کد خبر: ۱۰۱۱۲
۲۵۱۵ بازدید
۰ دیدگاه

اجناس بانه گران شد...!

۹۲/۲/۶
۱۶:۴۸
نصر نیوز: فرمانده هنگ مرزي بانه گفت: هموطنان بدانند که اجناس بانه از داخل کشور ايران تامين مي‌شود و از لحاظ قيمت فرق چنداني با ساير نقاط کشور ندارد.

به گزارش نصر نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ طهماسب مرادي در تشريح خبر فوق اظهار داشت: در بين هموطنان ايراني اين طور مرسوم شده که منطقه بانه داراي جنس‌هاي ارزان و مورد قبول خانواده‌ هاي ايراني است.
فرمانده هنگ مرزي بانه در ادامه اظهار داشت: مرزداران با انسداد مرزها و تشديد اقدامات در راستاي مبارزه با کالاي قاچاق از ورود کالاي خارجي غير قانوني به شدت جلوگيري مي‌کنند.
اين مقام مسئول مرزباني گفت: در اين راستا مرزداران اين هنگ توانستند ضمينه بسيار مناسبي را براي توليد کنندگان داخلي به ويژه توليد کنندگان وسايل برقي به وجود آورند.
وي افزود: همچنين به طور کاملا واضح در سال 92 به چشم مي‌خورد که اجناس پاساژهاي بانه را اجناس ايراني تشکيل مي‌دهد و اکثريت اين دسته از کالاها نيز از اربيل و آذربايجان شرقي وارد بانه مي‌شود.
سرهنگ طهماسب مرادي در پايان خاطرنشان کرد: با اين وجود هموطنان بدانند که ديگر اجناس بانه با قيمت‌هاي شهر خودشان چندان فرقي ندارد و مرزداران هموطنان را براي استفاده از آب و هوا و مناطق سرسبز به بانه دعوت مي‌کنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز