کد خبر: ۱۰۶۴۱۷
۳۸ بازدید
۰ دیدگاه

انصراف ماشین سازی از لیگ برتر یک تصمیم احساسی ، فوتبالی یا شوی انتخاباتی ؟؟؟

۱۴۰۰/۲/۱۴
۱۰:۴۷

 

در آستانه هر انتخاباتی در ایران ، قهرمان سازی از افراد ، یک تاکتیک شایع و مرسوم است که عموما هم منتج به نتیجه می شود ، یک بحران و معظلی ایجاد می شود و گزینه مورد نظر به عنوان یک منجی وارد عمل شده آن بحران را حل می کند و عموم مردم برایش کف و هورا می زنند و بقیه ماجرا.

از دیروز که خبر استعفا و منحل شدن باشگاه ریشه دار ماشین سازی را در فضای مجازی دیدم ، بی گمان ذهنم به این سو سوق داده شد که نکند این هم یکی از همین شوهای انتخاباتی باشد ؟؟ چون هر کس که اندکی با فضای فوتبال ایران آشنا باشد خواهد فهمید که این کار عملی نخواهد شد و به واسطه مدیریت ریش سفیدی و ... انشاء الله دوباره ماشین سازی ، لیگ را ادامه خواهد داد.

بسیاری این تصمیم را احساسی خواندند و اندکی هم قبول کردند که آری مشکلات مانع ادامه حضور این تیم برای شرکت در لیگ برتر شده است ، اما هر چه قدر که حساب می کنیم و با توجه به سوابق قبلی ، باورش سخت است که عده ای به دنبال اهداف شخصی از این قضیه نباشند.در هر حال چه خواسته و چه ناخواسته ، یک فضا و فرصت خوبی برای چهره ها و کاندیداهای مطرح شورای شهر فراهم شده است تا به سان یک منجی از راه برسند و از رقبا پیشی بگیرند.

تیم های آذربایجانی ، در قلب این مردم هک شده اند که با هیچ ترفتدی نمی توان آنها را از قلب مردم پاک کرد و مطمئن هستیم که به پشتوانه همین هواداران و محبوبیت مردمی ، کسی جرأت چنین کاری نخواهد کرد که حکم به انحلال یک باشگاه ریشه دار و مردمی بدهد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز