کد خبر: ۹۴۰۰۷
۷۰۰ بازدید
۳۷ دیدگاه

نماینده یا آلاینده؟ (آثار مخرب برخی از نامزدهای انتخاباتی)/ سالار پویان

۱۳۹۸/۱۲/۱۲
۱۶:۰۳

میانه- خبرگزاری مهر: با برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و فروکش کردن شور و شوق طرفداران کاندیداهای مختلف، اینک پوسترها و شعارهای انتخاباتی نامزدها بر دیوارهای سطح شهر و طرح‌های زیباسازی انجام شده توسط شهرداری میانه برجا مانده و فضای بسیار نازیبا، نامطلوب و ناپسند بصری در معابر ایجاد کرده است.

با توجه به تعیین و نصب محل‌های مخصوص تبلیغات انتخاباتی در سطح شهرها، شایسته بود نامزدها و فعالان ستادهای انتخاباتی آنان با رعایت مقررات و ضوابط انتخاباتی و پرهیز از نصب اقلام و پوسترهای تبلیغاتی خود در محل‌هایی غیر از محل‌های تعیین شده، در حفظ زیبایی بصری شهر و نیز جلوگیری از بر هم ریختگی نظم عمومی سهیم باشند.

عکاس: سالار پویان - منبع: https://www.mehrnews.com/photo/4868111

این گزارش از سطح شهر میانه تهیه شده است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱۲/۱۹ ۱۵:۳۷

بر زفان می راند یحیی بن المعاد
که ای خداوندان علم واعتقاد!

قصرهاتان هست یکسر، قیصری
خانه هاتان کسروی، نه حیدری!

جامه هاتان جمله خاتونی شده
مرکبانتان جمله قارونی شده

رویهاتان گشته ظلمانی همه
خویهاتان جمله شیطانی همه

هم عروسی های فرعونی کنید
ماتمِ گبرانِ صد لونی کنید

این همه دارید و هم زین بیش ، نیز
احمدی تان نیست آخر ، هیچ نیز

روز وشب مشغول رسم وکار وبار
نیستتان با دین احمد هیچ کار!

" مصیبت نامه ی عطار "

۹۸/۱۲/۱۵ ۰۸:۵۶

اگه عرضه اشو داشت همان اول نمیذاشت کسی عکس رو در دیوار شهر نصب کنند و جسارت بزنند

۹۸/۱۲/۱۵ ۰۸:۵۳

حمایت بکنه نکنه چیزی عاید کاندیداش نمیشد چون دیگه از اون محبوبیت خبری نیست

۹۸/۱۲/۱۴ ۱۳:۰۷

بابا جون عصبانی نشین ببخشید اینو به هیکل ومدرکش نگاه نکنید هیکلش که خب ساختارش آینه یعنی بقول گفتنی غلط انداز است والا بچه است نفهمیده کیچیدن خطا بویوکدن عطا مدرکش هم که بر همگان معلوم است دیگه !!!! چه انتظاری دارید !!!

۹۸/۱۲/۱۴ ۱۲:۵۴

جناب آقای شکری عزیز حاج آقا اسماعیلی فردی آگاه و محترم و با ایمان ، معتقد و مقید به حق الناس که حلال و حرام سرش میشه مطمئنا اقدام به پاکسازی میکنند

۹۸/۱۲/۱۴ ۱۲:۴۷

لطفا حفظ حرمت عناوینی مثل مهندس وغیره را رعایت کنید میدانید این اقا چطور چگونه و از کجا مدرک گرفته!؟؟ ایشان مهندس زیر آبی ،تخریب و بیسوادی هستند

۹۸/۱۲/۱۴ ۱۲:۴۱

حیفه اینها به سرخس بروند اینها را باید بفرستند به قرا ملک تبریز

۹۸/۱۲/۱۴ ۱۲:۳۴

انتخابات دور دوم داره. دور دوم به کسی رای بدین که اثارش رو از دیوار های شهر پاک کرده باشه! این بهترین رقابت بین صفایی و شامی هستش!

۹۸/۱۲/۱۳ ۱۸:۱۵

این آقایان و خانمهای به اصطلاح نامزد مجلس اگر ذره ای شرف و مردانگی داشته باشند، باید الآن نسبت به پاکسازی این خرابکاری های خود از سطح شهر و جاده های و تابلو ها اقدام کنند
مخصوصا عبدالهی و صفایی و حسینی و اقاخانی

۹۸/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۸

جناب پویان شهر از نظر شما فقط چهار تا دیواره که شهرداری رنگش کرده؟ اگه بقیه شهر زشت و کریه هم بودن، دیگه بودن جزو شهرداری و اموالش حساب نمیشن؟ باز اینا کاغذ چسبوندن که میشه یه کاریش کرد، یارو کل دیوار شهر رو نوشته شما چشمتون رو روش بستید و جواب قانع کنندتونم اینه که چون روی دیواری که من رنگ کردم ننوشته کاریش ندارم... هر موقع شهرداری روی کاندیدها بخاطر چسبوندن آگهی ها شکایت کرد و نتیجه گرفت اون موقع مردم هم شکایت می کنند... از سانسور هم خودداری کنید...

۹۸/۱۲/۱۳ ۱۰:۰۷

سلام

جهت استحضار دوستان عرض میکنم؛ همانگونه که در تصاویر مشاهده میشود این گزارش صرفاً از تخریب دیوارنگاره ها، زیباسازی شهری، نقاشی و رنگامیزی های سطح شهر تهیه شده که در نیم سال دوم هزینه گزافی از بیت المال و بودجه شهرداری صرف آن است (نه تخریب عموم دیوارهای منازل شخصی و سایر موارد!، چون در مواردی که پوسترهای تبلیغاتی به دیوار منازل شخصی چسبانده شده است صاحبان منازل براحتی میتوانند ازشان شکایت کنند... که درمورد دیوارنگاه ها چنین نیست و شفاف سازی لازم بود)

احتمالاً تناقضی که برخی از درج کنندگان نظرات بیان میکنند به دلیل آگاهی آن فرد(کاندید) مورد نظر از این خطا و عواقبش بوده که عمداً مرتکب آن نشده است(بخاطر ارتباط شغلی اش با این امورات و احتمال پرداخت خسارت به شهرداری!)

لذا از تک تک مخاطبان عاجزانه و صادقانه درخواست میکنم هرجا عکس هر فردی بر روی نقاشی های دیواری از قلم افتاده و گمان میکنید عمداً عکاسی نشده است، عکس تهیه کرده و در ذیل همین مطلب درج کنید.

بنده ضمن تایید از آن استقبال میکنم.

 

پیشاپیش منتظر آنلایک های طرفداران تمام کاندیدها هستم!!

۹۸/۱۲/۱۳ ۰۹:۴۳

شهردار جسارت و شجاعت برخورد نخواهد داشت مگر اینکه دادستان شخصا ورود کنه بعنوان مدعی العموم یا حداقل حمایت کنه تا این مشکل یه بار برای همیشه حل بشه درس عبرت بشن

۹۸/۱۲/۱۳ ۰۸:۴۸

شما که عکس آقای علی شامی را منتشر کردید چرا تخلف همکار عزیزتان آقای بهنام صفایی را منتشر نکردید. این هم یکی از کارهای تخریبی رقیب

۹۸/۱۲/۱۳ ۰۸:۰۶

چرا یادی از آقای مهندس بهنام صفایی معاون خدمات شهری شهرداری میانه که بیشترین تخلفات تبلیغاتی از جمله دیوار نویبسی با آن سایز بزرگ در نقاط مختلف کرده نکردید!!!!!!!!!!!!!
این است اصول خبرنگاری و اصل بیطرفی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۹۸/۱۲/۱۳ ۰۷:۵۱

بنام خدا وسلام
این افراد به مردم به شکل نردبان پیشرفت نگاه میکنن.حالا ک کارشون با ما تموم شد تا نیاز بعدی جهت صعود ، بای بای

۹۸/۱۲/۱۳ ۰۰:۲۰

سالار خان
دستت درد نکنه بیشترین آلودگی مربوط به همکار خودت بود معاونت شهردار انشالله اتفاقی از قلم افتاده
والله شهر که جای خودش داره در خارج از شهر به طبیعت هم رحم نکرده

۹۸/۱۲/۱۲ ۲۳:۰۳

به نظر بنده صفایی واقاحانی بعنوان دونامزد شاخص دربین مخربان شهری وطبیعت با تبلیغات نابهنجار دادگاهی شده وبه شهر سرخس تبعید شده وبعد از تبعید از کلیه حقوق اجتماعی خود محروم شوند

۹۸/۱۲/۱۲ ۲۲:۰۰

عکسهای آقای آقاخانی بیشترین آسیب را به دیوار مکانهای عمومی و زیبایی شهر وارد کرده و جای تاسف هم این است که آقای علیلو از ایشون حمایت قاطعانه می کرد!!!!!!!!

۹۸/۱۲/۱۲ ۲۱:۴۷

اسماعیلی واقاخانی یادت نره

۹۸/۱۲/۱۲ ۲۱:۴۲

نمایندگان فعلی از امروز تا پایان دوره نمایندگی شون حدودا ۳-۴ ماه زمان دارند.لطفا از طریق همین سایت مطالبه کنید تا گزارش عملکردشان را ارائه کنند.
برای نادیده گرفته نشدن سخنرانی هاشون،در یک لیست سخنرانی ها و دیدارها و اطلاعیه هاشون رو بنویسند.در لیست دوم تاثیر عملکردشان را امور مردم اعلام کنندیعنی ملاقاتها و سخنرانی ها و پیگیری ها چه نتایجی را بدنبال داشته است.

۹۸/۱۲/۱۲ ۲۱:۱۱

ممنون واقعا باید رعایت می کردند و لازم بود بعد از اتمام مهلت تبلیغات می بایست پاکسازی می کردند. ضمنا احد از نامزدها که اخیرا توسط شورای محترم نگهبان کنار گذاشته شد حالا هر نقل و انتقالی در پستش رخ میده در سایت های محلی منعکس میکنه تا انجاکه هنوز معلوم نیست دنبال چه موضوعی هست؟؟؟!

۹۸/۱۲/۱۲ ۲۰:۳۱

حالا ببینیم شهردار جرات داره از اسماعیلی که رفته مجلس و نماینده شده خسارت بگیره ؟

۹۸/۱۲/۱۲ ۲۰:۳۰

هزینه اینا رو کی میده؟ لطفاً اطلاع رسانی کنید ببینم خسارت رو کی پرداخت میکنه اصلا کسی خسارت میده یا ما مردم بیچاره باید عوارض بدیم برای ترمیم این نقاشی ها ؟

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۹:۳۸

با تشکر
بنظرم شهردار و دادستان محترم بعنوان مراجع ذی ربط و مدعی‌ العموم اعلام جرم کنن علیه‌ تک‌تکشون

اون پل بتنی رو تازه ۳ ماهه رنگ شده بود اینهمه هزینه شده از بیت‌ المال براش واقعا یکی نیست گوش اینا رو بگیره؟؟؟

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۹:۲۶

آفرین خوب ذات اینا رو نشون دادین 👍 واقعا چه آدمهایی میخوان برن مجلس

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۸:۲۷

خدا به اینها لعنت کند چطور میخوان قانون گذار باشن به کل شهر ... کرده اند

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۸:۲۵

ولی دریغ از یک تصویر از آلایندگی همکار شهرداریش! که بیشترین وماندگارترین آلایندگی را او داشته ودارد.
نوشتار رنگ روغنی روی صخره ها، دیوارورودی تونلها، تابلوهای راهنمائی ورانندگی ، دیوارهای مردم و ادارات و ... .که ناسلامتی خودش مسئول یک واحد پاکسازی شهر هم بود!!!!!

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۶:۵۳

جناب آقای سالار اقاخانی بنده وخانواده اینجانب و همسایگان چه گناهی کردیم که هر روزمان را باید باعکسهای جنابعالی که به تعداد فراوان بر سر کوچه وخیابان زده اید شروع کنیم جناب آقای بهنام صفایی شما با تخریب طبیعت و تاریخ شهرم با چسباندن عکسهای خود ونوشتن اسمت برروی پلهای تاریخی شهرم که چند روز پیش عکسش را از منطقه قافلانتی فرستاده بودم ضربه حیثیتی وغیر قابل جبران به عشق من زادگاهم دزدید هرگز شمارا نمیبخشیم

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۶:۲۱

مسئولین شهر باید این افراد را ملزم به پاکسازی و حتی پرداخت جریمه های کلان نمایند و جریمه های اخذ شده را صرف زیبایی شهر نمایند.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز