کد خبر: ۱۰۷۶۴۱
۸۹ بازدید
۰ دیدگاه

زیباکلام به روحانی:

چقدر التماس‌ کردم حرف بزنید

۱۴۰۰/۳/۲۰
۱۷:۳۰

زیباکلام؛ فعال سیاسی به سخنان روحانی در انتقاد از مواضع کاندیداهای ریاست جمهوری واکنش نشان داد.

در همین رابطه لینک زیر را بخوانید:

کنایه سنگین روحانی به مناظره‌های انتخاباتی

 

واکنش زیباکلام به گلایه‌های اخیر روحانی

سرنوشت پشت کردن به ملت بهتر از این نمی‌شود

اصلاحات نیوز متن یادداشت صادق زیباکلام، فعال اصلاح‌طلب خطاب به روحانی را بدین شرح منتشر کرد:

جناب آقای روحانی‌ بزرگوار،

عصبانی شدنتان از رفتارِ غیرمنصفانه و عوامفریبانه برخی از نامزدهای انتخاباتی را درک میکنم. اتفاقاً مردم هم نیک میدانند که مسئولیت این آقایان در باتلاقی که امروز کشور در آن فرو رفته، اگر بیشتر از جنابعالی نباشند یقینا کمتر هم نیست. و اِی بسا این رفتار فرصت طلبانه، شانه خالی کردن از زیرِ بارِ مسئولیت مصیبت‌هایی که در این ۴۲ سال بر سر کشور آورده اند و ریختن بارِ همه تقصیرات بر گردن شما و بی اطلاع دانستن مردم باعث ریزش رای شان هم بشود.که با مردم اینگونه برخورد میکنند و آنان را اینقدر نا اگاه تصور میکنند.

اما جناب روحانی بزرگوار، ‏چقدر در این چهار سال بشما التماس کردم که چرا با مردم حرف نمی زنید و چرا واقعیتها را با مردم در میان نمیگذارید؟ چقدر خدمتتان معروض داشتم که اگر گامی در جهت تغییر نمی شود برداشت، این را دست کم با آن ۲۴میلیون در میان بگذارید.آن ۲۴ میلیون با کلی امید و آرزو و انتظار بهبود شرایط کشور و زندگی شان بپای "صندوق رای شیکسته پیکسته وزارت کشور" رفته بودند.

اما جنابعالی بجز سکوت، و سکوت، و باز هم سکوت و تائید سیاستهایی که کشور را امروز در این باتلاق گرفتار کرده، کار دیگری نکردید.آن ۲۴ میلیون رای را بامید قدرانی نظام به ثمن بخس فروختید.

و حالا امروز بجای آن قدردانی که انتظارش را داشتید، نامزدهای نظام خود را در هیبت فرشته نجات و ناجی ملت درآورده و ردای اهریمن و عامل همه تباهی ها را بتن جنابعالی کرده اند.

دلم نمیاید به افتاده لگد بزنم، اما سرنوشت پشت کردن به ملت بهتر از این نمیشود.

این جهان کوهست و فعل ما ندا

سوی ما آید نداها را صدا

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز