطر اصابت خودروها و كاميونها در امانند و هم استانداردهاي شيب عرضي و طولي و كيفيت را دارند.
يكي ديگر از معايب جاده هاي عمومي براي بهره بردن براي دوچرخه سواري اين است كه يك دوچرخه سوار مي تواند پشت يك كاميون با سرعت مثلاً 80 بيافتد و بدون اينكه پا بزند با فشار باد منطقه وييك در پشت كاميون حركت كند و با دوچرخه سوار بدبختي كه با سرعت 80 پا مي زند يكسان باشد. البته اميدوارم در آن روز براي نيم ساعت خودروها را متوقف كرده باشند.
۹۱/۲/۲۵ ۱۲:۴۳
[quote name="احسان مشايخي"]اين تصوير چه ربطي به تور دوچرخه سواري ميانه دارد؟ هر خواننده اي با ديدن اين خبر خيال مي كند در مورد ميانه است. بعضي مطالب ارزش كامنت هم ندارند چه برسد به مطلب مستقل. مديريت محترم سايت دقت نمايد و اينها را تاييد نكند. اين تصوير نيز يكي ديگر از همين تصاوير توردوچرخه سواري اروپاست:
[img]http://persian-star.net/1390/4/22/mo/02.jpg[/img][/quote]
دوست عزیز ربطش به اینه که ای استانداردهای جاده وامکاناته اوناست و این جاده پر از دست انداز و چاله چوله امکانات ما.اگر به تازگی به تبریز سفر کرده باشید متوجه میشوید.اقای مدیر چرا مطلب این خبر رو زیرش درج نکردین که خوانندگان متوجه موضوع شوند
۹۱/۲/۲۵ ۱۲:۴۱
همین ریز بینی اعضا در مورد مطالب هست که ما را در تایید مطالب محتاط می کند .
حالا اگر یکی هم پیدا شودوثابت کند این طبیعت میانه است ، چطور ، مگر طبیعت میانه کم از اروپا دارد ؟
۹۱/۲/۲۵ ۱۲:۳۶
اين تصوير چه ربطي به تور دوچرخه سواري ميانه دارد؟ هر خواننده اي با ديدن اين خبر خيال مي كند در مورد ميانه است. بعضي مطالب ارزش كامنت هم ندارند چه برسد به مطلب مستقل. مديريت محترم سايت دقت نمايد و اينها را تاييد نكند. اين تصوير نيز يكي ديگر از همين تصاوير توردوچرخه سواري اروپاست:
[img]http://persian-star.net/1390/4/22/mo/02.jpg[/img]

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز