کد خبر: ۱۰۷۶۴۶
۶۹ بازدید
۰ دیدگاه

چرا دیگر نمی‌توان «شب‌های برره» را ساخت؟

۱۴۰۰/۳/۲۱
۰۰:۵۴

خبرآنلاین: سامان صفاری بازیگر سریال «روزهای آبی» با کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی، درباره دلایل اصلی کاهش ساخت سریال طنز صحبت کرد.

صفاری با ابراز ناراحتی درباره کاهش سریال کمدی گفت: «ما درگذشته سریال‌های طنز فوق‌العاده‌ای مانند «متهم گریخت» داشتیم. اما مشکلی که حالا وجود دارد، این است که هزینه‌ها بالارفته است اما پولی که تلویزیون برای ساخت سریال‌ها پرداخت می‌کند، به آن اندازه بالا نرفته است. سریال‌های طنز هم پر بازیگر است، در نتیجه بودجه، پاسخ‌گوی دستمزدها و هزینه‌ها نیست»

سامان صفاری: «شب‌های برره» تمام شد

این بازیگر درباره جای خالی هنرمندان قدیمی در تلویزیون گفت: « یک زمانی نویسنده‌های طنز ما امیرمهدی ژوله، مهران مدیری، رضا عطاران، مجید صالحی، پیمان قاسم‌خانی و مهراب قاسم‌خانی بودند، اما حالا جای برادران قاسم‌خانی و رضا عطاران و بقیه دوستان در سریال‌های کمدی تلویزوین خالی است، چون همه آن‌ها به سمت فعالیت در شبکه نمایش خانگی رفتند.»

او درباره یکی دیگر از دلایل ادامه داد: «سریالی مانند «برره» ساخته شده است، اما اگر همان سریال دوباره بخواهد ساخته شود، امکانش وجود ندارد، چون مدیران با چنین مواردی، کاملا سلیقه‌ای برخورد می‌کنند که این مسئله خوب نیست.»

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز