کد خبر: ۱۵۲۳۳
۱۳۹۹ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

مرگ 5 نفر در سه حادثه مرگبار پایتخت / سقوط سبد بالابر بر روی کودک 12 ساله

۱۳۹۲/۷/۱۲
۱۴:۵۹
 
 
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: در سه حادثه 24 ساعت گذشته پایتخت 5 نفر از شهروندان جان خود را از دست داند.

جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره نخستين حادثه گفت: ساعت 17:49 دیروز سقوط بالابر ساختمانی در خیابان زمزم به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد. بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 28 خود را به محل حادثه رساندند.

وی افزود: در بررسی ها مشخص شد کارگران در یک ساختمان 4 طبقه در حال ساخت در حال حمل سنگ با بالابر بودند که ناگهان سبد بالابر به پایین سقوط کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: پسر بچه 12 ساله ای در محل حادثه در حال بازی بود که سبد بالابر بر روی او سقوط کرد. آتش نشانان بلافاصله سبد را جابجا کرده و کودک 12 ساله را تحویل اورژانس دادند که مشخص شد به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده است. ساعت 18:16 این عملیات به پایان رسید.

مرگ سه سرنشین پژو

ملکی درباره دومین حادثه گفت: ساعت 19:57 برخورد دو خودرو در جاده سولقان به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد که آتش نشانان ایستگاه 74 و گروه نجات 3 راهی محل حادثه شدند.

وی خاطرنشان کرد: یک دستگاه پژو 405 با سه سرنشین هنگام حرکت در این مسیر منحرف شده و به شدت با یک بونکر سیمان برخورد کرده بود به طوری که پژو به طور کامل زیر بونکر گیر کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: آتش نشانان با برش قطعات پژو سه سرنشین را خارج کرده که مشخص شد سه مرد 25 تا 35 ساله بر اثر شدت حادثه جان خود را از دست دادند. ساعت 22 این عملیات به پایان رسید.

سقوط مرگبار در چاه

ملکی با اشاره به سقوط مرگبار کارگری به داخل چاه اظهار داشت: ساعت 9:27 صبح امروز حادثه سقوط کارگری به داخل چاه در خیابان مولوی به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد که آتش نشانان دو ایستگاه راهی محل شدند.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد در زیرزمین یک مغازه نان فانتزی کارگر 50 ساله ای در حال لایروبی بود که دهانه چاه به یکباره تخریب شده و مرد میانسال به داخل چاه به عمق 9 متر سقوط کرده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: آتش نشانان کارگر 50 ساله را از داخل آب و رسوبات خارج کرده که امدادگران اورژانس مردگ او را تایید کردند. عملیات آتش نشانان ساعت 10:30 به پایان رسید .

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۷/۱۳ ۱۲:۰۳
تصویر مربوط به چپ شدن تریلر بر روی خودرو آزرا ماشین عروس می باشد که در آن حادثه داماد فوت کرده است. داماد از بستگان همکار ما بوده و این اتفاق در بزرگراه بابایی رخ داده است.

اخبار روز