کد خبر: ۹۸۰۲
۷۸۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

هر سه کاندیدای ائتلاف پیشرفت در انتخابات ثبت نام می کنند

۱۳۹۲/۱/۲۸
۱۴:۰۲
رئیس ستاد ائتلاف پیشرفت با اشاره به اینکه هر سه کاندیدای این ائتلاف در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می کنند، گفت: ثبت نام آنان هیچ خدشه ای برای معرفی فرد واحد وارد نخواهد کرد.

حسین مظفر رئیس ستاد ائتلاف پیشرفت در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به آخرین تصمیم گیری های این ائتلاف، گفت: برای آخرین تصمیم گیری شورای ائتلاف همه اعضای ائتلاف برای پیشرفت در ثبت نام ریاست جمهوری شرکت خواهند کرد و هر سه نفر ثبت نام خواهند نمود. ثبت نام آنان هیچ خدشه ای بر میثاق اولیه آنان بر معرفی فرد واحد وارد نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه، مخالفان شیطنت نکنند، تصریح کرد: پیش داوری های غلط بر اساس فرضیات ذهنی، مخالفان را دچار توهم اختلاف نسازد. ائتلاف پیشرفت با حضور 3 نفر از فرزانگان مورد اعتماد جامعه با نماد فرهنگ، سیاست  و مدیریت، شکوه اقتدار ائتلاف را در آخرین لحظات تصمیم گیری بر معرفی فرد واحد به نمایش خواهد گذاشت.

مظفر با بیان اینکه، حضور این 3 نفر سهم مهمی در خلق حماسه سیاسی در زمان انتخابات و خلق حماسه اقتصادی پس از انتخابات ایفا خواهند کرد، اظهار داشت: ثبت نام هر سه اعضای ائتلاف بهره گیری از فرصت ها برای تصمیم گیری حکیمانه بر اساس شرایط محیطی است و این تصمیم مورد اجماع قاطع هر 3 عضو است هر روز که از تعامل و همکاری آنان می گذرد امیدواری بر استواری میثاق ائتلاف قویتر از قبل می شود.

وی گفت: همکاری اعضای ائتلاف با فرد منتخب با کوله باری پر از تجربه، مدیریت، کارآمدی و با سیاست های اخلاقی، عقلانی، اعتدالی در تدوین برنامه ها و انتخاب همکاران و تیم خدمتگزار ملت دریچه ای نوبد بخش را بر روی مردم عزیز ایران اسلامی خواهد گشود.

رئیس ستاد ائتلاف پیشرفت در پایان افزود: این ائتلاف اطمینان خاطر و آرامش را برای رهبر فرزانه و ارواح مقدس امام و شهیدان عزیز و رفاه و آسایش و امنیت را برای ملت بزرگ ایران رقم خواهد زد.

محمد باقر قالیباف ، غلامعلی حداد عادل و علیاکبر ولایتی سه کاندیدای ائتلاف پیشرفت هستند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز