کد خبر: ۱۰۵۴۳۴
۱۹۵ بازدید
۰ دیدگاه

شهادت دو محیط بان در زنجان +تصویر

۱۴۰۰/۱/۱۷
۱۰:۱۸

◾شهادت دو محیطبان در زنجان

⬛متأسفانه شب گذشته بر اثر تعقیب و گریز بین افراد ناشناس و محیطبانان که در تعقیب یک خودروی نیسان در منطقه‌ی حفاظت شده‌ی فیله خاصه استان زنجان بودند، دو نفر از محیط بانان ایثارگر به نام ‌های مهدی مجلل و میکاییل هاشمی، بر اثر اصابت گلوله سلاح جنگی، به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

◾یک نفر از ضاربین دستگیر شده و تلاش برای دستگیری فرد دوم ادامه دارد..

اخبار تکمیلی به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

**********************

به گزارش میزان، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی از دستور فوری برای پیگیری شهادت ۲ محیط بان با سلاح جنگی در زنجان خبر داد و گفت: بنا بر گزارش ضابطین، دو محیط بان ساعی منطقه حفاظت شده قره بوطه زنجان در حین انجام وظیفه توسط افراد ناشناس به ضرب گلوله به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه بلافاصله پس از اطلاع از موضوع دستورات لازم صادر و بازپرس ویژه قتل به محل اعزام شد، بیان داشت: همچنین با فوریت ستاد جرایم خاص تشکیل و دستورات لازم توسط دادسرای زنجان به ضابطین ابلاغ و یکی از معاونین دادستان زنجان به عنوان مسئول مستقیم برای پیگیری و شناسایی و دستگیری مرتکبین تعیین شد.

صادقی نیارکی افزود: اینجانب ضمن تسلیت به خانواده این دو محیط بان و جامعه محیط بانان اطمینان می دهم مرتکبین امر در اسرع وقت شناسایی، دستگیر و برابر قانون مجازات خواهند شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز