کد خبر: ۱۰۱۱۲
۲۵۷۹ بازدید
۰ دیدگاه

اجناس بانه گران شد...!

۹۲/۲/۶
۱۶:۴۸
نصر نیوز: فرمانده هنگ مرزي بانه گفت: هموطنان بدانند که اجناس بانه از داخل کشور ايران تامين مي‌شود و از لحاظ قيمت فرق چنداني با ساير نقاط کشور ندارد.

به گزارش نصر نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ طهماسب مرادي در تشريح خبر فوق اظهار داشت: در بين هموطنان ايراني اين طور مرسوم شده که منطقه بانه داراي جنس‌هاي ارزان و مورد قبول خانواده‌ هاي ايراني است.
فرمانده هنگ مرزي بانه در ادامه اظهار داشت: مرزداران با انسداد مرزها و تشديد اقدامات در راستاي مبارزه با کالاي قاچاق از ورود کالاي خارجي غير قانوني به شدت جلوگيري مي‌کنند.
اين مقام مسئول مرزباني گفت: در اين راستا مرزداران اين هنگ توانستند ضمينه بسيار مناسبي را براي توليد کنندگان داخلي به ويژه توليد کنندگان وسايل برقي به وجود آورند.
وي افزود: همچنين به طور کاملا واضح در سال 92 به چشم مي‌خورد که اجناس پاساژهاي بانه را اجناس ايراني تشکيل مي‌دهد و اکثريت اين دسته از کالاها نيز از اربيل و آذربايجان شرقي وارد بانه مي‌شود.
سرهنگ طهماسب مرادي در پايان خاطرنشان کرد: با اين وجود هموطنان بدانند که ديگر اجناس بانه با قيمت‌هاي شهر خودشان چندان فرقي ندارد و مرزداران هموطنان را براي استفاده از آب و هوا و مناطق سرسبز به بانه دعوت مي‌کنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز