کد خبر: ۱۰۹۴۰
۸۶۵ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

قدردانی هاشمی از مردم و اعضای ستادش/تعطیلی ستادها

۱۳۹۲/۳/۱
۱۷:۳۲
 

در این جلسه که در دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار خواهد شد، رئیس و مسئولان ستاد انتخاباتی، مشاوران آقای هاشمی و مسئولان ستادهای استانی که حکم دریافت کرده اند، حضور خواهند داشت و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
آیت الله هاشمی رفسنجانی عصر امروز در جلسه ای از اعضای ستاد انتخاباتی اش قدردانی خواهد کرد.

به گزارش مهر، در این جلسه که در دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار خواهد شد، رئیس و مسئولان ستاد انتخاباتی، مشاوران آقای هاشمی و مسئولان ستادهای استانی که حکم دریافت کرده اند، حضور خواهند داشت و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

پس از عنوان شدن عدم احراز صلاحیت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی شورای نگهبان برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، وی تکلیف را بر همه اطرافیان و اعضای ستادهایش عمل به قانون عنوان کرده است.

وی همچنین قرار است از مردمی که پس از کاندیداتوری او در انتخابات ریاست جمهوری ابراز مسرت و خوشحالی کردند نیز قدردانی کند. قرار است در جلسه عصر امروز ستاد انتخاباتی آیت الله هاشمی رفسنجانی که به منظور قدردانی از اعضا برگزار می شود، درباره چگونگی تشکر و قدردانی از مردم نیز تصمیم گرفته شود.
**************

به گزارش شبکه اطلاع رساني دانا، اسحاق جهانگیری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی "ندای انقلاب" در خصوص اینکه وضعیت ستاد های هاشمی رفسنجانی با وجود رد صلاحیت ایشان به چه صورت است، افزود: در حال حاضر در حال جمع کردن ستاد هستیم و بعد از ظهر با آیت الله هاشمی رفسنجانی دیدار خواهیم کرد و بعد از آن همه ستادهای انتخاباتی تعطیل و جمع آوری می شوند.ستادها بعد از دیدار با هاشمی تعطیل می شوند/منتظر حکم حکومتی نیستیم/مطیع رهبری هستیم

وی در خصوص اینکه آیا ستاد هاشمی کارهای انتخاباتی عارف به عنوان تنها نامزد اصلاح طلب را انجام می دهد، گفت: خیر، ستاد های آقای هاشمی بنا بر تبلیغات فرد دیگری را ندارد و عصر امروز جمع آوری می شوند.
رییس ستاد انتخاباتی هاشمی در خصوص اینکه شما همچون مشایی منتظر حکم حکومتی از سوی مقام معظم رهبری هستید؟ تصریح کرد: در این زمینه ها هیچ صحبتی نمی کنیم، مقام معظم رهبری هر تصمیم و مصلحتی بگیرند، مطیع هستیم.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز