کد خبر: ۱۰۸۶۹۴
۱۴۰ بازدید
۰ دیدگاه

رضا گلزار هستند؛

ز غوغای جهان فارغ!

۱۴۰۰/۴/۲۹
۱۹:۲۰

 

برترین‌ها:  رضا گلزار، بازیگر مشهور زیر عکسی از خودش و خودروی مولتی‌میلیاردی‌اش، متنی نوشته و مردم را دعوت کرده تا قدر بهترین چیزهای زندگی را بدانند. خاطرات خوش و خنده و عشق. در روزهایی که خنده بر لب بسیاری ماسیده.

خوزستان در آتش می‌سوزد و مردم از تشنگی جان به لب شده‌اند. کرونا در سطح کشور لهیب می‌کشد و خطر مرگ و بیماری چون ابرهای سیاه یک لحظه از روی سرمان کنار نمی‌رود. پایتخت را تعطیل کرده‌اند و بسیاری نگران حقوق آخر ماه هستند که چطور باید دریافت کنند و چطور باید اجاره خانه و اقساط‌‌شان را بپردازند.

آقای رضا گلزار هستند؛ ز غوغای جهان فارغ!

نان گران شده و پدرها با چشم نگران به آینده فرزاندن می‌نگرند. اما در همین مخمصه جهنمی، هستند کسانی که با ذهنی آزاد و خاطری آسوده از لذت زندگی می‌گویند و می‌نویسند. یکی‌اش ستاره سینما که در میان پروژه‌های عظیم فیلم و سریال و تبلیغات شبانه‌روزی و درآمدهای سرسام‌آورش، سری هم به صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام زده تا زیر عکسی از خودش، نشسته در خودرو فوق‌لاکچری بنویسد:«بهترین چیزهای زندگی رایگان هستند...دوستان خوب، خانواده،خاطرات خوش،خنده، عشق...قدرشونو بدونید.»

ببخشید جناب سوپراستار که ما بی‌قرار چشم‌های خیس مردان و زنان خوزستانی هستیم و نمی‌توانیم قدر اینها که گفتید را بدانیم. ما را ببخشید که هزینه‌های زندگی کمرمان را خم کرده و حتی اگر نان گرم و آب سردی داشته باشیم، دغدغه سفره‌های خالی و پدران شرمنده، نمی‌گذارد از بهترین چیزهای زندگی که «رایگان» هم هستند لذت ببریم. ما را ببخشید آقای سوپراستار که دلمان زخمی جنوب تفتیده است و نمی‌توانیم مثل شما در خودرو گران‌قیمت‌مان به خنده و خاطرات خوش فکر کنیم.

خوش به حال شما که همه لذت‌های پرهزینه زندگی انتظارتان را می‌کشند و می‌توانید رایگان‌هایش را برای ما بگذارید. خودتان را برای بچه‌های تب کرده جنوب و برای دشت‌های تشنه و رودهای خشکیده ناراحت نکنید. خودتان را برای بی‌برقی و بی‌آبی در دمای بالای 50درجه خفاجیه و حمیدیه و کوت‌عبدالله و زهیریه به دردسر نیندازید.

حتی راضی به پست اینستاگرامی همدلانه‌تان هم نیستیم. همین که می‌بینیم شما دارید از زندگی و شهرت و ثروت لذت می‌برید برایمان بس است. خدا شما را برای مردم نگه دارد که با تماشای قد و بالایتان تلخی دنیا به کام‌شان شیرین می‌شود. خدا شما را حفظ کند و سلامتی بدهد که برای ما مانور تجمل می‌دهید و در این روزهای نفسگیر کنارمان هستید. خدا خیرتان بدهد. ما اگر شما ستاره‌های دلسوز را نداشتیم چه می‌کردیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز