کد خبر: ۱۰۱۱۱
۸۵۲ بازدید
۲ دیدگاه

موسسه کوثر مقصر اصلی سقوط ماشین سازی

۹۲/۲/۶
۱۶:۴۷

 

 

 

 

نصرنیوز: سخنگوی باشگاه ماشین سازی تبریز با بیان اینکه هرچه سریعتر باید تکلیف این باشگاه مشخص شود، گفت: مسئولان موسسه مالی کوثر بدانند که تا ریال آخر هزینه های باشگاه ماشین سازی را از آنها وصول خواهیم کرد.

هیچ عنوانی انتخاب نشده
هیچ عنوانی انتخاب نشده

به گزارش نصرنیوز، احد اصغرنژاد با اشاره به اینکه مقصر اصلی سقوط تیم فوتبال ماشین سازی تبریز به لیگ دسته موسسه مالی کوثر بوده، اظهار داشت: آقایان منادی و سعیدی نمایندگان محترم تبریز در مجلس شورای اسلامی پیش از این اعلام کرده بودند که در حق ماشین سازی ظلم شده است و اکنون من از نمایندگان تبریز می خواهم تا با تحت فشار قرار دادن موسسه کوثر راهی برای حل مشکلات ماشین سازی پیدا کنند.
وی افزود: به هر حال موسسه کوثر باید تکلیف خود و ما را مشخص کند و اگر نمی خواهند حمایت و تیمداری کنند صراحتا و بصورت رسمی اعلام کنند.
اصغر نژاد به بدهی های باشگاه ماشین سازی تبریز در فصل 92-91 لیگ دسته اول اشاره کرد و گفت: علاوه بر موضوع تعیین تکلیف، موسسه کوثر باید مبالغی که در طول فصل جاری از طرف مدیرعامل وقت باشگاه هزینه شده است را پرداخت نماید.
وی عنوان کرد: از مسئولان استان بخصوص استاندار، رئیس هیئت فوتبال و مدیرکل ورزش و جوانان می خواهیم هرچه سریعتر تکلیف تیم ماشین سازی تبریز را مشخص کنند.
سخنگوی باشگاه ماشین سازی همچنین گفت: مسئولان موسسه کوثر باید بدانند که ما از طریق مراجع قانونی تا ریال آخر هزینه های باشگاه را از آنها وصول خواهیم کرد.
وی در پایان با تکذیب نامزدی خود در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تبریز گفت: تمام تلاش من این است که حق و حقوق قدیمی ترین تیم فوتبال آذربایجان پایمال نشود و قصدی برای عضویت در شورای شهر ندارم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز