کد خبر: ۹۸۲۷
۹۸۸ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

طلایی :

ائتلاف پیشرفت ائتلاف اعتقادی و اخلاقی است

۱۳۹۲/۱/۲۸
۲۱:۳۱

 

 

عضو شورای شهر فعلی تهران، با بیان اینکه ائتلاف پیشرفت قبل از آنکه یک ائتلاف سیاسی باشد یک ائتلاف اعتقادی و اخلاقی است، گفت: تشکیل این ائتلاف یک آرامشی به فضای ملتهب سیاسی کشور داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مستقر در فرمانداری تهران، مرتضی طلایی در حاشیه ثبت نامش برای شرکت در چهارمین دوره شورای شهر تهران در پاسخ به این سئوال که نامتان در لیست اصولگرایان است یا اصلاح طلبان، گفت: همیشه در لیست اصولگرایان بوده ام و کماکان در لیست مجموعه اصولگرایان خواهم بود و اگر من را لایق بدانند در لیست آنان قرار می گیرم.

وی همچنین در مورد جدایی انتخابات ری از تهران، گفت: این طرح دوباره روز گذشته در مجلس تصویب شد و امروز نیز شورای نگهبان آن را بررسی می کند وهر نتیجه ای که باشد ما تابع قانون هستیم اما از لحاظ کارشناسی کماکان اعتقاد داریم جدایی ری از تهران جز ضرر برای مردم و شهر نتیجه دیگری نخواهد داشت.

طلایی افزود: اگر منطق در کار باشد نباید انتخابات ری جدای از تهران باشد.

وی همچنین در پاسخ به سئوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه آیا حاضرید در شورای شهر ری ثبت نام کنید، گفت: ری قبله تهران است و مردم بسیار متدین و مشارکت جو دارند و از تهران جدا نیست بنابراین برایم علی السویه است و فرقی ندارد در شورای شهر تهران باشم یا ری.

طلایی همچنین در مورد برگزاری همزمان انتخابات ریاست جمهوری با شورای شهر، گفت: ادغام این دو انتخابات کار درستی نبود و به نظر من باید انتخابات شوراها با خبرگان ادغام می شد. چرا که انتخابات شوراها تحت الشعاع انتخابات ریاست جمهوری قرار گرفته است لذا برای این موضوع باید بعد از برگزاری انتخابات کار کارشناسی شود اما در نهایت تابع قانون هستیم.

وی همچنین در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه نظرتان در مورد ائتلاف پیشرفت که برای انتخابات ریاست جمهوری تشکیل شده است، گفت: این ائتلاف قبل از آنکه سیاسی باشد یک ائتلاف اعتقادی و اخلاقی است.

طلایی افزود: در کنار هم قرار گرفتن 3 چهره ای که سابقه آنان نشان دهنده این است که از وفاداران و خدمتگزاران به انقلاب اسلامی هستند یک آرامش به فضای سیاسی کشور داده است و یک نقطه امید در میان اصولگرایان و انقلابیون بوجود آورده است که هنوز هستند کسانی که دغدغه شان انقلاب، نظام و کشور باشد.

وی در مورد خروجی این ائتلاف گفت: نتیجه این ائتلاف هر چه باشد به نفع کشور است اما جدای از نتیجه کار این ائتلاف بسیار ارزشمند بود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۱/۲۹ ۰۸:۴۰
جناب طلایی.چشم یسته باز غیب گفتی؟کمی صبر کن تا چهره ی آرامش ملهم از این ائتلاف میمون را ببینی.یکماه فقط.

اخبار روز