کد خبر: ۸۱۴۵
۱۰۷۰ بازدید
۳ دیدگاه

اجرای صحیح سند تحول بنیادین، زمینه ساز تحولی شگرف در نظام آموزشی

۹۱/۱۱/۲
۲۲:۰۵

خبرگزاری مهر: وزیر آموزش و پرورش گفت: با اجرای صحیح سند تحول بنیادین آموزش و پرورش شاهد تحولی شگرف در نظام آموزش کشور خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا حاجی بابایی ظهر دوشنبه در نشست با فرهنگیان میانه در این شهرستان اظهار داشت: اجرای صحیح سند تحول بنیادین که از بزرگترین فعالیت های آموزش و پرورش در چند سال اخیر است سبب خواهد شد امر آموزش و پرورش در جایگاه حقیقی خود قرار گیرد.

وی ادامه داد: همه مسئولان باید در اجرای چنین طرح بزرگی همکاری کنند تا شاهد رواج اثرات آن در آموزش و پرورش و در جامعه باشیم.

حاجی بابایی با اشاره به انتقاد برخی ها نسبت به این طرح اظهار داشت: سند تحول بنیادین با در نظر گرفتن مبانی اسلامی و تحت نظارت رهبر معظم انقلاب تدوین شده و با اجرای صحیح آن شاهد نکات مثبت این طرح خواهیم بود.

وی افزود: این سند سبب خواهد شد جایگاه فرهنگیان و دبیران در جای مناسب خود قرار گرفته و تحول اساسی در زمینه های مختلف آموزشی صورت گیرد.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: همچنین هوشمندسازی مدارس از جمله بزرگترین طرح های آموزش و پرورش است که البته در این راه با کمبود اعتبارات بسیاری مواجه هستیم.

حمیدرضا حاجی بابایی بعد از ظهر امروز در همایش بین المللی نیمکت های سوخته که به مناسبت بیست و ششمین سالگرد شهادت شهدای دانش آموز مدارس زینبیه و ثارالله میانه برگزار می شود، شرکت می کند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۱/۳ ۰۴:۵۸
تا وقتی که خود نماینده در مورد مسئله ای نخواد اظهار نظر خودشو بگه یا موضع گیری مشخص داشته باشه.دفتر نماینده یا روابط عمومی ان نمی تونه خودسرانه در مورد چیزی حرفی بزنه
[quote name="شهروند"]خبرهای مربوط به سخنرانی وزیر آموزش و پرورش تو تمام سایت ها هست و میشه دید کاش حامد یزدانی به وظیفه خودش به عنوان مسئول روابط عمومی حاجی مددی در صدای میانه عمل کرده و شفاف سازی کنند.[/quote]
.
۹۱/۱۱/۲ ۱۷:۳۱
خبرهای مربوط به سخنرانی وزیر آموزش و پرورش تو تمام سایت ها هست و میشه دید کاش حامد یزدانی به وظیفه خودش به عنوان مسئول روابط عمومی حاجی مددی در صدای میانه عمل کرده و شفاف سازی کنند.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز