کد خبر: ۱۰۹۵۲
۷۴۴ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

لغو سفر رئیس جمهور به اردبیل

۱۳۹۲/۳/۱
۲۰:۴۶

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، اکبر نیکزاد عصر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های سوم خرداد در اردبیل اظهار داشت: به احتمال زیاد ششم خرداد معاون اول رئیس جمهور برای افتتاح پروژه‌های متمرکز استان اردبیل به این خطه سفر می‌کند.خبرگزاری فارس: لغو سفر رئیس جمهور به اردبیل

وی از افتتاح 284 پروژه همزمان با گرامیداشت سوم خرداد روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی در استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: این تعداد پروژه با سرمایه‌گذاری بیش از یک‌هزار و 100 میلیارد تومان اعتبار به سرعت در حال تکمیل شدن است که امیدواریم با تکمیل آنها این پروژه‌ها با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح شود.

نیکزاد به برخی پروژه‌های افتتاحی در سوم خرداد ماه اشاره کرد و افزود: همزمان با سوم خرداد 25 هزار واحد مسکن مهر و پروژه‌های متمرکز افتتاح و در خدمت مردم ولایتمدار استان قرار می‌گیرد.

این مسئول مطالعه، دقت و سرعت توأم با حفظ اصول مهندسی را از ضروریات اولیه اجرای پروژه‌های عمرانی ذکر کرد و ادامه داد: مورد استفاده قرار گرفتن پروژه‌های عمرانی در کوتاه مدت با رعایت کیفیت، مدیریت صحیح و کاهش هزینه‌ها در اولویت کار دست‌اندرکاران امر قرار گیرد.

وی از دستگاه‌های متولی خواست تا با تعامل و همکاری بیشتر در فرصت باقی‌مانده از تمام ظرفیت‌های خود در راستای به ثمر رساندن این پروژه توأم با رعایت اصول فنی و نظارت و کنترل دقیق استفاده کرده و به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا این طرح‌ها و پروژه‌ها در مدت تعیین شده به بهره‌برداری رسیده و در اختیار مردم استان قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، استاندار اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود ضرورت گرامیداشت مناسبت‌های خردادماه را یادآور شد و بیان کرد: باید از ظرفیت عظیم این مناسبت‌ها به بهترین شکل استفاده کنیم چرا که این برنامه‌ها و مناسبت‌ها سبب می‌شود تا دشمنان نظام از دست زدن به برخی توطئه‌ها و ترفندها ناامید شوند.

نیکزاد خاطر نشان کرد: این مناسبت‌ها همچنین مدیران اجرایی را توانمندتر از گذشته می‌کند تا هدیه و شیرینی به مردم بدهد تا کام ملت در این مناسبت‌ها به میمنت این ایام شیرین شود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز