کد خبر: ۳۰۶۸۷
۲۱۵۷ بازدید
۱۴ دیدگاه

سرهنگ خشتگر :

دستگیری سرکردگان اراذل و اوباش شهرستان میانه بعد از ۱۵ ماه

۹۳/۹/۱۱
۱۰:۱۶

 

سرهنگ محمد خشتگر عصر دوشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر از دستگیری پنج نفر از این اراذل و اوباش در میانه خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح امنیت اجتماعی  از اوایل سال و با توجه به شکایات متعدد مردمی رسیده به نیروی انتظامی مبنی بر آزار و مزاحمت و ایجاد رعب وحشت و قمه کشی در قهو خانه های سطح شهر توسط گروهی از اراذل و اوباش اقدام به شناسایی و دستگیری این افراد کردیم.

وی ادامه داد: این اراذلان و اوباش به سرکردگی فردی ۲۷ ساله به نام پ ح معروف به پیمان موش  اقدام به آزار و اذیت مردم می کردند که موضوع دستگیری آنها در دستور کار پلیس اطاعات و امنیت شهرستان قرار گرفت و پس از بررسی های لازم مخفیگاه آنها شناسایی شد.

خشتگر با بیان اینکه با دستور دادستان دستگیری آنها در دستور کار قرار گرفت و در یک عملیات شبانه مخفیگاه آنها در محاصره پلیس قرار گرفت، ادامه داد: در این هنگام اراذل و اوباش که خود را در محاصره پلیس دیدند، سرکرده آنها اقدام به تهدید خود زنی با قمه کرد و با پلیس درگیر شد که در حین فرار پس از رعایت اصول تیر اندازی و دادن اخطارهای لازم از طرف پلیس فرد مذکور مورد اصابت گلوله از ناحیه پا قرار گرفت.

وی ابراز داشت: در این عملیات هر پنج نفر دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند و فرد مضروب نیز به بیمارستان انتقال یافت.

خشتگر همچنین از دستگیری باند سرقت از منازل که در شهرهای مختلف اقدام به سرقت پول و طلا کرده بودند خبرداد و گفت: از سارقین نیم کیلو طلا، یک عدد لپ تاب و تعدادی گوشی و ساعت گران قیمت و تعداد دو دستگاه خوردو که از پول اشیای مسروقه خریداری شده بود کشف شد.

وی افزود: دو نفر از دستگیر شده ها زن و سه نفر مرد هستند که یکی از آنها اهل شیراز و سه نفر تهران و یک نفر اهل میانه است که این افراد به مراجع قضایی تحویل داده شد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۹/۱۲ ۰۰:۲۱
خسته نباشی دلاور فداکاری شماها ستودنی است
۹۳/۹/۱۱ ۲۲:۰۲
جناب سرهنگ خسته نباشی. آیا فکری به حال کفتربازها که مزاحم نوامیس مردم هستند کردید؟
۹۳/۹/۱۱ ۲۱:۵۶
درود وخسته نباشید به شما زحمتکشان جامعه که واقعا اسایش وامنیتمان را مدیون شما هستیم وانشااله که درتمام زمینه ها کوشاوفعال باشید به امید خداوند منان
۹۳/۹/۱۱ ۱۷:۰۵
دستتان درد نکند
۹۳/۹/۱۱ ۱۶:۲۷
سرهنگ خسته نباشید و خدا قوت پرسنل نیروی انتظامی.
۹۳/۹/۱۱ ۱۶:۱۷
خدا قوت دلاور
۹۳/۹/۱۱ ۱۵:۳۰
اسم یکی از این افراد را شنیده بودم که متاسفانه راه خلاف را در پیش گرفته بود و با توجه به سن کمی که داشت می توانست فرد خطرناکی برای فردای جامعه باشد .
۹۳/۹/۱۱ ۱۴:۱۵
اوبایل غیربومی وفقط یکی اهل میانه!شهرپرشده ازخودروهای پلاک غیربومی ازسراسرایران!توشهرازتمام لحجه هامیشودشنیدلری گیلکی،بندری،وغیره!اقایان خانمای همشهری بسه دیگه شرمکنیددیگه،اینقدرباوصلتکردن وفامیلشدن باغیربومیاپای اوناروبشهرمان بازنکنید!ان غیربومی یاخودش یایکی ازصدهادوستورفیقوفامیلش باکشف اینمحیط بکربراجرایم اینده شماونسل بعدتانرابخطرمیندازه!افسوس درآینده سودی ندارد!ساده لوحی واعتمادزیادبه غریبه هاهم حدیدارد!اخرشهریکه40ساله هیچ امکانات شهری وتولیدی مهم بنانشده!چدلیلی دازددوبرابرجمعیتش غیربومی بهش کوچکنن!!مگراینجاکیشه!دستایی توکاره تاشهرپاکمانوبگندبکشن!
۹۳/۹/۱۱ ۱۲:۰۹
سرهنگ خسته نباشید درود به شما و زحمتکشان صدیق نیروی انتظامی
۹۳/۹/۱۱ ۱۱:۵۷
درود به شرف همه ی مردان زحمتکش امنیتی و انتظامی شهرستان میانه
۹۳/۹/۱۱ ۱۱:۲۰
دستتان درد نکند
۹۳/۹/۱۱ ۱۰:۲۹
به عوامل نیروهای امنیتی و انتظامی تبریک گفته و آرزوی توفیق از خداوند منان دارم.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز