کد خبر: ۵۱۳۱۷
۲۲۳۴ بازدید
۲۷ دیدگاه (۲۷ تایید شده)

درد دل به زبان خیلی ساده با نماینده محبوب آقای دکتر مددی

۱۳۹۴/۸/۳۰
۱۵:۲۷

آقای مددی از زمان برگزاری آزمون استخدامی فولاد تا کنون حدود 4 سال میگذره آن زمان خوشحالی غیر قابل وصفی داشتم چرا که از یک طرف زحماتم نتیجه داده بود و از طرفی تو یک شرکت معتبر داشتم مشغول به کار میشدم از اون روز حدود 4 سال میگذره چهار سالی که لحظه به لحظه اش پر از درد و رنج بلاتکلیفی بود تواین چهار سال تمامی فرصتهای شغلی ام از دست رفت و هیچ جای دیگه ای هم نمیتونیم داوطلب استخدام باشم (به دلیل شرط سنی) از نظر روحی هم وضعیت آشفته ای دارم نمیدانم برگزاری زود هنگام آزمون چه دلیلی داشت و نمی خواهم هم بدانم ولی میدانم تمامی زندگی من بر باد رفته ای کاش آن زمان زحمت نمی کشیدم و قبول نمیشدم لا اقل الان تکلیف زندگی ام روشن  بود ولی به قول قدیمیا در نا امیدی بسی امید است و آن امید شاید شما باشید طبق وعده تان امروز 94/08/30فازهای جدید فولاد بایدافتتاح میشد ولی نشد لااقل مرحمت کرده  بفرمایید چند سال دیگر باید زمان بسوزانیم تا فرجی حاصل شود . 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۹/۲ ۱۷:۵۴

دقیقا منم واسه این طرز تفکرات بعضی از دوستان دلم میسوزه این قضیه ربطی به مهندس نایبی نداره

۹۴/۹/۲ ۱۷:۵۲

جناب آقای سلیمانی لطفا منو هم تو گروه بیارین

۹۴/۹/۲ ۰۸:۳۷

این که امام جمعه محترم گفته اند که باید جذب شویم خیلی خوبه ولی چیزی که برای همه ما مهمه زمان جذب شدن است آیا امسال محقق می شود؟؟؟؟؟

۹۴/۹/۱ ۲۲:۱۶

او می تواند بکند ولی نمی کند!!!!!!!!!!!!!!!1

۹۴/۹/۱ ۱۹:۰۴

با سلام طبق خبر درج شده در سایت اقای مددی نماینده محترم شهرمون به آدرس زیر:

http://drmadadi.ir/news/item/632-vazer-egtesad.html

نتایج جلسه به صورت زیر بیان شده است:

1-  مقرر شد واگذاری شرکت فولاد فعلاً مسکوت بماند. 2-  پروژه فاز إحیا به اتمام رسیده و فعالیتش را آغاز کند. 3-  جذب تعدادی از نفرات پذیرفته شده در آزمون استخدامی که کلیه مراحل استخدام را طی نموده اند در فاز إحیا که در حال حاضر 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. 4-  جذب بقیه نفرات پذیرفته شده در آزمون استخدامی در فاز ذوب در سال آتی که آن هم پیشرفت فیزیکی خوبی دارد.

 

 

طبق بند 3و4 ایشان ادعا کرده اند که تعدادی از پذیرفته شده ها جذب و بقیه در فاز ذوب که با این روند 5 سال دیگر هم تکمیل نخواهد شد جذب خواهند شد. بنده خدمت امام جمعه عزیزمان گلایه کردم که این کار جفا و خیانت در حق 250 نفر است که تعدادی جذب و تعدادی باز منتظر بمانند . ایشان به شدت این قضیه را تکذیب کردند و فرمودند به هیچ عنوان در آن جلسه چنین تصمیمی گرفته نشده و تاکید بنده این بوده که 250 نفر باید جذب شوند . در همان جلسه در حضور 30-40 نفر از دوستان طی تماس تلفنی امام جمعه محترم با اقای مددی ایشان قویا این امر را تکذیب کردند و  گفتند چنین چیزی نیست تصمیمی بر جذب تعدادی از افراد نیست و در خصوص درج در سایت گفتند احتمالا اشتباهی صورت گرفته است .

۹۴/۹/۱ ۱۴:۲۴

متاسف از این هستم که هر نظری در این سایت داده می شود همه فکر می کنند بخاطر حمایت از جناب اقای مهندس نائبی می باشد

۹۴/۹/۱ ۱۳:۰۴

انشاالله مندس نایبی ایجاد خواهند کرد...!!!

۹۴/۹/۱ ۱۲:۰۲

 خوب این کارخانه ها را باید چه کسی سعی کند در منطقه ایجاد کند

۹۴/۹/۱ ۱۲:۰۰

 (( آغیلی آغیلی اوسا 1000 دنه  داشیدا گویدان چیغاردار  ))

۹۴/۹/۱ ۱۱:۵۹

وقتي كارخانه اي نيست اين دوستان كجا مشغول شوند در اخرين جلسه يك طرح ابتكاري از طرف امام جمعه و  فرماندار شهر و اقاي مددي به آقاي كرباسچيان پيشنهاد شده كه ظاهرا آقاي كرباسچيان قبول كرده تا ببينيم نتايجش چي مي شود.

من در اخبار ديدم دوستان پيش حاج اقا حامدي هم رفته بودند كاش اطلاع رساني كنند ايشان چي فرمودند؟

۹۴/۹/۱ ۱۱:۴۶

برای کم کاری اصلا توجیه های منطقی نیستند چون چهار سال برای هیچ نماینده ای فرصت کمی نیست

۹۴/۹/۱ ۱۱:۳۲

از قديم گفتن (( بير دلي بير داش سالير گويا 10 دنه آغيلي چيغادامير)) حكايت ماست!!

 

۹۴/۹/۱ ۱۱:۲۳

کم کاری نمایندگان قبلی بر هیچ کس پوشیده نیست ،هاشمی خوب بود یا نه بالاخره تمام شد و رفت و برای فرار از انتقادات نباید فرافکنی کرد الان نماینده ما آقایان مددی و حسینی هستند اینها در برابر مردم مسئول هستند چون مردم به این عزیزان رای داده اند ولی متاسفانه وضعیت شهر اصلا بهتر نشده و خوشحالی مردم اول دوره نمایندگی این دو عزیز درباره اتحاد الان تبدیل به یاس و ناامیدی شده است و بیشتر وعده ها درباره راههای ارتباطی و اشتغال و غیره عملی نشده است.

۹۴/۹/۱ ۱۱:۰۸

ایشان تنها تخریب می کنند بلکه با زدن تهمت ، افترا به متقدین سعی در منحرف کردن افکار عمومی به مسائل و مشکلات منطقه می باشند

۹۴/۹/۱ ۱۱:۰۵

با سلام خدمت جناب اقای زمانی

جناب اقای مهندس هاشمی یا امثال ایشان هر چه بودند رفتند چرا بقول خود شما جناب آقای مددی در مدت این چند سال به وظیفه خود در جبران این خسارت کاری نکرده اند ایشان می توانستند بعنوان عضو کمسیون اقتصادی مجلس با جذب و حمایت از سرمایه گذاران در بخش تولید اساسی ترین مشکل این منطقه که بیکاری می باشد حل نمایند

۹۴/۹/۱ ۱۱:۰۱

با سلام خدمت دوست عزیز

مسئله کارخانه فولاد تمام نشده جناب اقای دکتر مددی بعنوان عضو کمسیون اقتصادی مجلس می توانستند بهتر از اینها تلاش کنند ولی متاسفانه نکرده اند که دراین مورد مطالب زیادی در سایت انتشار داده شده 

۹۴/۹/۱ ۱۱:۰۱

من که خودم به حاج اصغری ومددی رای میدم چون که مددی نماینده ی پرتلاشی است وحاج اصغری نیز در دوان نمایندگی خود تلاش های زیادی را در بخش کشاورزیی کرد.

۹۴/۹/۱ ۰۹:۳۶

برخي اشخاص با عوام فريبي از آراء مردم بعنوان نماينده مجلس انتخاب و به قدرتي تا حد استاندار پايتخت يك كشور اسلامي بزرگ ميرسند، غافل از اينكه با خيانت به همين مردم، از رسيدگي به حسابها در روز جزا ابايي ندارند....

۹۴/۹/۱ ۰۹:۳۶

فقط مارمون شده تخریب اقای زمانی تو بااین کارهات تیشه به ریشه سخنان رهبری که همدلی وهم زبانیست میزنی .صدای میانه باید فیلتر بشه چون فقط فکرش تخریبه

۹۴/۹/۱ ۰۹:۳۴

یادم میاد که در آن زمان آقای مهندس حاجی اصغری شدیداًبا برگذاری آزمون فولاد مخالف بود ولی متاسفانه آقای مهندس هاشمی درمقابل آقای حاجی اصغری ایستاد اگر آن زمان گفته های مهندس حاجی اصغری اجرا می شد الان فولاد این وضعیت را نداشت وشاید وضعیتش از الان بهتر بود.

۹۴/۹/۱ ۰۸:۲۸

هاشمي با خيانتي تاريخي در حق يك نسل از اين شهرستان رفت !

يادم هست الحق آقاي حاج اصغري مخالف برگزاري آزمون بود ولي پافشاري اين آقا باعث سوختن حال و اينده نسلي از نخبه ترين جوانان اين شهر شد و آزموني برگزار شد كه من اسمش را مي گذارم آزمون شوم.

آقاي مددي  و تمامي مسئولين وظيفه دارند همه كار بكند براي جبران بخشي از خسارت وارده به نسلي از نخبه هاي شهرمان و جبران بخشي از اين خيانت تاريخي در حق يك نسل از جوانان نخبه شهرم!

۹۴/۸/۳۰ ۲۳:۵۳

آزمون در زمان نماینده قبلی انجام گرفته و سوال کردن در مورد این مورد که چرا زودهنگام انجام پذیرفته از آقای مددی منطقی نیست . ولی در مورد اینکه فولاد رو مددی پافشاری کرد و پای حرفش هم ایستاد و به لطف خدا و یاری مسئولین اقاله شد و دغدغه هزاران نفر و کل شهر حل شد هیچ شکی نیست باید قدردان زحماتش بود .در آخرین جلسه ای که با حضور آقای مددی .امام جمعه محترم و فرماندار محترم در تهران وبا مسئولین ایمیدرو بوده همه بالاتفاق با جذب 250نفر استخدامی در فاز بعدی (احیا و ..)به اجماع رسیدن و خواسته این سه مسئول عزیز هم دقیقا جذب شما (250نفر)است و از آن کوتاه نمیان .

۹۴/۸/۳۰ ۲۳:۳۳

نه،آتش بیاران معرکه که تخم نفاق می افکنند

۹۴/۸/۳۰ ۱۹:۰۱

وقتی مطرح میکنم ،وقتی سوال می کنم عاشقان آقای مددی می گویند نماینده را تخریب می کنید بفرمایید تحویل بگیرید.

۹۴/۸/۳۰ ۱۷:۵۷

تنها چیزی که آقایان بلد هستند تهمت، افترا زدن به اشخاص است آنهم فقط بخاطر منحرف کردن افکار عمومی

۹۴/۸/۳۰ ۱۷:۴۶

متاسفانه علت اصلی پیشرفت نکردن و حل نشدن مشکلات این منطقه فقط بخاطر نبودن همدلی و همزبانی بین نمایندگان و مسئولان منطقه می باشد  مناطقی بودن که از هر لحاظ حساب کنید از منطقه ما پتانسیل رشدشان کم تر بوده ولی با تلاش نمایندگان و مسئولان از این منطقه بیشتر پیشرفت کرده اند و مشکلاتشان هم حل شده همه اینها برمی گردد به خود مردم که به جای اینکه از نمایندگان و مسئولان خواسته های خود را بخواهند با تبعیت از یک عده که بخاطر منافع شخصی خود ، طرفداری از کاندیداتورها یا نمایندگان را می کنند خوب طبیعی است همچین مشکلاتی هم پیش می آید، وظیفه همه ما این است که بی تفاوت به مسائل نباشیم سعی کنیم همیشه در موقع انتقاد، انتقاد کنیم در موقع تقدیر و تشکر ، تقدیر و تشکر کنیم

۹۴/۸/۳۰ ۱۷:۴۵

آن طرفداران سینه چاک که در مطالب به نفع خودشان  میایند و تعریف و تمجید میکنند کجا هستند؟آنهایی که با آوردن رشته جدید در دانشگاه آزاد میگفتید سطح علمی شهر بالا میرود هزاران بار از نماینده خود تعریف و تمجید میکردید کجا هستند؟و خود من نظری نوشتم و فرستادم که لطفا لیست اشتغال های ایجاد شده را مثل رشته های جدید دانشگاه آزاد  در مطلب جداگانه بنویسید که به جای جواب منطقی دادن نظر بنده را حذف کردند.

جواب این جوان و هزاران جوان دیگر که بهترین زمان جوانیشان هدر میشود و بعضا به دور از خانه و خانواده خود در شهر غریب مشغول به کار هستند را چه کسی میدهد؟

بیکاری در شهر میانه با این پتانسیل های فراوان و نیروی جوان یک امر بی معنی باید باشد ولی به لطف مسئولان قبلی و فعلی یک معضل شده است.

اخبار روز